Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Podziwiam was, ze idziecie do pracy. No ale fakt, nie ma sie co dziwic.
Ja juz kiedys zostawialam ja na tak dlugo, tylko ze wtedy jeszcze pila z butli a teraz nie. Najbardziej sie boje, ze zacznie wrzeszczec i nie skonczy. A z drugiej strony musi sie uczyc bez cycka, bo inaczej nic nie zrobie.
Dominiczka 100 lat, rosnij zdrowo.
A mi Maja nie pozwala pisac.Rzuca sie podczas jedzenia. Zlapala za palec i przestala, jakby mowila, zeby sie na niej skupic a nie na forum. 🙂
Poza tym wczoraj przed spaniem wybuchlam placzem i gadalismy z mezem to mnie opierniczyl, ze ostatnio sie zamykam w sobie, nie rozmawiam z nim i ze tylko na forum siedze..zamiast troszke czasu z nim spedzic,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja zostawiłam raz małego jak miał miesiąc może nawet nie cały z moją mamą, a ja z siostrą pojechałam na zakupy, bo w szafie to co miałam to albo za szerokie, bo rozciągnięte po ciąży albo lekko za ciasne. No i stwierdzam Marta, że to jak najbardziej normalne..ja jedynie jakbym miała zostawić małego to albo z A. albo z moją mamą, z nikim więcej..nie wiem dlaczego. Siostra A powiedziała, że ona nam może z małym zostać jakbyśmy chcieli gdzieś wyjść..ale ja nie potrafię!! Bo właśnie nie wiem czy bym cały czas do niej nie wydzwaniała.
Dominisia 100lat!! 😘
Samantka trzymaj się, na pewno wszystko będzie ok.. 😘 no ale faktycznie ten maj niefortunny 😞
a któraś z Was pisała, że nie wie co do tego napięcia mają szczepionki, więc pani neurolog powiedziała, że to bardzo silne szczepionki i dopiero pozwoli na nie jak zobaczy, że rehabilitacja pomaga..że napięcie ustępuje, bo szczepionki mogą zahamować ustępowanie napięcia mięśiowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i ja też kilka razy już usłyszałam, że wolę w wolnej chwili zajrzeć na forum i popisać z Wami niż posiedzieć i porozmawiać z nim i w ogóle spędzić czas z nim.. no a to nie jest prawda! Faktycznie zaglądam tutaj, ale również z nim sobie siedzę..tylko zazwyczaj jak ja chcę z nim spędzić troszkę czasu to on wszystkie strony po kolei przegląda..typu: komixxy,demotywatory,besty,nk i w ogóle.. masakra jakaś! Tylko siedzi przed kompem i się chichra! 🤢 a do mnie pretensje, że do was napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Ja tez mam tak, ze nie zbyt chetnie zostawiam Niunia z Moim, ale wiem ze tego potrzebuje... Juz teraz wiem ze to bedzie taki Mamusi Syneczek, bo tak naprawde przez 24 h widzi mnie, a narzeczonego tylko pare godzin dziennie i to tez nie zawsze ... Ale nie bede dzis narzekac 🙂
DOMINISIU WSZYSTKIEGO NAJSŁODSZEGO :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poczatek wszystkiego najlepszego dla Dominisi! Sto lat kochana!
Samantka wspołczuje z powodu dziadka, ale bedzie dobrze, pomodle sie za niego!
Ja jak pierwszy raz wychodzilam z domu na zakupy to plakalam, wiedzialam ze malej sie nic nie stanie, tym bardziej ze niebedzie mnie gora 30min, no ale! teraz juz jest lepiej, ale tez nie z kazdym bym ja zostawiła!
Uciekam szykowac, obiad a po obiedzie na spacerek, bede wieczorkiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłam z zakupów. Agatka była bardzo grzeczna i w czasie zakupów mąż mi wysłał jej zdjęcie w wózku - "cały czas śpi". A godzinę przed przyjazdem zadzwonił do mnie i mieliśmy video rozmowę 😉 dzięki temu byłam spokojniejsza bo nie ukrywam że cały czas myślałam jak tam z jej jedzeniem sprawa wygląda.
Myslałam że małej kupię ubranko do chrztu, ale niestety nie było. Kupiłam jej dwie kolejne czapeczki i babcia sukieneczkę.
