Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nam lekarz przepisał debridat, żeby przyspieszyć pracę jelit, bo 1,5 godz po karminiu jak robił USG brzuszka to stwierdził, że żołądek jest jeszcze bardzo pełny i to może być przyczyną ulewań.

Tuska my też będziemy chodzić do aqua parku do Tarnowskich, tylko musimy poczekać, aż Filip będzie trzymać pewnie głowkę i przybierze do tych 7 kg, narazie ma 6,4 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Idę zaraz na zkupy.. Przejadę się do premaman zobaczyć ile wanienki kosztują, bo moja już jak nogami się odpycha to głową mocno stuka :/ i chyba musimy kupic ten plastikowy lezaczek do wanienki, bo A. już nie da razy małej długo trzymać, bo nie dość, że ciężka się zrobiła, to jeszcze wierci się nogami macha i chlapie.. hehe niedługo będziemy musieli worki podścielać pod wanienkę 😁 😁 😁 bob niestety łazienka malutka i nie mam możliwości tam jej kąpać 🙂
Aaa i smoczki jej nowe kupię.. może jakiś ciuszek 🙂 🙂 A co.. należy mi się i jej po dzisiejszej nocy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja idę sobie kawę zrobić, bo jedziemy do teściów, senna jestem, a ktoś prowadzić musi 🙂. Samantka my dalej kciuki trzymamy i jutro znajdę gdzieś net, żeby przeczytać że wszystko ok 🙂. Pozostałym dziewczynom życzę udanego i słonecznego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mój mały się powoli zaczyna budzić 😉 a miałam właśnie zamiar sobie kawkę zrobić, ale nie ma po co, ponieważ i tak jej ciepłej nie wypiję.. no i trzebaby coś zjeść. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzieciaki miały radochę w basenie ;-) Bo była jeszcze Igunia koleżanki ;-) Marta zamówiłam karuzelę dzięki, mam nadzieję, że się Pawciowi spodoba, tą co mamy lubi, ale mam dość łażenia co 3 minuty i jej nakręcania ;-( Gerda coś nie mogę się do tego klubu zalogować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - nasz Synuś już sie co nieco uspokaja, widze jednak, ze to ewidentniie charakterek 😜

A widziałyście filmik, który zamieściłam - jak ładnie trzyma główkę nasz Patryczek 😁

Niuńka ja tez na razie nie mogę sie zalogowac- aczkolwiek próbuję 😁

Samantka - biedna ta Nikolcia Twoja, mocno ją przytul od nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
To po kolei co pamietam.
Szarla czarne body sa na allegro. Wysle Ci potem linka na fb, bo tu to po weekendzie mozesz nie zauwazyc. Na rockmetalshop tez sa fajne, ale mega drogie. Ja wymyslilam, ze kupie zeykly czarny i na to jakas fajna naszywke co sie zelazkiem przykleja... 😁 to taki pomysl na oryginalne body.
Samantka tez trzymamu kciuki za wyniki i udane zakupy :P
Gerdzia Twoj Patryk to jest mega przystojny. Az napatrzec sie nie moge 🙂 zwlaszcza na czarno fajnie wyglada.
Niunia a jak Ty Pawelka kapiesz w tym baseniku? Caly czas go trzymasz czy jak?
Zalatwilam przychodnie inna i we wtorek idziemy na szczepienie. Ja tez sie tam przepisuje razem z Antkiem. W poniedzialek to zalatwimy i od razu do lekarza wejdziemy, bo mamy kilka pytan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wróciłam!! Kupiłam małej sliczną zawieszkę do smoka, łyżeczki i strój kąpielowy 🙂 Idę zaraz sprzątać i obiad robić 🙂 Moja mała tu się drze na mnie, żebym od tego kompa odeszła :P:P
O taki strój kupiłyśmy 🙂 🙂 Nawet były 2 częściowe. heheh
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/dsc03157a.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3430/dsc03157a.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka wyniki na pewno są prawidłowe zdjęć nie widzę ze szpitala nie wiem od czego to zależy ale teraz nie chcą mi się pokazać.
Niunia zrób zdjęcia z kąpieli w baseniku domowym na pewno wszystkie dziewczyny chciałyby kochanego pływaka zobaczyć.
U mnie dzisiaj płacz okropny 4 doby już minęły od ostatniej kupy. Zrobiłam jej herbatkę z rumianku leciutką ale z saszetek no i dałam ten priobiotyk.
Monisia z tymi masażami maluszka to mnie zmobilizowałaś i jak już się tak naoglądałam jak masować to nie mogłam doczekać się kiedy mała się obudzi, ale tylko ją rozebrałam to zaczęła płakać niemiłosiernie z powodu tego brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja na chwilke bo zaraz przyjedzie kolezanka z mezem a ona jest w 29 tygodniu i musimy sie nagadac! Ona ma duzo pytan a ja powspominam!
Samantko napewno bedzie dobrze Jak zobaczylam zdjecie Nikusi ze szpitala to od razu mi sie przypomnialo ze musze zadzwonic umowic Kornelke na eeg mozgu bo w niedziele dwa miesiace mijaja i trzeba kontrolne zrobic! Bo wyglada podobnie tyko bez tej siatki ale tez pełno kabelkow ma na glowie!
Dorotko wspolczuje Wam tych problemow z kupka, u Nas znow na odwrot mala dzis robi za czesto i taka podrazniajaca skore ale to dlatego ze dopiero dzis dostalam delicol i poltora doby nie dostawala!
Uciekam milego wieczorku kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantko ja również troszkę zazdroszczę dziewczynom babskiego wieczoru..bo ja choćbym chciała się spotkać to tutaj nie mam z kim..ale jutro jedziemy do moich rodziców, bo siostra 18stkę robi;-) a z tydzień w niedzielę chrzciny mamy 😁 😁
a no i jak jutro znajdę trochę czasu u rodziców to wrzucę Wam te fotki co obiecywałam jak sobie na chacie pisałyśmy, bo jedziemy rano, żeby mnie siorka zafarbowała, no i pomóc w przygotowaniach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moje kochanie jak tylko wyszlam to sie rozplakalo... On jest strasznie niespokojny jak mnie nie ma. Maminsynus mi rosnie :P nie moge sie ruszyc nigdzie bez niego. Jak jestem obok to on lezy i bawi sie sam itd. A jak wyjde nawet na 5 minut to placz. Nawet jak spi to sie budzi jak tylko wyjde. U Was tez tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...