Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To prawda, że można umrzeć z nudów w domu 🥴 ale najważniejsza jest niunia. Mnie na 80% lekarz potwierdza dziewczynkę, kolejna wizyta 26.11 i wtedy sprawdzimy czy faktycznie to będzie ONA 🙂. Dorka ja też jestem nastawiona w zasadzie tylko na dziewczynkę i tak było od samego początku, nawet imienia dla chłopca żadnego nie mam.. Ale przecież jakby był chłopiec to też będziemy szczęśliwe - najważniejsze żeby było zdrowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety na zwolnienie iść nie mogę bo studiuję dziennie i L4 w niczym by mi nie pomogło tym bardziej, że to ostatni rok. Na zajęcia chodzić nie muszę, ale zaległości miałabym ogromne, więc dopóki mogę to chodzę. Też mam nadzieję, że to będzie dziewczynka bo imienia dla chłopca nie mamy 😜 Ale tak mi serducho mówi, że to będzie dziołcha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam nadzieję, że Wasze przeczucia się nie mylą 😁 Ja od momentu zobaczenia dwóch kresek na teście czułam, że to będzie chłopczyk i intuicja nie zawiodła: a 29/11 mam połówkowe USG które będzie już chyba tylko potwierdzeniem. Choć myśl, że miałabym w domu maleńką księżniczkę, robi mi się coraz milsza... 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ło boziu 😮 u nas w domu dyskusje co do imienia są że bardzo burzliwe 🙃
ja już nie wiem 🙃jak nie dojdziemy w końcu do porozumienia to mąż stwierdził że weźmiemy pierwsze imię z kalendarza w dniu narodzin 😮
znając nasze szczęscie to wypadnie albo Kunegunda albo Eleonora 🤪 (oczywiście nie ubliżając żadnym Kunegundom czy Eleonorom 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, w końcu Was znalazłam 🙂
Mam termin na 9 kwietnia, ale pewnie się on zmieni. Czuję w brzuszku ruchy maleństwa i to jest takie fantastyczne uczucie! To moja pierwsza ciąża 😉 Czytałam Wasze posty o zwolnieniach lekarskich.... ja nie mam takiego problemu bo to mój ostatni semestr na studiach, jakoś w lutym będę się bronić a potem przygotowywać się fizycznie do przyjścia na świat malucha. Teraz mam mnóstwo czasu wolnego, trochę czuję się samotna bo mieszkam daleko od rodzinnego miasta, a najgorsze jest to, że tatusia dziecka zobaczę dopiero na 2 tygodnie przed planowanym terminem porodu... Czyli cały okres ciąży muszę przetrwać samiuteńka, w dodatku z pracą dyplomową na głowie... Ale te delikatne ruchy wewnątrz mnie podtrzymują mnie na duchu, w końcu do kwietnia niedaleko, prawda?

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz.. jak ja Wam zazdroszczę tych burz nad imieniem dziecka. Ja ciągle słyszę: przecież mamy jeszcze czaaaassss 😠. A ja chciałabym już rozmawiać z synkiem nie używając roboczego imienia, bo boję się że się przyzwyczaję i faktycznie będzie Bronek 😁 😁 😁

I dokonałam dzisiaj przełomowego czynu: korzystając z mega przeceny kupiłam pierwszy kaftanik maluszkowy. I powiem Wam, że przy kasie zachciało mi się ryczeć z radości a w domu...jak idiotka leżałam horyzontalnie z nabytą rzeczą, położoną na brzuchu, i nacieszyć się nie mogłam: chyba "ufizyczniłam" sobie ciążę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie jest sytuacja taka ze jak mi sie cos podoba to znowu mojemu sie nie podoba i odwrotnie nie mozemy pojsc na kompromis 😁 A powiedzcie mi jak dowiecie sie juz na 100% ze to dziewczynka lub chlopiec to nie bedziecie szykowac na wszelki wypadek imienia dla plci przeciwnej ?? czy 100% gwarancji u gin to zeczywiscie 100 % ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 u mnie jest to samo, to co mi się podoba, to mężowi znów nie i na odwrót 😠
ale muszę się pochwalić dziewczyny że od dwóch dni czuję ruchy maleństwa, tak mi się przynajmniej wydaje że to jest to 🤪, bo już się zamartwiałam że 20 tydz. a tu nic i chyba moje niunia wyczuła zmartwienia mamy i postanowiła dać o sobie znać 😁 niesamowite uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha u mnie jest taka sytuacja z wyborem imienia, że jak będzie chłopiec to tatuś wybiera imię, jak dziewczynka to ja. Ale coś czuję, że w praktyce będzie zupełnie inaczej 🙂 Na razie czekam na wizyte, którą mam za 2 tygodnie, i pewnie dowiem się jaką płeć ma mój bebiczek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zarzucę jeszcze jeden temat: która z Was chodzi na jakiekolwiek ćwiczenia dla ciężarnych ?
Przed ciążą byłam dość aktywna fizycznie i jeżeli jest coś czego najbardziej mi brakuje, to rowerowych szaleństw 😁 Teraz, kiedy czuję się już dobrze zamierzam powrócić do jakiejś tam aktywności. Coś polecacie ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wraz z Oleńka prosimy o codzienne głosiki : http://linkbaby.pl/konkursy/zdjeciowe/jesien-w-obiektywie/przegladaj/jesien/ Przy kazdym zalogowaniu Olenka dostanie extra 3 ptk 😉

Wraz z Oleńka prosimy o codzienne głosiki : http://linkbaby.pl/konkursy/zdjeciowe/jesien-w-obiektywie/przegladaj/jesien/ Przy kazdym zalogowaniu Olenka dostanie extra 3 ptk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o aktywność to ja chodziłam do niedawna na basen teraz zbytnio nie mam czasu ale na pewno od przyszłego miesiąca znowu wrócę bo to super sprawa i myślę ze najlepsza dla ciężarnych wzmacnia kręgosłup ujędrnia ciało i podobno dobrze wplywa na malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia wybraliśmy imię Milenka.. odkąd pamiętam to miała być Julka ale jak już zaszłam w ciąże to zupełnie mi się odwidziało bo jest ich miliony. Ja mam na imię Kaśka i wiem jaki to ból jak w szkole co druga ma to samo imię 😁
Dorka a chodziłaś na basen tylko popływać czy na aqua aerobik? bo właśnie też się zbieram żeby zacząć chodzić na basen i się zastanawiam czy nie lepszy by były zajęcia aqua aerobiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...