Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj to Wy macie fajnie ze tak Wam maluchy szybko zasypiaja. Moja nigdy wczesciej jak o polnocy czy pierwszej nie zasnie. Po kapieli gdzies o 19-20 je a potem ryczy do polnocy!
Dzisiaj to ja plakalam z nią, a teraz tatus ja usypia bo ja mam dosc na dzis!
Ide spac bo juz mnie oczy pieka od placzu, moze jutro bedzie lepiej! A wpadlam tylko nadrobic bo do jutra to by sie za duzo zebrało znajac wasze tempo!
Buziaki i do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jeszcze na chwilkę...
Dorotko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Dużo zdrówka, szczęścia i kasy 🙂 🙂 No i żeby Agatka była zdrowa, grzeczna i dała mamusi odetchnąć :P:P:P
PS. To już wiem z jakiej okazji ten grill :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doroto i Ja składam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia i radości z małej.
Paweł ma kąpiel o 20.15 a o max 21 po jedzeniu już śpi. Od początku był uczony, że jest kąpiel, jedzenie i spanie i nigdy go jeszcze nie usypiałam, sam zasypia w łóżeczku bez problemu.
Wczoraj na noc miałam lenia i nie chciało mi się ściągać mleka to teraz wszyscy śpią, a mnie obudził okropny ból piersi i są jak kamień i siedzę ściągam, a końca nie widać ;-(. Mały wstanie za dwie h i znów będę mieć pobudkę, muszę jednak wieczorem się doić to do 6.30 mam problem z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny!!! 30lat minęło jak jeden dzień.. Kurde stara jestem ale plan wykonany do 30-tki pierwsze dziecko (tak sobie kiedyś za młodu założyłam,teraz wolałabym już mieć drugie do tego czasu,ale jakoś tak mi czas zleciał). Wy to młodziutkie jesteście!
Na tego grilla to się mój J.uparł mi się nie chciało organizować z braku czasu i zresztą wiem że za dużo z towarzystwem pewnie nie posiedzę,bo małą trzeba się zająć. Ta impreza bardziej dla niego niż dla mnie ale biedak w swoje urodziny siedział sam bo ja wtedy w szpitalu byłam i nie chciał robić imprezy. Zorganizowałam sobie pomoc z rana moja mama przypilnuje małą a po południu teściowa weźmie ją na spacer więc zawsze coś. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzirn doberek!
Dg wszystkiego najlepszego!!! Samych radosnych chwil, duzo zdrowia i spelnienia marzen.
Oktawia sliczna jestes i super wygladasz na fotce z malym.
Monisia mam nadzieje, ze szybko sie wykurujesz.
Niunia ciesze sie, ze sie pogodziliscie.
My malego kspiemy o 20-21, potem jedzenie i zwykle sam zasypia. Wczoraj za yo byla masakra! Ja padalam i sie wczesnie polozylam, a maly sie obudzil i nie chcial w ogole zasnac tylko plakal, ja to bylam nieprzytomna i nie mialam sily nawet wstac, bo na suedzaca zasypialam. M sie nim zajal, bo widzial, ze ja padam i tylko do cyca mi go dawal. W koncu koli 2 chyba maly zasnal, a juz nie spi. Obudzil sie z wrzaskiem 😞( a ja dalej chce spac, jestem mega zmeczona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka wszystkiego naj naj naj, zdrówka, szczescia, spełnienia marzen, oraz pociechy z Coreczki :*
Oktawia bardzo dziekuje za Twoje słowa :* i masz racje ze musze wziac sie w garsc, postaram sie 🙂
Co do nosidełka to tez bede chciała zakupic, ale jeszcze poczekam troszke poki bede pewna ze nie zaszkodzi Dawidkowi !
Kapie Niunia ok 18 i ok 19 juz spi zazwyczaj, tak sobie wybrał i nie mam jak narazie sumienia go trzymac dłuzej... A spi tak do 2/3 wtedy butla i dalej spi do ok5, dlatego myslałam zeby zmienic jego godziny snu, ale tez martwie sie ze i tak bedzie wstawał o tych samych porach i przez to bedzie mniej spał 😞 Także poczekam, moze sam sie przestawi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje panie.Ja dalej chora 😞 😞A nie mam nic w domu na przeziebienie i bede musiala isc do apteki 😞Dorotko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,zdrowka,szczescia i zeby ci Agatka rosla jak na drozdzach 🙂 🙂Samantko wiem,ze teoretycznie nie powinno sie dziecka wkladac przodzem,ale pewnie jak Julka bedzie miala z 5-6 miesiecy to i tak ja czasem tak wloze.Ja mam wlasnie takie nosidelko przystosowane do obu stron.No,ale jak narazie to bedzie buzka do mnie.Z reszta szczerze to nawet nie planowalam go uzywac,tylko ze wybieramy sie na te klify i tam z wozkiem ciezko by bylo.Dlatego ja po trochu przystosowuje do nosidelka.Tylko mam nadzieje,ze wypali 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogole to mi smutno,bo dzis pierwszy raz od kiedy Julka sie urodzila nie pocalowalam jej na dzien dobry 😞 😞I tak mi dziwnie,no ale robie to dla jej dobra.A ona sie tak na mnie patrzy tymi pieknymi oczkami 😞 😞Dobra,a teraz z innej beczki.Ktora mi skoczy po cos na przeziebienie do apteki? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia napisał(a):
Dzięki Samantka 😘No tak w autobusie trzęsie więc pewnie na Fasolka trochę działało...mojemu nawet wielkie chodnikowe wertepy nie przeszkadzają w spaniu...my jeszcze autobusem nie jechaliśmy bo człowiek się szybko przezwyczaja do wygody i mama ma teraz opory przed autobusem 🤢Jak się dupkę wozi samochodkiem to póżniej autobusik się nie podoba:blush 😁latego nigdzie dalej się nie ruszamy -czekamy na tatę 🙂


