Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

magda-d87 napisał(a):
Ojoj.... Sto lat dla Laurki!
Ja już wykąpana, próbowałam z tymi sutkami i lecialo mi troszke mleko tylko, zadnych skurczy.... 😞 😞 😞 😞 A mleko mam strasznieeeeeee tluste chyba, bo oprocz tego, ze jest takie jasne, to czesto takie jak maslo roztopione - zolte.... mysle ze to oznaka, ze wlasnie jest tluste mleko 😞

to dobrze ze tłuste maluszek szybciej przybierze a ty szybciej wrocisz do formy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

raczek88 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ojoj.... Sto lat dla Laurki!
Ja już wykąpana, próbowałam z tymi sutkami i lecialo mi troszke mleko tylko, zadnych skurczy.... 😞 😞 😞 😞 A mleko mam strasznieeeeeee tluste chyba, bo oprocz tego, ze jest takie jasne, to czesto takie jak maslo roztopione - zolte.... mysle ze to oznaka, ze wlasnie jest tluste mleko 😞

to dobrze ze tłuste maluszek szybciej przybierze a ty szybciej wrocisz do formy 🙂

Tez tak slyszalam, ze dobrze, ale boje sie, ze ona bedzie grubasek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, dzień dobry 🙂
i kuźwa też nie rodzę 😠 😠 od wczoraj męczę suty, liczę że to coś pomoże 😁 bo przecież na opka opka nie mam co liczyć..
Ale widzę Kamila, że udało ci się w końcu swojego namówić czy go na spaniu zgwałciłaś? 😁 😁 😁

Bosz, jak mi przyjdzie po czasie abstynencji penisa obejrzeć to chyba ze strachu ucieknę 😁 🤪 🤪

Tyminka ta maść którą dostałaś na nogi to na receptę czy bez? bo może i na moje spuchlaki by pomogła 🤢

Dzisiaj oprócz zakupów i upieczenia jakiegoś ciasta NIC nie robię. Narobię popcornu i kino domowe sobie zrobię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem i tak jak mówiłam oczywiście nic nie robię i aż mi głupio z tego powodu ☺️

apetyt w końcu wrócił na weekend więc morda cały czas w ruchu, już nie mam pomysłu na kolejną przekąskę 😮

Wiola ty piszesz że miesiąc i będzie z górki
ja myślę że po miesiącu to się dopiero prawdziwe życie zaczyna, bo na początku wszystko, nowe, strach, obawy i ale za to jak dla mnie dzidziuś wtedy taki słodziak najlepszy bo potem wszystko się zmienia, wkrada się monotonia, dziecko już coraz bardziej kumate, nie wiadomo czego chce ehhh to nie dla mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
arimax napisał(a):
Witam 🙂

Witamy
może częściej się zaczniesz udzielać bo u nas pustki straszne
To jak Ewelina rodzisz czy nie rodzisz???


Ja Was często odwiedzam praktycznie raz na dzień ale nie rozpisuję się bo mam wiecznie coś do roboty, a jak tak zasiądę przed kompem to czas leci jak woda.

Mała uparta nie chce wyjść ale wierci się strasznie.
Jutro jadę na planowaną cesarkę, jeżeli Mała się nie obróci do jutra to ją siłą wyciągną hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arimax napisał(a):
matyldusia napisał(a):
arimax napisał(a):
Witam 🙂

Witamy
może częściej się zaczniesz udzielać bo u nas pustki straszne
To jak Ewelina rodzisz czy nie rodzisz???


Ja Was często odwiedzam praktycznie raz na dzień ale nie rozpisuję się bo mam wiecznie coś do roboty, a jak tak zasiądę przed kompem to czas leci jak woda.

Mała uparta nie chce wyjść ale wierci się strasznie.
Jutro jadę na planowaną cesarkę, jeżeli Mała się nie obróci do jutra to ją siłą wyciągną hehe

Ale masz fajnie- zazdroszce i powodzenia zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz właśnie myślę czego jeszcze nie zrobiłam i nie wiem czy mi czasu do jutra starczy, właśnie wróciłam z zakupów ale połowy rzeczy zapomniałam. Właśnie robię mężowi smalec później zupę i jeszcze przygotować produkty na pizzę żeby miał czym znajomych nakarmić. Później jeszcze listę pokarmów jakie mu zamroziłam hehe i co gdzie jest bo wiadomo zapomni o wszystkim hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a taka byłaś aktywna ze mogę nie zauważyć ze Cię nie ma hihi
ale poważnie trzymam kciuki i trochę się dziwię bo w moim szpitalu planowych nawet cesarek nie ma na weekendy ale u mnie to wszystko inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
no a taka byłaś aktywna ze mogę nie zauważyć ze Cię nie ma hihi
ale poważnie trzymam kciuki i trochę się dziwię bo w moim szpitalu planowych nawet cesarek nie ma na weekendy ale u mnie to wszystko inaczej


Moja lekarka akurat ma dyżur i kazała mi przyjechać a że nie będzie sama tylko z jeszcze jednym lekarzem to może sobie pozwolić na zabieg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy u Was też tak zawiewa kurzem ale normalnie jak się dziś obudziłam i zobaczyła moje świeżo umyte w czwartek okna to po prostu ręce załamałam, nie wiem jak to możliwe bo mieszkam na 7 piętrze a moje okna wyglądają jak by nie były myte co najmniej 2 lata , są po prostu czarne z piasku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Kurde.... ale fajnie .... tez bym chciala miec zaplanowana cesarke 😠


Ja nie chciałam bardzo cesarki, jak się dowidziałam że mnie cesarka czeka to aż się pobeczałam 😞 chciałam urodzić naturalnie ale Malutka mi się obróciła w 32 tygodniu i tak została
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...