Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
W sumie to nic sie takiego nie stalo... Jakos smutno mi byli, bo m ciagle przed kompem. Ale w koncu poszlismy na pizzr, na spacet i na konjec na lody... Wiec pekam w szwach, a centymetr znow przybedzie 🙂
Dziekuje za troske 🙂
Gerda tak sie wlasnie zastanawialam czy to Krakow. Oj jak ja chce tam mieszkac. M jakies mieszkanie ogladal, ale to pewnie tak z ciekawosci.
A Antos tez mi wklada lapku do buzi i dotyka po twarzy. Ciekawe kiedy kolczyk mi wyrwie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emka ale idzie bez problemu przeczytać 🙂. Ja na diecie jestem od 3 dni, ale tylko przeczytałam to słowo "pizza" to poczułam jej smak w ustach. Narobiłaś mi takiej ochoty, że nie wiem czy nie zacznę przeglądać ulotek 🙂. Fajnie, że już masz lepszy humorek 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże jak mi smutno 😞
Nie wiem dziewczyny, ale czuje sie taka samotna czasami 😞 Czasami czuje ze dostaje na głowe, do nikogo nie mam sie odezwac, brakuje mi rodziny, mojej Mamy 😞 Gdyby nie Niuniuś to dzis cały dzien bym pewnie przebeczała... Przy Nim nie płacze, bo po co ma widziec Mamy łzy, lepiej uśmiech niech widzi... A najgorsze jest to, że wszystko odreagowuje na Narzeczonym 😞 A On biedny juz mysli, że go nie kocham... A to sa moje dwa Szczescia... Tylko, że ja nie potrafie mu wyjasnic co sie ze mna dzieje !!! A może mam depresje poporodowa??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neli kochana,jak cie nastepnym razem taki dol zlapie,to pusc mi sygnal,to oddzwonie i cie rozbawie 😁 I tak mam 700 minut,wiec bedziesz mogla sie do woli wyzalic 😁 😁 Kurcze,ten dzien jest walniety,wszystkie mamy dola,a mialo byc tak pieknie..Samantko ja tez jestem na diecie dwukanapkowej 😉I jak narazie -9.Ale dzis zaszalalam i zjadlam kawalek arbuza.Ale pyszny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia ale ja karmię więc na 2 kanapiki nie mogę sobie pozwolić. 🙂 Moja mama je 5-6 razy dziennie ale bardzo mało i jak je obiad to mięso i surówka, nie łączy węglowodanów z białkami... no i ja mam zamiar taką dietę trzymać 🙂 🙂 A głód oszukuję wodą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko ja ci wcale mojej diety nie polecam 😉 😉Jestem na niej,bo nie mam wyboru 😞 Ale od czsu do czasu napewno pozwole sobie na cos normalnego.Napewno w weekend jak na klify pojedziemy.Tylko zeby pogoda byla.Dzis przyszlo nosidelko 😁 😁 Klasa.A jak Julce sie w nim podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mnie nie było, bo A wstał, zjedliśmy obiad, nakarmiłam małego i poszliśmy na działkę posiedzieć ;-) a taaak gorąco, jakaś masakra 😜 kilka zdjęć zrobiliśmy małemu.. jedno z nich w avatarze 😁 zakochałam się w tym zdjęciu, tym bardziej, że ja je robiłam!! Dla mnie to zdjęcie jest zdjęciem nr 1 😁 ten uśmiech to dla mnie najpiękniejszy prezent na dzień matki, no i od razu humorek się poprawił ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to tez o diecie mysle, ale takiej, zevy po prostu troche mniej hesc. Na razie nie jem slodyczy i ciezkostrawnych rzeczy, jedynie okazjonalnie jak dzis... Ale jakos brak mi motywacji, bo w sumie jakos sie sobie podobam nawet...
Po naszym wczorajszyn wieczorze to ja dzis ide wczesnie spac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia fajne nosidełko. Ja czekam z moim aż mała skończy 3 miesiące. A dzisiaj się jeszcze bardziej załamałam, bo mała mi się ciągle wygina w C. Jest coraz gorzej i jutro idę do pediatry i oczywiście mam mega stresa. Teraz mi jeszcze zasnęła w literkę C 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia fajne nosidełko. Ja czekam z moim aż mała skończy 3 miesiące. A dzisiaj się jeszcze bardziej załamałam, bo mała mi się ciągle wygina w C. Jest coraz gorzej i jutro idę do pediatry i oczywiście mam mega stresa. Teraz mi jeszcze zasnęła w literkę C 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nieskromnie powiem, że wiem iż jest czaderski uśmieszek! 😁 j też uciekam spać, bo coś mnie głowa boli.. no a ja zaczęłam jesc praktycznie wszystko i wydaje mi się, że brzucho zaczął rosnąć 😞 ale od jutra stopuje z jedzeniem na nowo..bo nie chce powrócić do swojej byłej wagi, chciałabym troszkę jeszcze zrzucić tych kg.. dawno się nie ważyłam, ale wydaje mi się, że jak wy gubicie tak mnie przybywa..za wcześnie się cieszyłam..
