Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joll ale się uśmiałam czytając twoją ostatnia wypowiedź ja za mięsem nigdy nie przepadałam i tak jest nadal...jadłam sporadycznie tylko wołowinę bo miałam silna anemię i przez ostatni rok leczyłam ją wraz z pomocą lekarza
hematologa całe szczęście z dobrym skutkiem ...bo ogólnie nie odżywiałam się wystarczająco dostatecznie jak na swój wiek i zapotrzebowanie..i organizm przestał po prostu przyswajać żelazo...bywa tak...możliwe że do końca życia będe miała z tym już problem a na anemiczkę na 100% nie wyglądam ...teraz nadal mięso,wędliny i słodycze jadam sporadycznie ...nie mogę natomiast żyć bez jajek,warzyw szczególnie pomidorów i ogórków i jabłek!!!z gotowych dań uwielbiam makarony...za wyjątkiem spaghetti ...i ryby ale tylko filetowane bo wyjmowanie ości mnie po prostu złości!!! 😉teraz nie jadam raczej nic smażonego i jak przeczytałam o tej twojej mikrofalowej zapiekance to aż mi ślinka pociekła...niestety ale mam kiepskie teraz trawienie i tylko by mnie wzdęło jak bańkę po takich przysmakach...czekam na dalsze wasze opowieści...pozdrawiam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ahaaaAA,
to już wiem dlaczego wyglądam jak zaawansowana ciężarówka w ciąży bliźni8aczej...wszystko bez te smażone dyrdymały...no naprawdę wyglądam na jakiś 4-5miesiąc...a czuję się jak słoń/?/...wzdęcia, gazy i zaparcia idą w zaparte...romantyczne spełnienie marzeń...ale nic...jest cudownie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he no niezle laski 😁
ja na mieso patrzec nie moge;/
i dzis pojechalam do mamy i miala ruskie piergozki mniam mniam ;D
a jutro zamierzam zrobic pyzusie 🙂))
ja tez moge wybierac , chcialam rodzic SN ale jak sobie pomysle ze moge przezyc cos takiego jak w ciazy z 1 dzieckiem to wole cc 🙂)
ja tez mam lekko iwdoczny brzuszek ... ale podobno w drugiej ciazy widac szybciej ..
prawie ze od razu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaa, okropna przypadłość, zresztą do tego trudno nie przyłożyć ...szczęki, bo kapstka i fasolka często na tapecie. Mnie też espumisan nie pomaga, może po activii nieco lżej, ale tylko odrobinę, a na zaparcia...rzeczywiście nektarynki się sprawdzają


a jak tam Wasze wizyty u gina, moja najbliższa w piątek, równo 11tc, w 6 widzieliśmy serducho, a w 10 byliśmy w szpitalu z paskudnym bólem podbrzusza, pachwiny i szyjki i, na szczęście wszystko było w porządku, a maleństwo miało już 26mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to jest w ciazy - hormony !!ja tez ciagle zmeczona i spiaca jestem 😁
ja bylam na usg 2 wrzesnia ale ciaza wczesna 7,5 mm 🙂))

teraz mam w 11 tyg czyli 30 wrzesnia 🙂)))bedzie sprawdzana przeziewrnosc karku i czy jest kosc nosowa .
tak mcno sie brzuch bolal ze do szpitala jechalas??


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...miałam takie bóle, że nie mogłam chodzić, bolało jakbym miała kamień w...podbrzuszu, do tego bolało mnie w pachwinie i szyjce
...nie musiałam jechać do szpitala...bo mam do niego 20-30m, jest po drugiej stronie ulicy, ale w izbie przyjęć od razu zastrzegli, że mnie nie przyjmą, gdyż nie mają wolnych łóżek. Udało mi się wyprosić usg, które mnie uspokoiło, a bóle przeszły.

Mam wizytę dokładnie po zakończeniu 11tyg, ciekawe, czy będzie można już ocenić przezierność karkową. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Trochę się boję, mam już 36wiosen na karku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana bedzie dobrze :* moja kuzynka urodzila majac 34 ..
Bedzie mozna juz bo mozna od 11 do 14 tygodnia to oceniac 😉)
ja z 1 dzieckiem tez mialam w 11 tygodniu 🙂))
Wszytsko bedzie dobrze laseczko :**
I dobrze ze ci zrobili to usg ...
mnie poboolewa czasem troche tylko .. ale to mi dr powiedzial ze macica rosnie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI) CORTEZ)) Będzie dobrze...MUUSI BYĆ

KŁAPOUSZKO, ja też byłam Kwietniówką 2010...byłam do końca września...może mnie Pamiętasz...tym razem jest zupełnie inaczej, wtedy jedynym objawem były bolące piersi, tym razem piersi prawie nie bolą, a najbardziej uciążliwe są wieczorne mdłości i poranne pawiki wyskakujące znienacka i zupełnie z niczego (...) ale to chyba dobry znak, w poniedziałek mam wizytę u gina, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, dzisiaj odebrałam wyniki badań i wszystko jest b. dobrze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MELDUJĘ, ŻE DZISIEJSZA WIZYTA U GINA UJAWNIŁA TANECZNE SKŁONNOŚCI NASZEGO SKARBA.
Malec, a właściwie już wcale nie taki malec, bo trochę ponad 4,6cm (tak wywijał, że nie można było go namierzyć i jakieś 3-4mm umknęły w pląsach)
tętno 171 więc, jak mawiają najstarsi górale ponad 140 więc chyba będzie dziewczynka, co potwierdzałby moje sny, w których występuje właśnie córeczka

jestem cała szczęśliwa, że wszystko jest OK, trudno opisać to słowami ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joll napisał(a):
MELDUJĘ, ŻE DZISIEJSZA WIZYTA U GINA UJAWNIŁA TANECZNE SKŁONNOŚCI NASZEGO SKARBA.
Malec, a właściwie już wcale nie taki malec, bo trochę ponad 4,6cm (tak wywijał, że nie można było go namierzyć i jakieś 3-4mm umknęły w pląsach)
tętno 171 więc, jak mawiają najstarsi górale ponad 140 więc chyba będzie dziewczynka, co potwierdzałby moje sny, w których występuje właśnie córeczka

jestem cała szczęśliwa, że wszystko jest OK, trudno opisać to słowami ... 🤪


ale super,wiele radosnych chwil ci zycze 🙂
i zawsze swietnych wiadomosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny!

Mam do sprzedania ubranka i nie tylko większość może być i dla chłopca i dla dziewczynki 🙂

jeśli ktoś coś wybierze dzisiaj to -30% 😉

przy całości -35% 🙂

nie wliczając leżaczka bujaczka!

serdecznie zapraszam bo warto 🙂 większość ubranek jest oryginalna 🙂

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

moje gg to 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj joll!
pierwszy raz zaglądnęłam na to forum. Też jestem kwietnióweczką 2011, termin 7 kwiecień :-). Wcześniej byłam marcówką 2010 ale też moje maleństwo jest wśród aniołków :-( . Pozdrawiam serdecznie! I życzę wszystkiego najlepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam wczoraj u lekarza i na szczęście wszystko w porządku. ale fatalnie sie od wczoraj czuje. jest 9;30 a ja juz 3 razy zdążyłam zwymiotowac 😞 jutro zaczynam zajęcia na studiach ale nie wiem czy pójde bo jak mam sie tak czuc to chyba lepiej zebym w domu zostala. a jak tam u was???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...