Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny!!!!
nie bylo mnie chwile, bo musialam sie nacieszyc domem 🙂
Nela wczoraj zlosla lot i cala podroz WZOROWO!!!! i pomimo ze spala caly dzien ok 1 godziny, wstala o 5.30 to tryskala humorem, wciaz sie usmiechala i w ogole super 🙂 serio, nawet dzisiaj przewijaja sie tlumy ludzi, spedzilysmy okolo 4 godzin na dzialce a ta wciaz sie smieje na glos i bawila sie 🙂 wlasnie ja polozylam spac
zaraz nadrobie, tylko
Olu, niestety ale nie znalazlam tych bucikow, bylam w dwoch nextach i nie mieli ich w zadnym. przykro mi 😞
ok, nadrobie trosze was 🙂
aha!!!! pozdrowienia ze slonecznych i cieplych Chęcin 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
hej dziewczyny!!!!
nie bylo mnie chwile, bo musialam sie nacieszyc domem 🙂
Nela wczoraj zlosla lot i cala podroz WZOROWO!!!! i pomimo ze spala caly dzien ok 1 godziny, wstala o 5.30 to tryskala humorem, wciaz sie usmiechala i w ogole super 🙂 serio, nawet dzisiaj przewijaja sie tlumy ludzi, spedzilysmy okolo 4 godzin na dzialce a ta wciaz sie smieje na glos i bawila sie 🙂 wlasnie ja polozylam spac
zaraz nadrobie, tylko
Olu, niestety ale nie znalazlam tych bucikow, bylam w dwoch nextach i nie mieli ich w zadnym. przykro mi 😞
ok, nadrobie trosze was 🙂
aha!!!! pozdrowienia ze slonecznych i cieplych Chęcin 🙂 🙂

jak nadrobisz to się załamiesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Gosia, spokojnie zacznie odwracac się i na drugi 🙂

I przepraszam Cię Gosia, że zawiodę cię, ale mój poniższy post będzie mało kulturalny i baaardzo szczery:
Magda z Łodzi, chcesz szczerości, to ty taaak zawsze o nią walczyłaś, zarzucałaś jej brak to teraz jak mnie wkurzyłaś bezsensownym, dziecinhym atakiem na Wiolę to ci powiem co myślę: jesteś mega nieszczera. Najpierw biadujesz, że mąż cię zdradza, co masz robić: wszystkie ci radzą, fermentujesz tu swoim życiem osobistym a potem piszesz jak się z nim bzykałaś i jak było ci dobrze. Druga rzecz: napierdalasz, że masz kryzys, że nie masz kasy, taka ty biedna. a potem walisz: zakupiłam kolczyki dla Majeczki, byłam u fryzjera i coś co mnie kurwa powala: ZROBIŁAM ZAKUPY W ALMIE ZA 400 STÓWY. Jak nie masz kasy i biadolisz, to weź kurwa wózek i dziecko i do Biedronki a nie ty sobie wielkopańskie zakupy w Almie robisz.
To co mówisz zupełnie nie pokrywa się z tym co robisz: dla mnie jesteś tu hipokrytką numer 1.


porzepraszam Gosia 🙂

Hipokrytką nr. 1??? Bo co???? Bo kurwa mówię to co myślę???????????
No śmiech na sali!!!!!!!!!!!
Tak, mąż mnie zdradził i forum jest od tego, żeby pisać także o problemach! ale to nie jest koniec świata!!!! człowiek ma prawo dostać drugą szansę! Zresztą sorry, ale podejrzewam, że 99% facetów zdradza swoje kobiety! i Ty możesz sobie z tego sprawy nawet nie zdawać! I mówić sobie, że tak nie jest!!! Napisałyście co myślicie i luz. Wybrałam swoją drogę, a zdania były podzielone!!! Anyway - teraz akurat przesadziłaś z tym tematem!
Poza tym - fermentuję życiem osobistym???? No teraz to mnie rozbawiłaś!
Jakbyś sama nie pisała o swoim życiu! to przepraszam bardzo - ja mam pisać tylko o tym co Tobie się podoba????????????????????????????????????????? o dziecku, o tym ile miałam pobudek w nocy i ile zjadło mi mleka???? na rozmowy o rodzinie itd nie ma tu miejsca?? To może Ty pomyliłaś forum???
Poza tym powiedziałam, że mam kryzys - bo mam, nie mam kasy! ale nigdy nie powiedziałam, że klepię biedę!!!! Napisałam, że po prostu nie będzie mnie stać na pewne rzeczy na które teraz wydawałam kasę, a to że Ty/ Wy nie zrozumiałyście to Twój problem!
Jednym słowem - na tym forum nie mam prawa nic powiedzieć, bo wszystko co powiem uważane jest za złe.... no nie wierzę po prostu!!!!!
Jesteście śmieszne w tym momencie!!!!
I wiecie co Ci powiem jeszcze???
Uważasz że jesteś starsza to pozjadałaś wszystkie rozumy... a to g... prawda!
Może i masz swoje lata, ale widzę, że nie doświadczyłaś jeszcze pewnych sytuacji, które powinny Cię czegoś nauczyć!
PRZEPRASZAM, że Wam się kurwa zwierzałam ze swoich problemów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To się więcej nie powtórzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A wydawało mi się, że właśnie po to jest forum~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze, że są osoby z którymi jednak da się porozmawiać!!!!