choć A uważa, że to nie prawda, że zaczyna rosnąć brzuch na nowo.. muszę się mojej mamy zapytać, bo mnie nie widziała jakiś czas, tzn. w niedziele i ona bardzie zauważy niż A, który widzi mnie codziennie..
ja to zauważyłam, że kręcę mojego A..ale co z tego jak ja siebie sama nie akceptuje troszkę, tzn.parę kg w dół i będzie ok..i ten flak...ale z nim już nic nie zrobię 😞 😞
ach znowu smęcę..dobra koniec ;p
no a mojemu szkrabowi ciężko dziś było zasnąć, bo bez kąpania..wróciliśmy z działki i jakoś nie miałam siły, a A również, tym bardziej, że o 20.50 wychodził do pracy.. no ale zasnął w końcu o 21.00 Alanek.. ciekawe do której pośpi.. ja to odstawiam piwo i karmi, bo to gazowane i przez to również brzusio rośnie.. mam dużo pokarmu, więc karmi to było tylko tak bo smak był..no i po nim to już w ogóle pokarmu full.. cycki jak skały i cała koszulka mokra.. a dziś wypiłam aż dwa karmi, mniami! 😜
ale nie no dziewczyny koniec z tym!!
idę spać dziewuszki!:*:*:* dobrej nocy:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia moja wlasnie tez caly czas raczki w buzi ma i sie sliniala..Nieraz zaczyna sie denerwowac, tak jakby jej przeszkadzalo..A jak dawalam smoka to tylko ocierala sie nic o dziaslla i ssac nie chciala.Jak nazywa sie ta masc? A co do zabkowania to jest bardzo roznie..Ja mam bardzo duzo malych dzieci w rodzinie i u kuzyna juz w wieku 4 miesiecy wyskoczyl zab a kuzynki w wieku 11 miesiecy.A kolezanki syn ze Stanow 2 zeby mial w wieku 3 miesiecy 🙂 Widac, ze Julce sie spodobalo nosidelko...Ja tez kupilam nosidelko, a potem tato mi ze Stanow przywiozl i mam 2 nowe i nie uzywam ich, bo Maja nie lubi..
A ja sobie piwko pije (dzieki Niunia, ze powiedzialas, ze takie istnieje). Mam ochote na chipsy i na fajke 🙂 Maja zasnela w lozeczku przy karuzeli 🙂 Dzisiaj pierwszy dzien w swoim pokoiku, w nowym lozeczku..Boje sie, ze sie obudzi w nocy, bo jest przyzwyczajona do kolyski...A juz od 1.5 miesiaca przesypia noce,,Jak sie przestawi to bede zla !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie, moje dziecko śmieje się przez sen na głos!!! 🤪
Marta a jakie masz te nosidełka? Może chcesz sprzedać? Bo ja dostałam używane akie stare, zwykłe materiałowe. Już ma kilka lat. Poza tym jest miękkie, a nie tak usztywnione jak to Monisi i się nad kupnem zastanawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka ja mam takie:
http://www.infantino.pl/index.php/nosidelka/nosidelko-easy-rider/
Aha zapomnialam napisac, ze fajnie by bylo jakbyscie sie przeprowadzili do Krakowa. Mialabym blisko do Ciebie i moglybysmy sie spotlac..My bedziemy sobie gadac o dzieciach a nasi o projektowaniu stron internetowych :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda super fotki, a ciałko to było i się zmyło 😉)))))

Monisia i nie boisz sie jej juz nosić, Ty to w ogóle jestes odważna, ale może skonsultuj przy najbliższej wizycie czy juz możesz, bo w nosidełku jab by nie patrzeć dziecko siedzi na pupie i kręgosłup trzyma caly ciężar....

A my dzis cąły dzień w Parku, spotkałam się z przyjaciółką n aploteczki i dopiero wróciliśmy, zrobilismy ćwiczenia (serie od neurologa) masażyk na kolkę i dobry sen kąpanko i teraz zajadamy i lulu 🙂 Ciekawe czy w prezencie na dzień Matki Aleks się postara i uśnie grzecznie ...

Jedziemy pierwszy raz autobusem


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Emka ja mam takie:
http://www.infantino.pl/index.php/nosidelka/nosidelko-easy-rider/
Aha zapomnialam napisac, ze fajnie by bylo jakbyscie sie przeprowadzili do Krakowa. Mialabym blisko do Ciebie i moglybysmy sie spotlac..My bedziemy sobie gadac o dzieciach a nasi o projektowaniu stron internetowych :P

Jestem za 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...