Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O kurcze dg, ale jazdę miałaś.. a to termometr rtęciowy się pobił tak??? Kurde szkoda maty, jak by było trezba wywalić... ale może nie... no bo jak ta rtęć aż po całym pokoju się rozsypała, rozlała... nie wiem niby ciecz, a w kulki sie zbiera... moj A mówil ze kiedys rtecia sie bawil ... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja się dziś porządnie wystraszyłam bo obcinałam Olusiowi paznokcie i kawałeczek musiał strzelić mu jakoś w oczko 😞Tak mi strasznie z tym żle dzisiaj - wogóle mi do głowy nie przyszło że tak się może stać 😞Głupia jestem że o tym nie pomyślałam 😞
Dobrze że szybko zareagowałam i wyciągnęłam bo nawet nie chcę myśleć co by się stało jakby taki pazurek się wbił 😞Więc Kochane uważajcie jak obcinacie lepiej osłonić główkę.....ja chyba uciekam spać.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest bardzo nie bezpieczne.Raz nawet ogladałam taki program nie wyjaśnione choroby i było właśnie o małym dziecku które raczkowało po wykładzinie dywanowej a w wykładzinie była rtęć a chorowało tylko dziecko bo jakoś ta rtęć parowała z tej wykładziny na jakieś 30 cm a dziecko na podłodze najwięcej przebywało i się bawiło.Moim zdaniem dg powinna wyrzycić tym bardziej matę dla dziecka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia napisał(a):
To jest bardzo nie bezpieczne.Raz nawet ogladałam taki program nie wyjaśnione choroby i było właśnie o małym dziecku które raczkowało po wykładzinie dywanowej a w wykładzinie była rtęć a chorowało tylko dziecko bo jakoś ta rtęć parowała z tej wykładziny na jakieś 30 cm a dziecko na podłodze najwięcej przebywało i się bawiło.Moim zdaniem dg powinna wyrzycić tym bardziej matę dla dziecka...


Oglądałam ten sam program 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia bawcie się dobrze 🙂))
A mój Antoś jak zasnął koło 17:00 to obudził się o 20.00. Dałam mu jeść, przebrałam i bratowa go zabrała i o 21.00 już spał... wracaliśmy z nim o 23.00... hehe śmiesznie musieliśmy wyglądać... oboje z M na czarno idą o 23.00 przez miasto z niemowlakiem w wózku, przy czym M lekko zawiany :P A Antonio ani razu się nie obudził, nawet jak go rozbierałam i spał do 5 🙂))
A w ogóle po spaniu o tej 20.00 zjadł z obu cycków i chyba się biedny przejadł, bo nie ulał tylko zwymiotował wszystko na siebie i na mnie... jego przebrałam, a sama w tym zapapranym... w końcu siostra dała mi koszulkę siostrzenicy (16 lat) z wielkim napisem na cyckach CÓRECZKA MAMUSI 🤪 nie dość, że koszulka mega opięta, bo siostrzenica to mała jest i chudziutka, to ten napis na cyckach się rozciągnął i rzucał się w oczy razem z cyckami... jak moje rodzeństwo i M zobaczyli ten napis to wszyscy tak się brechtali, że szkoda gadać... bo wszyscy wiedzą jaki ja mam z mamą kontakt... zresztą Wy też wiecie... no i impreza po 22 się skończyła właśnie przez moją kochaną mamusię, bo powiedziała, że po 22 hałasów być nie może i policja przyjedzie 🙃 masakra ta kobieta jest :/
sorry za rozpisanie, jakoś tak mnie naszło 🙂
Niunia, a jak koncert? U nas będzie Jelonek, ale M nie chce iść mówiąc, że 19:00 to za późno dla małego... a ja mu przypomnę, jak wczoraj o 23.00 wracał :PPPP
Aha... najadłam się truskawek, czereśni, karkówki, kaszanki i innych rzeczy, których nie można... no zobaczymy...
A jecie cebulę i rzodkiewki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Amelki i Dawidka z okazji 3 miesiaczków!! Alez ten czas leci !!!
Niunia i gerda milej zabawy razem!
Ja jestem w szoku moja mala zasnela wczoraj o 22 i spala do 6 pierwzy raz tak dlugo szok 🤪
Dorotko strasznie mi przykro z powodu tych kupek moze faktycznie zglos sie do lekarza~!