No i mama jest zadowolona bo kieckę i marynarkę na chrzest sobie kupiłam. Mąż sobie super radzi z Agatką ale cieszę się że jestem już w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zaraz spadamy nad jeziorko pospacerować i na piwko skoczyć (Karmi oczywiście). No i mam zamiar karmić w plenerze zobaczymy jak to będzie. Buziaki dziewczyny miłej soboty.
W weekend mniej piszemy bo przecież własnie z facetami spędzamy czas... Mój też powtarza że tylko ciągle z komórką mnie widzi i pyta się kiedy do rzeczywistości wrócę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jestem..Maz sobie swietnie poradzil, jak wrocilam to Maja spala..ale oczywiscie z butelki nie zjadla..
Moja tez gada, mowi agu (ale tak slodko, ze normalnie musze kiedys nagrac i pokazac) A jest takie wyrazne a gu takie ciuchutkie 🙂 Jeszcze mowi euu..Jak za nia powtarzam to potem sie smieje..A czasem jak ja karmie i patrze t tv to mnie wola tym swoim euu.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj tez gada slodko.. ja musze dopiero umowic sie na rehabilitacje..a jak na razie neurolog kazala nosic go tylem do siebie,reka pod pupa..tak jakby siedzial..zgiac go aby sie nie wyginal i na prosto glowka starac sie aby byla..no i nie klasc na brzuszku..widzicie wy cwiczycie aby dzieci podnosily glowki, a ja musze przestac go tak klasc bo on jeszcze bardziej wtedy sie wygia i pogebia sie to napiecie..bo on nie umie opuscic glowki..zmeczy sie placze, ale nie umie jej spowrotem polozyc 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzis bylismy na bardzo krotkim spacerku, ktory skonczyl sie placzem. Mysle, ze malemu goraco bylo. Az sie boje wiekszych upalow. Kupilismy z iwostina krem z filrem 50. A Wy co stosujecie? Tylko na buzie czy na raczki tez, jesli sa odkryte? Mialam sprzatac, ale maly na mnie lezy i spi. Jak go odloze to sie obudzi, a jest mega zmeczony, wiec wole tak z nim polezec. Udalo mi sie za to isc na solarke na 5 minut, bo blada jestem. Mam prawie pod nose, wiec z 15 min mnie nie bylo tylko. Maly spal, ale podobno jak tylko wyszlam to sie obudzil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dominisiu wszyskiego najlepszego!!!Rosnij zdrowo i spokojniet
A teraz witam wszystkich.Marta u nas tez jest ciagle problem o brzuszek,ze ciagle tu siedze,o wszystkim wam pisze.Ostatnio mi powiedzial,ze powinnam sobie tydzien bez brzuszka zrobic,bo uzalezniona jestem,to mu powiedzialam,ze lepiej od was niz od alkoholu 😁 Ale w weekendy i tak za bardzo nie mam kiedy wchodzic,bo ciagle cos.Dzis od rana na zakupach bylismy.Nakupowalam malej mase ciuszkow w H&M,teraz obiad sie robi,a potem jade jeszcze malej taka poduszke w ksztalcie rogala kupic.Fajne to jest,bo i do karmienia i do lezenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do zostawiania malej,to ja na luzie z P. zostawiam 🙂Ja sie smieje,ze ona woli tatusia od mamusi,bo codziennie jak jest ze mna,to 7:15 pobudka,a z tata to nawet do 10 potrafi spac 😉Emka u nas tez nie mialabym z kim malej zostawic,jakbym z mezem chciala wyjsc.Jest moja siostra,ma 2,5 roczna coreczke i wiem,ze to glupio zabrzmi,ale nie zostawilabym jej malej bo mala ich nie lubi.Znaczy wizyte znosi spokojnie,ale jak tylko wychodza,tak ona w ryk i nie moge jej uspokoic.To pewnie dlatego,ze siostry corka jest rozwydrzona i ciagle z siostra sie na siebie wydzieraja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Ja dzisiaj uciekam na miasto, a mała zostaje z tatą 🙂. Pierwszy raz od nie wiem kiedy wychodzę 🙂. Nawet nie wiem jak to jest w klubie gdzie palić nie można, haha 🙂. Emka jakiś burak przepowiedział chyba na dzisiaj koniec świata 🙂. Tylko że jakoś się nie zapowiada 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link do artykułu o tym kolesiu : http://slask.naszemiasto.pl/artykul/910457,koniec-swiata-21-maja-2011-wieszczy-go-staruszek-o-nazwisku,id,t.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...