Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Salamandro chodzi o filmik z masazu dla dzieci na ktore chodze.Z tydzien postaram sie dla was nagrac,a to jest cos w tym stylu:
http://www.youtube.com/watch?v=FKFEI8q-Ii8
DG3003 zajecia prowadzi pani,ktora jest polozna i zrobila sobie dodatkowo specjalizacje z masazu dla dzieci.Sama ma 2 dzieci.Mowila,ze metode z sokiem stosuje sie od bardzo dawna i ze kiedys jak nie bylo tych wszystkich lekow,to matki sobie w ten sposob pomagaly.Tylko musisz obserwowac,czy malej jakas reakcja alergiczna nie wychodzi,ale pani twierdzi,ze po 1 lyzeczce nie powinno,bo to za mala ilosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej 🙂
Emcia - Antek jest świetny i taki zabawny, pewnie znasz wszystkie jego super minki - 😁
Monia a ten masaż to robisz oczywiście jakiś czas po jedzeniu, prawda?
Dota- a ja zdjęcia nie widze 😞

I o okuliście też nic nie wiedziałam, hmm...

Pati, ale Ci dobrze z tym wyjazdem. My dopiero w kolejny weekend zbieramy się do rodzinki wyjazdowo. Mam nadzieje, że Patryczkowi nie odwidzi się unormowany plan spania 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja tylko na chwilke bo zaraz wyruszam na poszukiwania!
Monisiu wiem ze taki masaz jest dluzszy bo nawet pisalas ze to tylko czesc no ale chociaz troszke ja masuje, a jak Ci sie uda nagrac i pokazac nam calosc to bedzie super i bede ja masowac!
Ja wtalam dzis o 2 zeby sciagnac cycusie i jak juz konczylam to sie mala obudzila. Nie czuje mamy w poblizu i sie budzi! A chcem od przyszlego tygodnia uczyc ja spac w lozeczku i juz widze ze masakra bedzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda zdjęcie FIlipa jest na 2438 stronie, dodałam link do postu, bo jade na explorerze i nie umię zrobić sobie avatara.

A dziś mnie czeka mase sprzątania, normalnie tak mi się nie chce, że szok.
MIłego dnia dziewczyny,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany myslalam, ze ukatrupie swoja matke. Chociaz mysle, ze nie musze, bo Misiek jej jutro powie do sluchu. Wiecie co mi powiedziala? Ze gdybym nie wygladala tak jak wygladam tylko jak matka (ciekawe jak wg niej wyglada matka) to te baby w przychodni nie zartowalyby, wiec to moja wina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka olać 🙂. Wyglądasz świetnie! Do mnie też się czepiają. Ostatnio na działce dziwnie się patrzyli, włosy czarne, ubiór czarny no i wózek czarny, hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_dota_ napisał(a):


haliszczanka, Ty wspominałaś że Twoje dziecko też ulewa, stosujesz coś na to??
To tyle ode mnie, dobrej całej przespanej nocki.

Dota, ja nic na ulewanie nie stosuję. Myślałam,żeby zmienić mleko na AR ale muszę jeszcze o to podpytać lekarza. Ostatnio jak byłam (mały miał wtedy 7 tygodni) to pediatra powiedziała, że do 3 miesiąca te ulewanie jest normalne. No ale 3 miesiąc dobiega końca, a nic nie zapowiada końca problemów z ulewaniem. Jeszcze zaniepokoiło mnie to, co Ty napisałaś, więc jak w przyszłym tygodniu będę na szczepieniu, to na pewno się o to ulewnianie dopytam. A co to za lek ten Debridat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliszczanka moja mała paskudnie ulewa. W niedziele będzie 3 miesiące i nic. Ja czytałam, że ulewanie normalne jest do 12 miesięcy. Natomiast pytałam się 3 pediatrów i mówili, że co drugie dziecko ulewa i nie ma co się przejmować. Jak Amelcia była mniejsza to pediatra poleciła zagęszczać mleko Nutritonem, bez recepty w aptece. Sprawdziło się 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem pracy nad tym forum! Teraz nawet wybrać stronę mogę super. Przydałaby się jeszcze wyszukiwarka bo ciężko do czegoś wrócić np.szukanie jakiegoś przepisu który kiedyś był wstawiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nowości na forum: od kiedy tu bytujemy, czy jesteśmy aktualnie on-line : Adminie widzę, że sie wkręcasz 🙂

Monisia - buziak dla córuni 😘
eMKa - spokojnie, najgorzej jak istnieje pewien szablon, do którego na siłę chcą Cie wcisnąć; miłość MATKI nie jest stereotypowa, a z tego "co Cię znam" jesteś bardzo dobrą Mamą, która ma prawo do własnego stylu tudzież ekstrawagancji w kolorze blondo-róż 😘

Kurcze, nie wiem, co ubierać Patryczkowi na główkę, szukałam takich chusteczek jak Wy macie, ale nic nie znalazłam 😞 zresztą on by to w mig ściągnął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarla a co do czerni to oto Patryczek w czarnym bodziaku 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...