Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny, jedzonko z grilla było pyszne, ale niestety siedzieliśmy w domu, bo padało.
A kupka rewelacyjna, Filip dziś rano też się usrał po same łopatki, musiałam Go pod kranem umyć.
Życzę Wam dobrej nocki, narazie papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! W końcu zebrałam się na odwagę i postanowiłam tutaj napisać. Podczytuję już Was od kilku miesięcy. Również jestem mamusią marcową. Grzesio urodził się przez cc 9 marca. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko i mogę się do Was dołączyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj haliszczanka!! No fajnie, że napisałaś i oczywiście, że nie mamy nic przeciwko 🙂 Czekamy tu na nowe mamuśki 🙂 🙂 🙂 Napisz coś więcej o sobie 🙂 Z jaką wagą i wzrosem urodził się Grześ??? 🙂 Fajnie by było jakbyś wrzuciła jakąś jego fotkę, no i swoją żebyśmy mogły Cię poznać 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haliszczanka witam serdecznie 🙂-nikt Cię tu nie wygoni tu same fajne i przyjazne dziewczyny są 🙂
A do mnie przyjechali rodzice i że mieli się spotkać ze znajomymi których bardzo dobrze znam to powiedziałam żeby przyszli do mnie...o i wypiłam kilka kieliszków 😮-a jak mi gorąco...chyba jakoś w nogi mi poszło bo jakoś tak dziwnie czuję 🤔
Ja też ubieram już Olinka w 68 🙂
Ja kupuję ubranka w 5 10 15 ale nie wszystkie serie tam mają fajne...a w pepco kupiłam kilka par właśnie body z długim rękawem i rzeczywiście były fajne bo fajna bawełna mięciutka...
Uciekam spać bo chyba jestem zakręcona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Samantka 🙂 Grzesio urodził się z wagą 3660 i mierzył 57 cm. Przy wyjściu ze szpitala waga spadła mu do 3330 i ledwo mnie wypuścili ze szpitala. Musiałam co 2 dni chodzić z nim na kontrolę wagi. Niestety nie przybierał prawidłowo na mojej piersi i musiałam zacząć karmić go mlekiem modyfikowanym. Po kilku zmianach mleka zostałam na Enfamilu. Teraz mały przybiera już prawidłowo i 3 tygodnie temu ważył 5600. Na razie nie wprowadzałam mu jeszcze żadnych innych pokarmów. Postaram się zaraz wstawić jakieś zdjęcia ale nie wiem czy mi się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dużego chłopaczka urodziłaś 🙂 🙂 Niestety tak bywa, że dzieci źle przybierają na mleku mamy, ale raczej wynika to z tego, że maluch przysypia przy jedzeniu i zamiast jeść drzemkę se ucina :P:P, a nie, że mleko małowartościowe... No ale teraz najważniejsze, że dobrze przybiera już sporo waży, nie ważne na jakim mleczku, dziecko najedzone, to dziecko zadowolone prawda? 🙂 🙂. Moja we wtorek miała 5370g 🙂 Teraz pewnie mi ją zważą w czwartek jak pójdę na ten test snu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia napisał(a):
Takie jeszcze coś znalazłam dla Emci ale strony tej firmy nie mogę znależć 😠
http://www.edziecko.pl/zakupy/5,79392,9575804,Baby_Rock__niebanalnie_i_z_pazurem_.html?i=5
Ja uciekam Kochane 😘