Uciekam szykowac sie do kosciolka a potem do tesciow! Milej niedzieli pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Szykuje sie na spotkanko z Niunia, Anią i Blue 😁 Alez jestem ciekawa... jak dojadę do Sopotu (z Gdyni) to już pewnie będę śmierdzieć 🤪 tak gorąco u nas jest... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ Ty Niusia jesteś wprawiona 😉Po 5 piwach na tym etapie mojego życia(bo ja teraz jednym się upiłam)to bankowo zgon by był jak nic-a co mówić jeszcze o tym że bym się podniosła następnego dnia i poszła na jakiekolwiek spotkanie.....Ty chyba krew piłaś na tym horror coś tam że masz tyle energii 😉
Bawcie się dobrze i zróbcie dużo tych fotek 🙂
Samantka właśnie jak sobie przypomniałam ten program to pomyślałam że Dg musi koniecznie tą matę wyrzucić-ja bym wyrzuciła nawet na wszelki wypadek...pamiętam że raz mi ktoś pokazywał tą rtęć i jak się tak łączy śmiesznie i pamiętam te kulki ale nie pamietam kto był na tyle mądry żeby mi coś takiego pokazywać 😉
Haha ale się Emcia uśmiałam 😁Tak sobie Was wyobraziłam 😁Musiało to dość podejrzanie wyglądać 😁A póżniej jakoś żle doczytałam i myślałam że Ty wracałaś właśnie w tej bluzce 🙂
Edytko może już tak będzie miała Kornelka częściej-może już jej się z tym snem reguluje 🙂
Dawidku i Amelko wszystkiego najlepszego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na nim w 2009 na Woodstocku, to ciarki miałam jak grał, a upał był... muszę coś pokombinować... w sumie Antonio będzie miał już 3 miesiące i 9 dni 🙂)) chyba, że z bratową go zostawię... ? Jedyna osoba oprócz M, z którą bym go zostawiła 🙂
Idę Trinny i Susannah obejrzeć póki on śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was Kochane!!! Strasznie długo mnie nie było 😞 Nie mieliśmy internetu ... Steskniłam się za Wami :*
Dawko bardzo dziekuje Ciociom za życzenia :*
Niestety nie nadrobie zaległości 😞
Z tego co tam troszke poczytałam to bardzo się ciesze ze Nikolka jest zdrowa 🙂 Wielki uścisk dla Niej!!!
Dorota ja bym napewno wyrzuciła ta mate jesli była mozliwosc ze dostała sie tam rtec!!! Z ta substancja nie ma zartow!!!! A co do mleczka to my tez praktycznie prawie od poczatku jestesmy na sztucznym i nie uważam się za gorsza Mame z tego powodu, widziałam jak sie meczył z głodu nasz Synek, nie najadał sie, bo moze nie potrafił złapac cycuszka, albo miałam zbyt mało kaloryczne mleczko! Albo to i to ... Takze podjełam decyzje bardzo szybko!!
A brzusio sam mu sie przyzwyczaił do nowego mleczka, na poczatku były problemy z kupcia ale po jakims czasie to ustało!!!
Powiem Wam, ze jak nie miałam neta to codziennie mi brakowało Was 😞 Byłam ciekawa jak sie macie i jak Kruszynki marcowe sie czuja .... Mam nadzieje ze juz bede codziennie zagladac 🙂
Ściskam Was bardzo mocno i oczywiscie Buziaczki dla Bobasków!!!
AMELKO WSZYSTKOEGO NAJSŁODSZEGO !!! ROŚNIJ ZDROWA!!
Dziewczyny życze Wam udanego spotkania!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny... Na początku wszytskiego naj naj naj dla naszych kochanych... Amelci i Dawidka!! :*:*:*:* Buziaki śle ciocia Samanta i Nicole 🙂
Neli jak dobrze, że do nas wróciłaś!!!!!!! 😁 😁 😁 😁
Emka fajnie musiałaś wyglądać w tej koszulce 🙂 Córeczka mamusi a z synusiem idzie.. hehee
Oktawio co do rtęci mój mądry A. kiedyś się nią bawił... 😮 To tylko powiedziałam, że "Ty to masz nierówno pod kopułą..."
Moja mała też wczoraj późno usnęla przez te upały, ale spała do 6h30, dałam cyca przy którym się uspała i tak do 10h20 spała dalej.. teraz A. zabrał ją na spacer, jak zwykle w niedziele 🙂 🙂 A ja siedzę sama 🙂 🙂
Idę niedługo się ogarnąć... może gdzieś wyskoczymy 🙂

Gerda z Niunią bawcie się dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 dawno tu nie bylam bo moj Patrys mial kolke teraz juz mu przeszla.calymi dniami nosilam go na rekach nieraz 9 godzin bo moj maz w pracy.mam pytanko kiedy wprowadzacie deserki itd? trzyma glowke ktorys z waszych maluchow juz sam?pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantow-Amelki i Dawidka.Moc buziakow ode mnie i od Julci!!
DG ja bym na twoim miejscu mate wyrzucila,bo nie ma co ryzykowac.A z ta kupka to moze faktycznie przez dzien,dwa sprobuj na modyfikowanym
Neli kochana,fajnie,ze w koncu jestes:*:*Przekazalam ostatnio twoje pozdrowienia dla dziewczyn.Mi tez ciebie brakowalo,dlatego do ciebie pisalam 😉
Nusia i Gerda zycze udanego spotkania i czekamy na fotoreportaz 🙂
Emka a masz jakies zdjecie wczoraj?Bo to musialo pociesznie wygladac hihi.A na koncert idzcie,w koncu Antos nie jest juz taki malutki
Katee ciesze sie,ze kolki w koncu przeszly.Co do glowki,to u nas jest juz sztywna,a jedzonko Julka juz dostaje.Bylo i jabluszko i marchewka 😁 Na dzis mamy miks warzyw hihi 😁
Oktawia jeszcze tylko pare dni i nacieszycie sie soba 🙂
A mnie moja corka zaskakuje 😁 Zasnela po 21 i obudzila sie na karmienie dopiero o 7 😁 A potem jeszcze do 10 sobie pospala 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...