Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was! Marta wydaje mi się, że jest jeszcze sporo mamuś,które tylko Was podczytują. Piszecie tutaj o wielu sprawach związanych z maleństwami, które warto wiedzieć. Bynajmniej ja często korzystałam z Waszych rad. W końcu to mąż mnie namówił, żebym wreszcie do Was napisała. Nigdy wcześniej nie pisałam na żadnym forum ale cieszę się, że tu się odważyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na dzien dobry witam nowa mame! I mam nadzieje że wiecej nowych mamusiek odwazy sie do Nas dołączyc bo niecierpliwie czekamy! Im Nas wiecej tym lepiej!
Wszystkiego najlepszego dla Patuni z okazji 2 miesiecy!
Ja uciekam zaraz szykowac sie do koscioła a potem do tesciow wiec pewnie bede wieczorem!
Marta z tego co mi wiadomo to Nasze maluchy juz beda regulowaly sobie kupki i nie bedzie ich tak duzo już! Moja Kornelcia to wlasnie od kilku dni tak ma ze robi jedna lub dwie na dobe! No ale to co wczoraj zrobila to przeszlo moje oczekiwania! I tez zrobila ja bez wysilku tylko ze mega duzo!
Uciekam kochane milej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski! Moja mała dzisiaj do 6h30 spała 🙂 🙂 🙂 Zjadła i później do 9h30 🙂 🙂 Teraz poszła z tatusiem na pchli targ i na spacer 🙂 🙂 A ja zaraz musze sprzątać... cholera... no ale nie mam wyjśćia, przy małej mało co zrobie, więc muszę wykorzystać to, że jest A. w domu... bo pierd****k w domu...Co do pieluch my już od jakiś 2-3 tyg używamy 3 z Pampersa... 2 są do 6 kg, ale jakieś ciasne w udach dla małej były, a 3 są idealne 🙂 🙂 I nic jeszcze nie wyciekło 🙂 🙂
Wczoraj wypiłam te 2 piwa, małe 33cl... a dzisiaj rano źle się czułam.. :/ już więcej nie piję... po cholere mi to :P
Haliszczanka, to też jest moje pierwsze forum na którym piszę.. no i tak się wciągnęlam od października, że nie mogę przestać :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nową marcową mamusię, jublitatce składam życzenia a resztę mamusiek witam!
Kurczę ale wczoraj miałam aniołka.Prosiłam mamę żeby od rana przyjechała zająć się Agatką a jej coś wypadło i nie przyjechała.Na szczęście Aniołek spał do 11:00 najadła się i spała dalej. Potem z 3h teściowa się nią zajęła też była bardzo grzeczna.Potem nakarmiłam ją wsadziłam do kołyski i sobie karuzelę oglądała i zasnęła. Obudziła się potem o 23:00 na jedzonko i znowu spać. Wszystko zdążyłam sobie przygotować, posiedzieć z towarzystwem i posprzątać 😉 Pogoda dopisała a już się obawiałam że kicha będzie bo jak rozkładałam talerze to na deszcz się zanosiło, a potem nawet słońce świeciło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haliszczanka witam serdecznie na tym forum.Zobaczysz jak cie wciagnie 😁 Kazda z nas jest juz od niego uzalezniona 🙂Kurcze,ale podoba mi sie to body a AC/DC 🙂Chyba dzis meza wyblagam,zebym mogla do H&M wyskoczyc 😁 Bo juz sie lepiej czuje 🙂Musze wam sie pochwalic,ze P. uznal ze na chorobe najlepszy jest sen i ze to on do Julki bedzie wstawal w nocy.A ta cwaniara zasnela o 9,obudzila sie na karmienie o 3 i spala do 10 😁 😁 tygrysku,mam nadzieje,ze to nic powaznego,ale lepiej to z lekarzem skonsultowac,bo po co masz sie niepokoic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tygrysek_1990 napisał(a):
Monisia wczoraj dawałaś pierwszy raz jabłuszko? ze słoiczka? a kaszke od kiedy dajesz? ja jak na razie tylko mleko i herbatke daje mojemu, ale sie zastanawiam od kiedy można coś innego dawać, chyba ok 3 miesiąca tak?

