Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja jak narazie chce mieć drugie dziecko bardzo szybko - ale pewnie mi szybko przejdzie jak się mała urodzi 🙂

Na ostatnim USG wyszło że dzidzia jest w położeniu pośladkowym ale do porodu to na pewno się zmieni.

Na szczęście ja mam pod ręką mamę, babcię i teściową. Rozpieszczają mnie na każdym kroku 🙂 Ależ mi dobrze z tym 🙂

Kamikusia - witamy na pokładzie i prosimy o aktywne udzielanie się na forum 🙂 Członkostwo zobowiązuje 🙂

A właśnie dziewczyny - w kwestii wstrzemięźliwości - jak to u was jest z "tymi" sprawami w ciąży. Mi lekarz nie zabronił ale nie ukrywam że za często ochoty na harce to ja nie mam 🙂 Zresztą moja druga połówka boi się że uszkodzi małą księżniczkę i też nie nalega 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez mam mc donaldas ok 70 km od dom ale czsem meza napuszcze jak wraca z pracy to mi cos przywiezie ale bardzo rzadko niew pozwala mi tego jesc mowi ze jego syn nie bedzie tego swinstwa jadl,a co zrobic jak to dobre 😆
matyldusia wiec masz ochote na jakies jedzonko no to znaczy ze bedzie lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do łozkowych harcy to nie mamy zadnych przeciwskazan,tyklo jedna rada zeby sie kochac na jeża 😁 znaczy ostroznie po prostu 😁
na pocztku rzeczywiscie nie miałam ochoty wszystko mi przeszkadzalo,ale teraz dosyc czesto mam ochote niestety czesciej niz moja druga polowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowa kwietnioweczke - kamikusie!!!! 🙂
Jesli chodzi o te sprawy, to ja mam zwiekszona chec ostatnio... Z tego co wiem to w ciazy, albo sie zyskuje na tym, albo sie traci. Czyli albo bardziej ma sie ocohte, albo wcale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracam do was musiałam isc po zakupy bo mała chciała jesc a ja nie miałam swiezego pieczywka co do dzieciaszkow to ja mam drugie po 7 latach i mysle ze bedzie ok teraz nie moze sie juz doczekac .A co do sexiku to wszystko ok lekarz mi nie zabronił wrecz przeciwnie ale szczerze powiedziawszy nie mam za bardzo ochoty z czego cierpi moj maz bo przy tej pierwszej ciazy to mogłam podwojnie czyli co robic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola hehe u nas jest tak samo. Zawsze kiedy mój mąż chce się do mnie dobrać to muszę mu przerwać i iść siusiu zrobić i się denerwuje 😁 Moja druga połówka też się boi że dzidziusiowi coś się stanie i ja jakoś nie mam ochoty na pieszczotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola hehe u nas jest tak samo. Zawsze kiedy mój mąż chce się do mnie dobrać to muszę mu przerwać i iść siusiu zrobić i się denerwuje 😁 Moja druga połówka też się boi że dzidziusiowi coś się stanie i ja jakoś nie mam ochoty na pieszczotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe 🙂 Śmiać mi się z tego wszystkiego chce. Ostatnie momenty na to żeby sobie poużywać bo potem to czasu nie będzie a tu albo my albo faceci z leksza wystraszeni jesteśmy. To pierwszy znak, że w życiu pojawił się ktoś ważniejszy dla nas niż nasze własne potrzeby 🙂
Jakież to piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...