Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witaj Hawajko 🙂

Bardzo sie cieszymy, że jesteś - no i chyba Edytka też jest za Szczecina, więc macie szansę na spotkanie, tako jako ja miałam z Niuńką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwszy raz najpierw weszlam na mamusie a potem tutaj!
I jaka niespodzianka mnie tam spotkała! Nie dawno pisalam Wam ze ja to pewnie nikogo z Was nie spotkam w realu a tu prosze nowa marcowa mamusia i synuś i to ze Szczecina!
Serdecznie Was witam!!! Zreszta juz zdazylam powitac na mamusiach! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz pisalam na mamusiach ale ze tu Nas wiecej wiec jeszcze raz. Musze sie Wam pochwalic ze moja corcia dzis pierwszy raz swiadomie zlapala kroliczka (zabawke), najpierw dlugo na niego patzryla a potem wyciagnela łapki i zlapala tak jej sie to sopdobalo ze co chwila zabierala lapki i znow lapala!
A mama jak to zobaczyla to sie poryczala ze wzruszenia. Jak zacznie chodzic albo gadac to juz wogole bede ryczec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia w Sępólnie to ja wczoraj byłam. Radio w samochodzie mi tam nie odbierało :PP. Gerda to może Pieczyska? ;>. Ja i tak teraz tam większość czasu spędzam, bo w bydzi za gorąco :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak napisalam na mamusiach nie mieszkam w szczecinie tylko w Goleniowie ale wpisalam szczecin bo nikt raczej nie kojarzy Goleniowa. Ale czesto jestem w Szczecinie bo tam pracuje i wlasnie w czwrtek bedziemy u okulisty a w piatek na eeg przyjezdzamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przez dwa lata mieszkalam w szczecinie na stancji na odziezowej!
Ale potem stwierdzilam ze lepiej mi sie oplaca dojezdzac bo zajec juz bylo mniej no i poznalam swojego meza wiec chcialam z nim spedzac wiecej czasu a jakbym dalej mieszkala w Szczecinei to by nie dalo rady. Na szczescie to niedaleko jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w sumie też nie jestem ze Szczecina.Mieszkam tu 4 lata, a mój rodzinny dom jest 100km stąd, dokładnie w Drawsku Pomorskim (miasto "słynie" ze znajdującego się w okolicy poligonu).
Czy u was też tak gorąco? Mój niuniuś pada ze zmęczenia od tego upału, nie wiem jak mu pomóc. Na zewnątrz 32 stopnie ale w domu nie lepiej, bo 29.6 termometr wskazuje. Chyba pierwszy raz w życiu taka pogoda mnie nie cieszy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziekuje bardzo!
Jak bylismy w szpitalu i konsulowala nas pani neurolog to powiedziala mi ze Korni moze byc mankutem i dzis bardziej lewa raczka lapala chociaz prawa tez probowala! Ale niewazne Wazne ze obie ma sprawne!
Monis ja tez Ci wspolczuje i walsnie mi pezypomialas ze mialam zadzwonic do dziekanatu w sprawie odebrania dyplomu. Jutro musze zadzwonic! Jak zno nie zapomne! O sprawach malej pamietam o swoich juz gorzej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hawajka a na jakiej ulicy mieszkasz?
Ja mialam kolezanke na studiach z Drawska pomorskiego!
No u mnie tez tak goraco! Mala mi strasznie marudzi dzisiaj, ale nie wiem czy przez upal czy dlatego ze dziaselka ja swedza bo okropnie sie slini i ciagle trze po dziaselkach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aktualnie mieszkam na robotniczej. Ja też się zastanawiam czy Krystkowi zęby nie idą. Wpycha sobie prawie całą piąstkę do buzi, a ostatnio na spacerze patrze na niego a po bródce cieknie mu ślina. No i zauważyłam, że dużo chętniej pcha do buzi lewą rączkę i też podejrzewam, że może być mańkutem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze sciagac cycki bo zaraz mi pekną!
Dobrze ze Korni spi!
No ja ide w srode na szczepienie to zapyam pani doktor o jakis zel bo mala sie tak slini ze musze ja czasem ze dwa razy przebrac w ciagu dnia!
Dziaselka moga go swedziec juz teraz a zabki moga wyjsc juz albo pozniej! Ile te maluchy musza przejsc!
No mi doktor powiedziala tak ze wzgledu na udar ktory Korni miala, ale nie mowila ze na 100 procent tym bardziej ze oboje praworeczni jestesmy! Ale co bedzie to bedzie! Byle tylko zdrowie było!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Hawajka, oklask na dzień dobry ;-) Wróciliśmy ze spaceru, ale dalej tak gorąco jest. Poszliśmy na pizze, Pawcio oczywiście grzeczny był i zaraz zasnął ;-) Pawliś już od jakiegoś czasu chwyta zabawki i je maltretuje i naciska guziczki w swojej zabawce gwiazdce i wtedy ona gra ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...