Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie też na razie siara nie leci. Ale Michaś zaczyna coraz mocniej kopać, dziś rano już nawet mój mąż poczuł jak mi położył rękę na brzuchu 🙂 he he trochę się wzruszył 🙂
Na suchą skórę na brzuchu zaczęłam stosować Linomag, ale właśnie przeczytałam w necie, że nie wiadomo czy jest wskazany w ciąży. Jutro idę do gina to się go zapytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zgrozo jestem załamana tym co się u mnie za oknem dzieje- ja nienawidzę ZIMY i ŚNIEGU!!!!!!!!!!!Zgłaszam reklamację na te warunki. Ja mam jutro wizytę u lekarza oddalonego o 50 km, jeżdżę od 6lat i niby jestem dobrym kierowcą i w każdych warunkach sobie radziłam ale teraz nie tylko za siebie jestem odpowiedzialna bo ja jestem 2w1 i jade z kolezanką która również "przy nadziei" masakra już mam stresa bo na trasie same pola i lasy a jutro ma być jeszcze mróz. Dodatkowo auto na podwórku, muszą zacząć je odkopywać bo jutro jak się to na nim zamarznie to niczym tego nie zedrę.A na dodatek jeszcze u mnie prądu nie było, niedawno włączyli i to się pewnie jeszcze dziś będzie powtarzać.A wiecie mój mąż ma taką pracę że w tym tygodniu pracuje na zewnątrz i śpi w namiocie strasznie mu współczuję jeszcze sobie biedak coś odmrozi.
Moja dzidzia coś tam daje o sobie znać ale tak bardzo bardzo delikatnie rano i wieczorem i to tak strasznie nisko brzucha, niby lekarz mówił mi miesiąc temu że tak ma być ale nie wiem. Wydaje mi się że to za nisko. tłumaczę sobie tylko to tak ze niunia ma nogi po mnie (dłuuuuugie) i to tam w dole to właśnie jego nożki jak się rozciąga ale pewności nie mam.
A i mam nadzieję że dziś się trochę rozpiszecie bo przez weekend straszne pustki tu były.
POZDRAWIAM I CZEKAM Z UTĘSKNIENIEM............................................... ....................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 No faktycznie zima uderzyła pełną parą. Dobrze, że moja druga połówka się o mnie zatroszczyła i w porę wymieniła mi opony na zimowe 🙂 (on sam jeździ jeszcze na letnich 😮 ). Ja tam się cieszę że już jest biało bo jak zacznie się zielenic to oznacza, że niebawem moją niunię utulę 🙂
W kwestii siary to ja na szczęście też narazie mam spokój 🙂 Za to już teraz mogę śmiało stwierdzić, że po porodzie pozostanie mi na plażę tylko jednoczęściowy strój. Mój brzuch (już nawet nad pępkiem) to jeden wielki rozstęp 😞 😞 😞 Nie pomagają kremy ani inne bajery. No ale trudno. Zostałam nazwana już "rozstępek" i tak mi chyba pozostanie.

Pozdrawiam was cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wiola nie poddawaj sie z tymi rozstępami moja skóra też łatwo "przysfaja" rozstępy ale ja sie nie poddaje na brzuchu jeszcze nie mam 🙂 ale piersi oj............. lepiej nie mówić
Zawsze miałam b.duży biust ale teraz to już lekka przesada obiecałam sobie że zaraz po odstawieniu maleństwa od piersi ide na plastykę bo mam już tego dość 😠
ALE SIĘ NIE PODDAJE smaruje i smaruje kremami oliwka itp.
a czego używasz ty?
Słyszałam że są specjalne maseczki nakładane na brzuch w salonach kosmetycznych w celu uelastycznienia skóry




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...