nie złamiesz mnie!
nie pozwolę się obrażać i nazywać tak siebie!!!!
Atakujecie dziewczyny, które zwyczajnie wkurza Wasze zachowanie i mówią o tym!!!! Mnie, Ewelinę i inne osoby...
To Ty jesteś hipokrytką! W ogóle to śmieszna jesteś i bawisz mnie w tym momencie!!!

Matylda - dobrze napisała - święta trójca !!! WSZYSTKOWIEDZĄCA i najmądrzejsza na świecie!
Nie wiem dlaczego ołtarzyka Wam tutaj wirtualnego nie zrobiono!!!!
buhahahaha~!
Co po niektóre są już dla mnie powietrzem!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA jak zaczęłam być tu bardziej aktywna, że tak powiem to Wiola rodzić poszła, więc niezbyt ją znam. Ola poważna, wszystko ma obcykane, Kasia hm... nigdy nie zapomnę jak malowała a miała już chyba termin. Zabija energią. Zawsze jak czytam jej posty to sobie to przypominam, Mati pisałam wcześniej, Tyśka kobieta, która mówi czasem za mnie no i paliła czy tam pali papierosy, więc doskonale pamiętam jej zmagania i rozumiem z dośw. własnych. To pow. co myślicie o mnie. plisssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisak jesteś! Powiedz no mi siostro Ty moja jak Ty dajesz ten gluten Liwce? Kaszka? Słoiczki z glutenem czy co?
BTW ja też nie ukrywam, że czasem miałam (mam) ochotę wystawić dziecko za okno !! O!
I Kurwa jak Boga kocham Wiola teraz to już muszę Cię poznać! 🙂 Kasię i Olę też bym chciała tylko ta Wawa mi cholera trochę nie po drodze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
i pamieta mnie za papierosy no... juz nie pale !! 😉 tzn tak z dwa dziennie jak amz przyjedzie 😉


Zazdroszczę. Powiem ci coś w tajemnicy, nie mów nikomu ja palę kurde!!!!!! Odkąd przestałam karmić.
Nie powiesz nikomu???? 😉
hehe, co Tz wydziwiasz, Kasia pali, Matylda pali i Brechti chyba tez z tego co pamietam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, od zwierzania się jest konfesjonał, szczególnie podziwiam cie za odwagę pisania o zdradach, seksie itp wiedząc, że wątek kwietniówek czytają nie tylko kwietniówki.
I wiesz mi, że za moim wiekiem idzie doświadczenie życiowe o którym możesz poczytać w książkach: ale ja mam dośc taktu, żeby nie epatować tu problemami: mam od tego realnych przyjaciół i świadomość, kto to czyta 🙂
I dla mnie swoim postem udowodniłaś, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem: jest różnica w opiniowaniu i formie opiniowania 🙂
I szczerze mówiąc chyba większość z nas Twoje narzekania nt finansów odczytała podobnie, dziękuję tu Szyszce za odwagę napisania tego co myśli.
Zdrada? Hmm...kochana, powiem Ci tylko tyle: wiem o tym więcej niż ci się wydaje 😁 😁 😁 kilka lat temu zerwałam zaręczyny z tego powodu :P więc nie mówi mi że nie wiem o czym piszesz, ale łatwość z jaką przeszłąś z jednego tygodnia ubolewania nad sobą, radzenia się, rzucić czy nie rzucać a radością pięknego seksu w drugim tygodniu: jest dla mnie nie pojęta włąśnie dlatego, że sama byłam zdradzona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
O!!!!!!!!!!!! Nie śmiejcie się , ale mam rozpiskę co tam wprowadzać i właśnie jest ten gluten. Co to jest wogóle??