Oktawia mam to samo, jechałam busem pierwszy raz od kilku lat hihihihi Ale wygodniej autobusem mi bylo bo jechalismy blisko do parku a to znoszenie do garazu wózka nosidełka pakowanie sie w pasy do bagaznika - samej ciężko z tym wszystkim a tak to wyszłam z domu na wygodnie tylko z wózkiem gotowym do spaceru, wsiadałm do busa i po10 minutach na miejscu bez tego całego majdanu i rozpakowywania przenoszenia Aleksa wybudzania usypiania itp luksus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Salamandra napisał(a):
Dg wszystkiego naj i dużo usmiechow od Pawelka a płaczu prawie wcale!!!! 🙂


Ja mam Pawełka dg Agatkę 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Ale wtopa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 SORRY WIELKIE Dziewczyny :P Późno juz bylo i cos mi sie na móżg rzuciło.

Monisia zdrowiej nam bo nam tu Twojwj pozytywnej energii potrzeba!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotka niech kolejna 30 -tka przyniesie więcej niż jedno dziecko 🙂

Dziękuję dziewczyny za info o spaniu - Patryczek też wie, że po kąpieli jest butla i spanko, ale odkąd za dnia jest mega aktywny to po kąpieli odrzuca już butle, nie chce jeść - tylko woli spać no i zasypia sam (jedyny raz w ciągu dnia, bo tak to trzeba go lulać), i tak do 5, a potem jeszcze do 8 😁

Monika - zdrówka, ja też daję buziaka małemu na dzień dobry, a on wówczas dalej sie nadstawia: szyjka, policzki... Zabawne to, po każdym buziaku: uśmieszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
100 lat dla Solenizantki !!!!!
Wczoraj mnie nie było, bo mój Filip urządził mi pamiętny dzień matki, na pewno go zapamiętam. Cały dzień na rękach praktycznie, bo inaczej krzyk, jedzenie na raty co 30-40 minut i ulewanie na potęgę, do tego drzemki po 20 minut. dlatego przyznaję się bez bicia, nie doczytałam wszystkiego co pisałyście. Pooglądałam zdcjęcia trochę, ale laski z Was.
Małemu chyba się udzielił mój nastrój, który nie jesy najlepszy, normalnie beznadziejna jestem i nie potrafię się wziąść w garść. na dziś też pewnie to już wszystko bo wszystko bo Filip właśnie się obudził.
MIłego dzionka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny sa jednak dobrzy ludzi na tym swiecie.Wlasnie gadalam z Ania-ta dziewczyna poznana przez polozna z ktora wszedzie chodzimy.No i mowie jej,ze jestem tak chora i ze do apteki zaraz ide,to mnie opierniczyla,ze z domu chce w takim stanie wychodzic i sama mi pojdzie i leki przyniesie.Az mnie normalnie zatkalo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Monisiu to fajnie, że ma kto Ci pójść, bo na leki ode mnie to byś musiałA długoo czekać 😜 😜 ja to jakby nie było A to musiałabym sama iść, bo raczej nie mam kogo poprosić, tzn. jest ciocia Artur, która mieszka również w tej części Zabrza, ale mi głupio ją o cokolwiek prosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta ja chce sprzedac to nosidelko, bo dwa nie sa mi potrzebne. Widzialas link czy wyslac jeszcze raz? Mam granatowe i chcialabym za nie 70 zl. Jak cos to daj znac.

A Maja wstala, polozylam ja na brzuszku i zasnela...Taka leniwa jest, ze woli zasnac niz cwiczyc glowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...