Normalnie pediatrzy zalecają wprowadzenie nowych produktów jak dziecko skończy 4 miesiące, a tym na piersi 6 miesięcy... Ale to już kwestia tego jak mama zadecyduje 🙂 🙂 Ja zacznę podawać jak mała skończy 4 miesiące, a do tego czasu tylko cysio i jak upał woda 🙂

A co do kupiki, u mnie mała jest tylko na piersi, a kurcze robi 2-3 kupki na dobe teraz... a wcześniej dużo więcej było... no tylko, że na szczęście robi je be z wysiłku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tygrysku Julka tez tylko sztucznym jest karmiona.No i wczoraj bylo pierwsze jabluszko i kaszka 🙂Ale kaszke dalam tak jak mi inne mamusie radzily,czyli pol lyzeczki(tej do nabierania mleka)w buteleczke z mlekiem.I to jest wlasnie tak jak samantka mowi,ze to juz zalezy od mamy,kiedy uzna dac malenstwu pierwszy raz cos innego 🙂Dzis bedzie druga czesc jabluszka 😁 A co do pampersow,to u nas juz od dosc dawna sa 3,bo 2 byly jej takie ciasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
Monisia, a dzisiaj dajesz ten sam słoiczek co wczoraj???

Tak,bo wczorajsze dawalam jej z kieliszka.I na sloiczku jest napisane,ze jesli nie karmilam jej bezposrednio ze sloiczka,to moge to przechowywac w lodowce i musi byc zjedzone w ciagu 48 godzin.Wlasnie byla kupka i nie bylo zle.Tylko troche gesciejsza niz zwykle 😉Samantko sliczny awatar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
samantka napisał(a):
Monisia, a dzisiaj dajesz ten sam słoiczek co wczoraj???

Tak,bo wczorajsze dawalam jej z kieliszka.I na sloiczku jest napisane,ze jesli nie karmilam jej bezposrednio ze sloiczka,to moge to przechowywac w lodowce i musi byc zjedzone w ciagu 48 godzin.Wlasnie byla kupka i nie bylo zle.Tylko troche gesciejsza niz zwykle 😉Samantko sliczny awatar 🙂



Ile Julcia zjadła tego słoiczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dalam jej caly kielkiszek taki 50ml i wciagnela wszystko.Wiec dzis mam zamiar podgrzac reszte tego sloiczka i zobaczymy ile zje.Bo do jutra juz tego trzymac nie bede.Bo na jutro mamy gruszke 😉A najlepsze jest to,ze ja teraz na kompie siedze,on prysznic umyl,parapety posiceral,wiatrak wyczyscil,kurze starl i za odkurzacz sie wzial 😁 😁 Nie wiem,co dzis w niego wstapilo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja za 2tyg tez spróbuje mojemu dać jabłuszko 🙂 właśnie sobie pogadałam z Wojtusiem, zaraz zrobię mu jedzonko i wystawie go w wózku na troszkę na dwór bo nawet ciepło jest 🙂 a sama może posprzątam w domu bo i tak nie mam co robić. Pierwszy raz suszyłam dzisiaj przy nim włosy,jak się fajnie patrzył na suszarkę a jak ją wyłączyłam to zaczął gadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny i witam nową Marcóweczkę!
Filmik jest rewelacyjny, Julcia tak grzecznie jadła, jak podawałam Filipowi Infacol to też tak wyglądał.
Mu juz jakiś czas temu zaczęliśmy używać pampersów 3 , z resztą ubranka na 68 są takie w sam raz, ale same wiecie jak wygląda ta numeracja, swoje też zrobiła waga urodzeniowa 4330 gram.
MIłego dnia dziewczyny, pewnie zajrzę dopiero wieczoram, bo zaraz jemy obiad i potem gdzieś na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...