Skocz do zawartości

Witam wszystkie przyszłe mamy z Poznania i okolic:) | Forum o ciąży


karolina8587

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie z Poznania 🙂Ja mam termin na 7.01.2011...może jest więcej kobietek czekajaćych na dzidziusia??dodam,że to moja pierwsza ciąża i fajnie byłoby popisac z kims kto też własnie teraz to wszystko przchodzi 🙂zapraszam do pisania i Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
karolina8587 napisał(a):
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie z Poznania 🙂Ja mam termin na 7.01.2011...może jest więcej kobietek czekajaćych na dzidziusia??dodam,że to moja pierwsza ciąża i fajnie byłoby popisac z kims kto też własnie teraz to wszystko przchodzi 🙂zapraszam do pisania i Pozdrawiam


witam serdecznie ja termin mam na 1 marzec i też raduje się pierwszą ciążą 😉 serdecznie pozdrawiam przyszłe mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Dziewczyny mam takie pytanie, właśnie zaczęłam się zastanawiać nad tym, jak wygląda sytuacja po porodzie, chodzi mi o te wizyty położnej w domu. Czy do niej tzn połoznej trzeba się jakoś specjalnie zapisywać, czy po prostu zapisując dziecko do przychodni automatycznie położną oni wysyłają????? Chodzi mi o Poznań. I czy takie wizyty są "obowiązkowe"?? jestem kompletnie zielona w tych sprawach.Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Agamu napisał(a):
Dziewczyny mam takie pytanie, właśnie zaczęłam się zastanawiać nad tym, jak wygląda sytuacja po porodzie, chodzi mi o te wizyty położnej w domu. Czy do niej tzn połoznej trzeba się jakoś specjalnie zapisywać, czy po prostu zapisując dziecko do przychodni automatycznie położną oni wysyłają????? Chodzi mi o Poznań. I czy takie wizyty są "obowiązkowe"?? jestem kompletnie zielona w tych sprawach.Pozdrawiam 🙂



w szpitalu po porodzie przy wypisie wszystkiego sie dowiesz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
w Poznaniu hala sportowa AWF 18-19 czerwca targi Moje Dziecko od 10 do 17 wstęp 10 zl w programie bezpłatne porady i badania medyczne, bezpłatne usg, warsztaty artystyczne dla dzieci, tor gokartowy i wiele innych link dla zainteresowanych www.targimojedziecko.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kasiuszka26 napisał(a):
w Poznaniu hala sportowa AWF 18-19 czerwca targi Moje Dziecko od 10 do 17 wstęp 10 zl w programie bezpłatne porady i badania medyczne, bezpłatne usg, warsztaty artystyczne dla dzieci, tor gokartowy i wiele innych link dla zainteresowanych www.targimojedziecko.pl



witamy w gronie żonek!!!!!!!!!!!! gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już rocznica była 😁 hihi na temacie październik zdjecie zamieściłam :d jakimś cudem wmieściłam sie w sukienke co miałam na cywilnym hihi
doczytałam się ze na polnej za osobe towarzyszaca 150 zeta 😮
CO NALEŻY ZABRAĆ DO SZPITALA?
1. Dokumenty
−−− Dowód osobisty,
−−− Legitymacja ubezpieczeniowa (lub druk RMUA),
−−− Grupa krwi- wynik oryginalny,
−−− W przypadku czynnika Rh (-) ujemny wynik przeciwciał,
−−− Wyniki badań laboratoryjnych: morfologia, mocz, HBS, WR,
−−− Badania USG,
−−− Karta przebiegu ciąży z wpisem zdeklarowanej położnej środowiskowo-rodzinnej (dane położnej, nr telefonu, nr faksu),
−−− Wypisy szpitalne w przypadku hospitalizacji w okresie ciąży.
2. Walizka rodzącej
−−− Przybory toaletowe,
−−− Ręczniki (2 szt.),
−−− Skarpetki,
−−− Koszule nocne rozpinane od góry (2-3 szt.),
−−− Kapcie oraz klapki pod prysznic,
−−− Szlafrok,
−−− Figi jednorazowe lub higieniczne połogowe (siateczka),
−−− Biustonosz i wkładki laktacyjne,
−−− Chusteczki nawilżające, może być woda w sprayu,
−−− Woda niegazowana + suchy prowiant (dla męża) a tu lista z raszei tam poród z meżem gratis :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka lemurek :d ja chce lutycka lub raszei wiem że na raszie mają ładne sale porodowe z wannami, drabinkami i wogóle sama wybierasz jaką pozycje przyjmujesz , czy chcesz lewatywe , co do lutyckiej tylko ze słyszenia bo na ich stronie nic nie pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra rodziła na Lutyckiej miesiąc temu i średnio jest zadowolona, mimo że miała lekarza, wskazanie do cc to i tak czekali do ostatniej chwili, zatrucie ciążowe i potem 2 tygodnie z małą w szpitalu bo musiała mieć podawany antybiotyk. Sama nie wiem, słyszałam różne opinie o Lutyckiej. Spędziłam kilka dni na patologii ciąży w Raszei i jeśli na porodówce i oddziale położniczym opieka wygląda podobnie, to jest to szpital marzenie. Mój lekarz tam pracuje, mam do nich zaufanie i decyduję się na Raszei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ważne żeby trafić na dobrą ekipę szpitalną "tego dnia", żeby pomogli i ludzko traktowali. Myślę, że jak ktoś bliski będzie przy nas to nic złego nam nie grozi, będzie ta osoba miała oko na wszystko, oj chyba powoli stresik porodowy mi się załączył 😉 Jeszcze trochę zostało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...