Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Dorka zgadza sie mam anemie teraz musze dojsc do sil wiec moge tu zagladac rzadko ale bede starala sie w miare sil tu bywac 🙂


odpoczywaj jak najwięcej i poświęć swoje siły dla maluszka a na forum wpadaj jak bedziesz miała chwilkę i będziesz na siłach 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pisałam do Oli ale pewnie siedzi na balkonie i nic wam nie napisała
ze mną ogólnie ok jestem w domu i nie rodzę ale mam tu kilka awarii i strasznie zakręcony dzień ale może to i lepiej bo nie mam czasu myśleć o dniu jutrzejszym no ale co za tym idzie nie mam nawet czasu żeby torbę spakować, chyba całą noc będę latać i oka nie zmrużę a jak trzeba będzie przeć to zasnę 😉
zajrzę jeszcze później jak będe mogła a jak nie to trzymajcie kciuki JUTRO
Tyska na sms odpiszę jak znajdę chwilkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha no w koncu 🙂 juz sie steskiniłam za Toba i tak myslałam co u ciebie wchodze na forum a ty napisałaś 🙂 sliczny twój synus chyba jak na razie ma najdłuższe włoski z kwietniowych bejbików 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis cały dzine na nogach pomyłam te olbrzymy na dole na drabine i z drabiny i nawet skurczy nie mam jeszcze mi dwa okna zostały i mam swieta 🙂 w całym domu podłogi umyłam i schody doprowadziłam do używalności po tych remontach i obiad i nawet mnie brzuch nie boli dobre co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha - witamy spowrotem. Kuruj się. Śliczny synuś 🙂
Dorka, Tutliputli, Matylda - powodzenia jutro w szpitalu. Trzymamy kciuki za was. Ty Matylda pomyśl tylko że jutro będziesz miała swoją Lenkę na rękach. Cudne uczucie - zobaczysz 🙂

Ja już się dzisiaj żegnam. Spokojnej nocki dla was kochane. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16sty to była moja wymarzona data na poród... 😞 Ehh...
Dziewczyny, powodzenia jutro w szpitalu. Ja idę w przyszłą niedzielę dopiero i też bez Majki nie wychodzę 🙂
Idę 😁
Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczyny
ja powiem tak
odganiam od siebie tylko te myśli o porodzie
nic się w tej kwestii nie zmieniło - nie jestem gotowa- i dosłownie i w przenośni
Kasia i Dorka trzymam również za Was kciuki i za pozostałe przeterminowane albo te zbliżające do terminu również
a te co co mają odległe terminy jak Nina albo Kama niech nie narzekają i cieszą się każdym dniem
ja dziś takiego doła załapałam że szok , poszłam z psem do lasu i przez godzinę wyłam , dotarło do mnie że moje beztroskie życie właśnie się kończy, że wszystko się zmieni ehhhh

nie wiem kiedy się odezwę życzę tym rozpakowanym nie nierozpakowanym wszystkiego dobrego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dobra dziewczyny
ja powiem tak
odganiam od siebie tylko te myśli o porodzie
nic się w tej kwestii nie zmieniło - nie jestem gotowa- i dosłownie i w przenośni
Kasia i Dorka trzymam również za Was kciuki i za pozostałe przeterminowane albo te zbliżające do terminu również
a te co co mają odległe terminy jak Nina albo Kama niech nie narzekają i cieszą się każdym dniem
ja dziś takiego doła załapałam że szok , poszłam z psem do lasu i przez godzinę wyłam , dotarło do mnie że moje beztroskie życie właśnie się kończy, że wszystko się zmieni ehhhh

nie wiem kiedy się odezwę życzę tym rozpakowanym nie nierozpakowanym wszystkiego dobrego 😘


3mam za Ciebie kciuki, powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kciuki dziewczyny: mam nadzieję, że nie zawiodę i nie pojawię się tu jutro mimo wszystko 😉

Matylda czułam się dzisiaj dokładnie tak samo: właśnie wróciłam z kina i jak po drodze mijałam gwarne Centrum, młodych wylansowanych ludzi pędzących na imprezy: wszyscy tacy beztroscy, jakby jedynym zmartwieniem dziewczyn było żeby nie poszło im oczko w rajtuzach ( 😉 ) i czy włos nie zwichrzony... 🥴 🥴 🥴 Poczułam się Baaardzo Staro i Bardzooo nie na miejscu ze swoimi problemami. Już nigdy życie nie będzie takie jakie było 🤢 🤢 🤢

Teraz mogę rodzić: byłam w kinie na filmie który bardzo chciałam zobaczyć i który mi się podobał, na Niepokonanych. Błąd, że nie sprawdziłam ile film trwał ( 2.5 h !! 🤪 ) i zapasu jedzenia i nocnika nie zabrałam 😁 No i synciowi bardzo się w kinie nudziło, bo całe dwie godziny kopał jak szalony 😁 😁

Dobrej nocy lejdis 🙂
spokojnej dla mamusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej ja tez uciekam zaraz. Mój poród pewnie nie będzie tak szybko jak Matyldy i tez mam wielkiego doła w związku z jutrzejszym dniem Pewnie będę coś wiedziała dopiero w poniedziałek bo mój lekarz będzie 🤨 Mam tylko nadzieje ze jakieś rozwarcie będę miała 🤔 🤔
Dziekuję dziewczyny za wsparcie
Kasia Matylda trzymam za was kciuki
Pozostałe dziewczyny dawajcie znać o nowych rozpakowanych 🙂
Magda masz w swięta się położyć do szpitala >?? szkoda że nie rodzimy w tym samym 🤨

Dobranoc może jeszcze jutro zajrzę rano bo do szpitala mam zamiar jechać kolo 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...