Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/p5081886.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/2181/p5081886.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a to mój Filip jak miał 6 tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! My w piątek byłyśmy u pediatry i musimy iść do neurologa niestety :/. Już mam stresa. Natomiast wczoraj pojechaliśmy na działeczkę i wróciliśmy dzisiaj. Malutka dotleniona i ciągle śpi 😁. Byłam też w pepco i też co nieco kupiłam 🙂. Witam nowe mamusie. Ja w sumie też nowa bo od niedawna piszę i już się wciągnęłam 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zostałam w domku sama 🙂 A. zabrał małą na spacer.. ja sobie włączyłam muzykę.. bo już dawno miałam ochotę posłuchać, ale tak głośniej 🙂 🙂 Mam jeszcze trochę roboty... kur** zamiast odpoczywać w ndz. to ja zapierdzielam... I jak skończę robię zapiekankę z kalafiorem i mięsem mielonym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,czy Wasze dzieciaczki umieją już chwytać tak w miarę świadomie? Oglądałam filmik Monisi i zachwyciło mnie jak Julka fajnie trzyma łyżkę i wkłada ją do buźki. Mój mały jeszcze tak nie potrafi. Jak leży na macie to uderza rączkami w zabawki, ale jeszcze ich nie umie złapać. A jak mu podaje grzechotkę do rączki to chwilę potrzyma ale chyba tak bardziej nieświadomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, ale dzisiaj nudny dzień... zajadam nudę słodyczami i kanapkami... postanowiłam od jutra zabrać się za siebie i schudnąć w końcu te 4 kilo :P dlatego dziś sobie pozwalam na małe obżarstwo (w sumie to całkiem duże)...
Co do łapania to Antoś próbuje, na razie odkrył swoją rękę :P ach i moją poduszkę, którą namiętnie próbuje chwycić... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Czytałam dziś, co pisałyscie, ale za kazdym razem jak juz miałam sie dołączyć do rozmowy - to coś mnie odrywała od kompa.

Emcia my kupiliśmy wczoraj właśnie czarnego bodziaka w Pepco za 5.99 🤪 🤪 🤪

Witam serdecznie nową Mamusię 🙂 A te, które nas podczytują od dawna i niedawna - zaraszamy do rozmowy 🙂 My sie tu b. zżyłysmy, ale jesteśmy otwarte na nowe znajomości 😎

Mamy new sposób z Mężem na Patryczkowy płacz - śpiewanie, w sensie gramy mu na gitarkach i ja śpiewam (taki mini kocert) - na wieczory, jak znalazł 😎

Aaaa Patryczek chwyta na razie losowo, ale lubi zaczepiać sie na moim łańcuszku i wiszącym rękawie t-shirtu mojego męża 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=notKtAgfwDA a znacie to? 😁 😁 😁 😁 😁 😁

A mi nie pokazuje wyniku w tym Bebilonie, tylko jakąś "przerwe na reklame: a potem nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis Piotrka do H&M zabralam,kupilam malej koszulke i czapke z dzaszkiem...oba z AC/DC 😁 😁 Zajebiste 😁 😁 Potem on mnie na obiad zaprosil,a potem do znajomych pojechalismy i dopiero weszlismy i bedziemy mala kapac A w H&M byly tez Niusiowe the beatles,ale nie chcialam zgapowac.Emka jak chcesz czarne body,to ja ci moge wlasnie te the beatles kupic i wyslac w prezencie 😁 😁 Bo u nas to naprawde grosze kosztuje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia mnie się nie robią, ale ja to ogólnie od początku mało mleka miałam. A wydaje mi się, że guzy to z dużej ilości mleka się biorą. Aczkolwiek mogę się mylić. Ciepła woda nie pomaga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...