pół łyżeczki kaszy mannej ugotowane z wodą dodajesz do byle jakiego słoiczka jaki podajesz
gluten to takie białko roślinne zawarte w najpopularniejszych zbożach typu pszenica, zyto itd. itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Aisak jesteś! Powiedz no mi siostro Ty moja jak Ty dajesz ten gluten Liwce? Kaszka? Słoiczki z glutenem czy co?
BTW ja też nie ukrywam, że czasem miałam (mam) ochotę wystawić dziecko za okno !! O!
I Kurwa jak Boga kocham Wiola teraz to już muszę Cię poznać! 🙂 Kasię i Olę też bym chciała tylko ta Wawa mi cholera trochę nie po drodze..


Tym razem spotkanie u nas 🙂 Ja z moją od lipca 5 tys km zrobiłam więc teraz odpoczywamy 😜 Wasza kolej na odwiedziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
i pamieta mnie za papierosy no... juz nie pale !! 😉 tzn tak z dwa dziennie jak amz przyjedzie 😉


Zazdroszczę. Powiem ci coś w tajemnicy, nie mów nikomu ja palę kurde!!!!!! Odkąd przestałam karmić.
Nie powiesz nikomu???? 😉
hehe, co Tz wydziwiasz, Kasia pali, Matylda pali i Brechti chyba tez z tego co pamietam 🙂

mi też się zdarza.. ;/ tzn jestem na etapie rzucania. Ale chyba zaraz pójdę po te jebane fajki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
i pamieta mnie za papierosy no... juz nie pale !! 😉 tzn tak z dwa dziennie jak amz przyjedzie 😉


Zazdroszczę. Powiem ci coś w tajemnicy, nie mów nikomu ja palę kurde!!!!!! Odkąd przestałam karmić.
Nie powiesz nikomu???? 😉
hehe, co Tz wydziwiasz, Kasia pali, Matylda pali i Brechti chyba tez z tego co pamietam 🙂


Żartuję 🙂 Nie mogę rzucić i co na to poradzę. Jedynie dla Małego mogłam i co znowu.
Ps. Zbagatelizowano mego posta odnośnie mojej osoby... Chciałąbym wiedzieć co o mnie myślą inni. Cenię tylko szczerość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
i pamieta mnie za papierosy no... juz nie pale !! 😉 tzn tak z dwa dziennie jak amz przyjedzie 😉


Zazdroszczę. Powiem ci coś w tajemnicy, nie mów nikomu ja palę kurde!!!!!! Odkąd przestałam karmić.
Nie powiesz nikomu???? 😉
hehe, co Tz wydziwiasz, Kasia pali, Matylda pali i Brechti chyba tez z tego co pamietam 🙂

mi też się zdarza.. ;/ tzn jestem na etapie rzucania. Ale chyba zaraz pójdę po te jebane fajki

no niestety nałóg wrócił, mam nędzne wytłumaczenie, że STRES 😁 ale palę cienkie, najsłabsze i nigdy więcej niż 5 dziennie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
i pamieta mnie za papierosy no... juz nie pale !! 😉 tzn tak z dwa dziennie jak amz przyjedzie 😉


Zazdroszczę. Powiem ci coś w tajemnicy, nie mów nikomu ja palę kurde!!!!!! Odkąd przestałam karmić.
Nie powiesz nikomu???? 😉
hehe, co Tz wydziwiasz, Kasia pali, Matylda pali i Brechti chyba tez z tego co pamietam 🙂

mi też się zdarza.. ;/ tzn jestem na etapie rzucania. Ale chyba zaraz pójdę po te jebane fajki


a ja pale znowu na potege. w ciąży rzuciłam z dnia na dzień bez najmniejszego problemu. a.. no jak mi test wyszedl pozytywny to z podniecenia zapaliłam ostatniego na pożegnanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...