Hehehe, Oktawio a pod zdjęciem jest napisane
"Oferta marki Baby Rock jest dostępna na stronie internetowej: www.babyrockapparel.com "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety nie udaje mi się wstawić zdjęcia na forum. Jak próbuje skopiować link to mi wyskakuje informacja Antyspam, że jestem nowym użytkownikiem i nie mogę zamieszczać linków 😞 A z tym testem snu to uważam, że bardzo fajnie, że Twój lekarz poważnie podszedł do sprawy i sprawdzą to tak dokładnie. Ja od jakichś dwóch tygodni nie zasypiam już w pokoju Grzesia. Przechodzę tam dopiero nad ranem, kiedy mały spi już mniej spokojnie i nie chce mi się tak latać do niego z drugiego pokoju. Mam jednak przy sobie cały czas nianię elektryczną ale i tak te pierwsze noce były pełne nerwów. Bałam się właśnie o ten bezdech, ale póki co nic takiego u małego nie zaobserwowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja ten bezdech zauważyłam u małej tylko 2 razy, ale mój A. więcej no i pediatra małej powiedziała, że skoro się martwię to zrobią mi ten test snu, bo po co mam się zamartwiać 🙂 🙂 Aaa i będziesz mogła dodać jakieś linki zdjęcia, jak napiszesz 20 postów 🙂 🙂 Poczekamy 🙂 🙂
A dzisiaj mała śpi u siebie w pokoju, jak na razie wszystko ok 🙂 No ale niania elektroniczna włączona 🙂 🙂 Ale i tak pewnie jak będę karmiła ok 5-6 to już zostanie z nami w łóżku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O a tak sobie moja słodka teraz śpi 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc03018y.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1483/dsc03018y.jpg[/IMG][/URL]
Tylko oczywiście, bez mojej bluzki od piżamy się nie obejdzie 🙂 🙂 Mała od razu się uspokaja, tak jaby była u mnie na rękach 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItam nowa mame 🙂
Ciekawe ile jeszcze dziewczyn nas podczytuje i sie ujawni 🙂 Bo w tym tygodniu juz 3 sie pokazaly 🙂
Samantka Twoja corcia to cala Ty 🙂 Obie takie same jestescie.
Emka takie ciuszki mozesz znalezc w H&M..
Edyta moja wlasnie dzisiaj nie zrobila kupy...Nie wiem czemy, bo pierwszy raz od urodzenia tak miala..Zawsze kupa byla. Wczoraj jej dalam z hippa brzoskwiniowe jedzonko..Dalam troszke i po 5 min kupa byla, wiec nie wiem czy to po tym czy nie..W sumie caly dzien dzisiaj spala, wiec moze dlatego.
Ja wlasnie wrocilam z radnki 🙂 Wypilam mohito i zapalilam fajke! Teraz mam ochote na jeszcze jedna..Wcale nie bylo tak fajnie...Valy czas z mezem rozmawialismy o Majce. I jakos tak dziwnie bylo...Czulam sie dziwnie posrod ludzi...hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Marta, a większość uważa, że mała do taty podobna 🙂 🙂
Moja Mala wcześniej robiła jakieś 5 kup na dzień a teraz 2... ale bez wysiłku, aięc się nie martwię 🙂 🙂 Przeczytalam, że po prostu lepiej zaczyna przyswajać jedzonko i nie ma z czego być tej kupy... tak powolutku się zbiera...
Dobra ja zmykam spać, bo jutro niestety muszę skończyć sprzątanie 😞
Dobranoc mamuśki :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haliszczanka milo ze dolaczylas!!!

Emka lajba musi na nas jeszcze z rok poczekać 😉 Aczarne body mozna kupic u dyjny, ten od body ze smiesznymi nadrukami.

Gerda co to jest ten Pepco? Tylko u Was czy sieć?

Dziewczyny jaki macie rozmiar pieluch cos mi sie wydaje ze 2-ki juz za małe ale to by tak szybko było?

Aleks juz waży prawie 6kg, mierzy nie wiem ile bo wychodzi mi 60 a ciuszki na 62 juz za male, chyba zaczekam na mierzenia w przychodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja roeniez witam serdecznie nowa mamusie 🙂)) widze, Haliszczanko, ze Twoj Grzes jest dokladnie z tego samego dnia co moj Banderasik. Nawet dlugosc ta sama, tylko moj to chudszy, bo 3300 mial o urodzeniu. Ach i widze, ze z Ketrzyna jestes. Mialam stamtad kolezanke na studiach 🙂
Salamandrs co do pieluch my mamy 3. Chyba wiekszosc dziewczyn tez juz na 3 jedzie. A Pepco to sieciowka jest.
Oktawia dzieki za linki. Akurat je ogladalam, ale drogo. Chyba do HM trzeba bedzie sie wybrac... Tylko najblizszy w Lodzi... Szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie w pochmurną niedziele 😉 Cały czas was czytam, ale nie nigdy nie mam czasu żeby coś napisać. Ale mąż dziś poszedł do pracy, Niuniuś właśnie zasnął to stwierdziłam, że napisze 😉 pewnie dzisiaj mało która będzie bo w końcu weekend, a jak pamiętam to wtedy mało was jest :P
Mój maluszek ma chyba problem z główką, bo przechyla ją na lewą stronę non stop :/ chyba będę musiała iść z nim do neurologa. Jak był jeszcze w brzuszku to na usg było widac ze leży na lewej stronie, może się tak przyzwyczaił i teraz woli przechylać główkę w tą strone.. Próbujemy mu przekręcać na prawą, troche potrzyma tak ale za jakis czas znowu na lewą stronę leci mu ta główka..
Pisałyście coś o pieluszkach, ja używam Happy i nam pasują 🙂 Zamawiamy je na tej stronie: www.blizejciebie.pl i wychodzi taniej niż w sklepie 🙂 pieluszki są duże dlatego jeszcze 2 używamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...