Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi jest obojętne gdzie bedziemy byle razem!
Emka nie martw sie na zapas, moja Kornelka tez robi takie mostki i rehabilitant owiedzial mi ze to dlatego ze dziecko ma swiadomosc tego ze to wlasnie plecy ma silne i w ten wlasnie sposob to okazuje i to nic zlego tylko ze w miare mozliwosci nie dopuszczac do tego bo maluchy ,maja cwiczyc brzusio i jego miesnie, a jesli chodzi o zacisniete piastki to moja tez tak robi ale powiedzial mi rechabilitant ze to normalne i zalecil cwiczyc raczki. Gdy kladziemy malucha na brzusiu to wszystkie paluszki wyprostowac polozyc na plaskiej powierzchni tj. np lozko i delikatnie docisnac.
Ja to bym chciała karmic jak najdluzej ale nie dluzej niz rok, chociaz 9 miesiecy, ale zobaczymy jak to pojdzie pewnie jak wroce do pracy to mi pokarm zanikniebo watpie zebym miala czas podczas 12-sto godzinnej zmiany na sciaganie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gerda moi rodzice od wielu, wielu lat mają działkę w Pieczyskach i ja nigdy nie jeżdziłam gdzie indziej. Przez to nie znam innych okolicznych plaż. Troszkę tego żałuję, ale za to Pieczyska to mój drugi dom. Niunia a ta szałwia to w ogóle pomaga? Bo już parę dni ją pijesz i ciekawa jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szarla pomaga, prawie wcale nie ściągam mleka tak, co 15-16 godzin troszkę odciągam, bo guzki się robią, ale już jest mniejszy ból. Teraz np. na noc nie ściągam, ostatnio o 14 tak 50ml, żeby nie rozbujać znów laktacji. Jeszcze parę dni i chyba będzie po, dość to męczące, ale cóż trzeba cierpieć. Najgorsze jest to przeciekanie,a nawet nie ma jak się zasłonić bluzą, bo tak gorąco jest. Zimą byłoby lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):

Gerda a mi się dobrze Ciebie czyta, wszystko mi pasuje ;-)


Niunia mi tez pasuje, tylko teraz mogę sobie wyobrazić np jak cos byś zaintonowała, czy powiedziała...

Katee - ja już w ciąży widziałam, ze i Twój Synuś to Patryczek 🙂

Marta, jaka Ty chuda! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka, nie martw się na zapas.Na pewno wszystko będzie ok. I nie czytaj więcej głupot w internecie. Ja zamierzam karmić do roku, tylko nie wiem jak to wyjdze bo pewnie we wrześniu wróce do pracy. JA oglądne Szymona i też się kłade spać. Dobranoc wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Niunia ale Twoj Pawcio sie zmienil 🙂 Podejrzalam fotki na aguagu 🙂 I coraz bardziej do tatusia podobny 🙂


Zgadzam się i taki wielki już jest ;-) Wszystkie Nasze bobaski urosły i się pozmieniały z noworodków w piękne Panie i przystojnych mężczyzn ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki kochane za slowa otuchy. Troche sobie z M wczoraj poplakalismy, ale dzis mysle pozytywnie i nie bede juz wiecej czytac i sie zamartwiac.
Antos spal dzis od 21 do 6. Szok 🙂
Niestety dzis czeka go jeszcze szczepienie...
Aha Marta super wygladasz, figura jak nie po ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla naszego dzisiejszego jubilata!
Kurde właśnie mi się przypomniało,że nie zadzwoniliśmy wczoraj do chrześniaka mojego męża.Miał urodziny(w naszą rocznicę ślubu), oboje pamiętaliśmy mieliśmy zadzwonić razem bo on w Warszawie jest i totalnie wyleciało nam z głowy.
A to wszystko przez to że wczoraj wypusciliśmy się na miasto mała została z babcią ale bardzo nerwowo było przed wyjściem. O kurde ale plama.W sobotębędzie na chrzcinach to mu złożymy życzenia a w niedzielę jeszcze zamawiałam prezent dla niego i dzisiaj przychodzi.
W ogóle nieprzytomna jestem w sobotę chrzciny a mi cudem się przypomiało że tort miałam zamówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emka nie panikuj ja jak zaszłam w ciążę jak zaczęłam czytać w internecie to przy komputerze prawie zemdlałam i latałam na izbę przyjęć bo myślałam że coś nie tak jest. Zawsze się wydaje że objawy się zgadzają i nawet takich głupot nie pisz bo ja je zaraz u Agatki widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia mam pytanie do Ciebie odnosnie tarczycy..Wiem, ze kiedys pisalas, ze tez masz zle wyniki..Wlasnie dzisiaj maz odebral i wychodzi, ze mam nadczynnosc, dlatego taka slaba bylam.
Ciekawe tylko czy to chwilowe jest, np. po ciazy czy juz tak bedzie..Bede szla do lekarza napewno to skontrolowac, bo u mnie to choroba dziedziczna, ale chcialabym wiedziec dla swietego spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też Was chciałam zapytać, czy po ciąży macie problemy z zębami? Zwłaszcza mamy karmiące piersią??? Ja mam teraz poodwapniane i przez to bardzo wrażliwe. Wczoraj byłam u stomatologa i muszę to wyleczyć. Na szczęście dziur nie ma tylko ta wrażliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...