Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jest tu sporo podobieństw 🙂 Ja z Tuśką mamy trochę wspólnego 🙂 🙂 Ona np. się urodziła dzień po mnie w tym samym roku 🙂 🙂 I nasze chłopy to Artury i chyba są starsi od nas o 6 lat :P 🙂 No i moja Nika jest o jeden dzień starsza od Alanka 🙂 🙂 🙂 i
A co do podobnych rzeczy to z Martą mamy kilka 😉 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Salamandra napisał(a):
Ja tez myje tylko wacikami i wada ale taka z kranu ciepła lub letnia jak mu bardzo gorąco. A waciki duże prostokatne higienic (drogie bo 6,50 za paczkę) lub GaGa lub marki Tesco za 4,50 wszystkie są dokładnie takiej samej jakości 100% naturalne dla dzieci.
Po husteczkach Fasolowi robią sie czerwone kropki czyli jak mniemam za zatok odparzenia, stosuje je wiec tyglko jak musze na wyjścia. Polecam tez maść do pupy na receptę moge podać sklad jesli ktos bedzie chciał. Koszt 5 zł a rewelacyjnie zapobiega odparzeniom.


Polecam waciki z Rossmanna te duże są za 2.99 40szt.


Dobrze wiedZiec 😉 Wpadlam do Rossa i kupilam ale te GaGa są większe i 60szt, troszke chyba bardziej sie oplaca, są w dwóch wymiarach zreszta .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/ <-- wybierasz zdjęcie, później bierzesz prześlij dalej i wyskoczą Ci linki to wybierasz bodajże trzeci z kolei.

Tak samantka masz rację nasze Artury są o 6lat starsze ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neli25 napisał(a):
hej 🙂
Witam i ja nowa marcoweczke 🙂
Bylismy wczoraj u tego lekarza i powiedział ze nic niepokojacego nie słyszy u Niunia 🙂 Poprosiłam o skierowanie na KTG a on na to ze nie potrzeba! Troszke mnie uspokoił, ale i tak jak bede w PL we wrzesniu porobie wszystkie badania Dawidkowi ... I w zwiazku z tym mam pytanie do Mamuś z okolic Warszawy.. Czy macie może numer kontaktowy do dobrego i polecanego pediatry?


Mam kilku bardzo polecanych napisz na priv, FB lub mail to Ci podam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szarla wysłałam Ci też zaproszenie na fb (Michasia K.) :P
Co do podobieństw to mój M z Marty mężem podobny, w sensie pracy itp. bo z wyglądu to nie 🙂
Estelle ja mojego małego jak noszę to tylko w pionie. Też mi każdy gada, że on za malutki, ale co ja poradzę skoro on tak lubi.
Marta nie wiem jak z czereśniami. Ostatnio w gazecie Dziecko był artykuł o diecie mamy karmiącej i tam jest napisane, że można wszystko tylko trzeba dziecko obserwować. Ogólnie bardzo fajny artykuł. Więc ja dziś zjadłam surówkę z pora i białej kapusty :PPP zobaczymy co będzie.
Aha tam było też napisane odnośnie alkoholu. W mleku alkohol jest wówczas gdy w krwi. Jeśli we krwi już nie ma to w mleku automatycznie też. Było napisane również, że jeśli mamy chęć na alkohol to policzyć sobie trzeba na jakiś kalkulatorach z netu kiedy i ile promili będzie we krwi, a kiedy już nie. Znalazłam taki kalkulator.
http://www.kazdypromil.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A My z Emką mamy trochę wspólnego, słuchamy podobnej muzy, nasi faceci mają te same imię, nasze dzieci są podobne, miałyśmy ten sam termin porodu z miesiączki ;-) Z Gerdą i Tuską mamy te same łóżeczka, a z Martą i Samantą mamy dużo rzeczy z Ikei ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szarla napisał(a):
Bo ja to nigdy na żadnych forach nie pisałam... wstydziłam się 🙂


Ja też nigdy nie pisałam, najpierw kilka nieśmiałych postów, potem trochę więcej, a teraz nie mogę przestać. Brzuszek jest jak jedzenie, nie piszesz ie przeżyjesz ;-) Codziennie wchodzę od października ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
A My z Emką mamy trochę wspólnego, słuchamy podobnej muzy, nasi faceci mają te same imię, nasze dzieci są podobne, miałyśmy ten sam termin porodu z miesiączki ;-) Z Gerdą i Tuską mamy te same łóżeczka, a z Martą i Samantą mamy dużo rzeczy z Ikei ;-)

Niunia, ale ze mnie głupol... zapomniałam o tym wszystkim 😞(((((( ☺️ wstyd... forgive me!!! plisssss!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
A My z Emką mamy trochę wspólnego, słuchamy podobnej muzy, nasi faceci mają te same imię, nasze dzieci są podobne, miałyśmy ten sam termin porodu z miesiączki ;-) Z Gerdą i Tuską mamy te same łóżeczka, a z Martą i Samantą mamy dużo rzeczy z Ikei ;-)

Niunia, ale ze mnie głupol... zapomniałam o tym wszystkim 😞(((((( ☺️ wstyd... forgive me!!! plisssss!!!!


Wybaczam ;-) Tobie Emcia wszystko i zawsze 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj szarla to Ty widzę już od dawna z nami tutaj jesteś tylko nic się nie udzielałaś, nieładnie! 😜 😜
ja też nigdy nic nie pisalam na forach aż postanowiłam zajrzeć i tak się wkręciłam w pisanie.. też bodajże od października tutaj siedzę albo listopada? 🤔 nie pamiętam 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
A My z Emką mamy trochę wspólnego, słuchamy podobnej muzy, nasi faceci mają te same imię, nasze dzieci są podobne, miałyśmy ten sam termin porodu z miesiączki ;-) Z Gerdą i Tuską mamy te same łóżeczka, a z Martą i Samantą mamy dużo rzeczy z Ikei ;-)

Niunia, ale ze mnie głupol... zapomniałam o tym wszystkim 😞(((((( ☺️ wstyd... forgive me!!! plisssss!!!!


Wybaczam ;-) Tobie Emcia wszystko i zawsze 😜 😜 😜 😜 😜

Dziękuję!!!
Mi też się alkomat przyda. W końcu się napiję... Mam w lodówce 3 piwa, bo nie wiedziałam na jakie się zdecydować :PPP
W ogóle u nas będzie koncert 18 lub 19 czerwca Me, myself and I... Kurcze poszłabym. W sumie jakby było o 19.00. to bym poszła nawet z małym. Będzie już miał 3 miesiące i 9 dni :P myślicie, że mogę go zabrać? Na przykład w nosidełku? Taki koncert to pewnie z godzinkę i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...