Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wróciliśmy od lekarza bioderka ok. Przy okazji widziałam inne dzieciaczki ale z 6 tygodnia prawie jak Agatka a jedna dziewczynka to nawet grubsza była.Moja to tylko tym się różniła że wzrok bystrzejszy i ruchliwa. Waga 4730 po jedzeniu 120ml i dwóch dni bez kupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Agatka śpi tylko w wózku czasami i przy piersi mi zasypia non stop. A tak to nie śpi ale u nas tak samo było jak upałów nie było.
Co do podnoszenia główki to ona bez podnoszenia nie uleży. Trochę to trwa na początku ma radochę potem próbuje się gibnąć na któryś bok ale zazwyczaj jej nie wychodzi i płacze. Teraz w upały jest zmachana i w ogóle nie chce na brzuszku leżeć.
Jak leżałam z nią w szpitalu w pierwszym tygodniu jej życia i leżała na brzuszku to lekarka kazała mi tylko gdy na nią patrzę tak ją kłaść nie wiedziałam czemu dopóki nie podniosła głowy i nie wbiła nosa w pieluchę,bo już więcej manewrów nie potrafiła zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, wiem, że miałyśmy czekać do końca tygodnia, ale już jest większość głosów. Wszystkie są za mamusie.net, a reszta przejdzie jak wszystkie przejdą, więc nie piszemy już tu, przechodzimy na mamusie.net. Podaję lin do naszego wątku http://www.mamusie.net/forum,odp_marcoweczki_2011,20,5.html,str=0#437 Sorry, że się rządzę, ale trzeba podjąć decyzję, bo faktycznie wszystkie narzekają, że piszemy trochę tu, trochę tam. tamto forum jest specjalnie stworzone dla mam czyli nas, tutaj zostawmy wspomnienia, z tego pięknego okresu ciąży i niech inne przyszłe mamy czerpią wiedzy z Naszych postów ;-) To co przechodzimy ;-) Czekamy na wszystkie marcówki, na mamusie.net!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, wróciliśmy do tej okropnej Warszawy, a bylo tak fajnie, tutaj żar z nieba ołów spaliny wrzewa miasta - no ale niestety mus to mus - musiałam odbębnic wuzytę u alergologa (moją) i chyba w piatek wrócimy na Jędrusiową bo tu wytzrymac tej spiekoty nie idzie.

Przepraszam nie czytałam co pisaluscie przez tre kilka dni bo naprodulowało się prawie 100 stron 🙂

Monisia wrzucałaś juz ten link z masażem, przegapiłam czy dopiero zamierzasz wrzucic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...