Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Podzielę się !! uzależniłam się, niestety..

Co do glutenu i kaszki: ja też zaczęłam za radą pediatry podawać dziecku: najpierw na noc do mleka ( bo podobno dłużej się trawi więc dziecko rzadziej się budzi ) ale to chyba gówno prawda, bo Wito budził się częściej niż zwykle 😁 miałam wrazenie, że ma przeciążony żołądek i dlatego 🤢 więc teraz dodaję mu tak jak pisałyście, do startego pieczonego jabłka troszkę, albo do zupki jarzynowej, żeby była sytsza. Jak na razie reaguje dobrze..

Dorka, mam nadzieję, że z Amelką wszystko będzie dobrze: w każdym razie życzę Ci, żeby się ułożyło i daj znać jak się ogarniesz z tym wszystkim 🙂

Nie mam tv więc nie wiem o czym mówicie.. ale ok 😁

Beata: pytałaś o Olę, jak ją znam, to Ola jest starsza i mądrzejsza: jak się osoby wygadają, wykłócą to wróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
kmatus napisał(a):
a mnie kur.. nikt nie woła oprócz dziecka bo same jesteśmy 😠


łojezu ja kocham te chwile gdy nikt mnie nie woła. 🙂 a jak jestem sama w domu to jest lepsze od egzotycznych wakacji 🤪 🤪

nio..tyle tylko, że ja ciągle jestem sama więc dla mnie egzotyka to weekendy jak chłop w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
kmatus napisał(a):
a mnie kur.. nikt nie woła oprócz dziecka bo same jesteśmy 😠


a gdzie chłopa podziałaś?

sam się podziewa... pracuje podobno 😮


mój wraca za ponad tydzień 🤪
to mnie nawet wołać nie będzie musiał 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
a mnie kur.. nikt nie woła oprócz dziecka bo same jesteśmy 😠

Mila jeszcze buszuje ??? 😮 😮

buszuje, buszuje ale nawet dosyć cicho..coś tam sobie gęga i usiłuje ściągnąć śpiochy łapiąc za stopy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
ej ja jak Julka była mała i byłam jeszcze młoda i głupia (co nie znaczy że teraz jestem mądra 😉 ) to nawet nie wiedziałam o istnieniu czegos takiego jak gluten... ale dziecko sie całe i zdrowe wychowało 🙃 🙃

wiesz co z tym glutenem to tak czasem niefajnie jest :/ masz szczęście, że Julcia nie ma celiakii (moja kuzynka ją ma i powiem ci, że babka ma prawie 40 lat a zdiagnozowali to z jakieś 7 lat temu- miała mega problemy z cerą, wagą i inne zdrowotne a teraz na diecie bezglutenowej wygląda bardzo dobrze). To wprowadzanie w odpowiednim miesiącu życia jest niby takie profilaktyczne, keidyś się o tym nie mówiło ale wiele osób miało problemy zdrowotne właśnie przez to gówno. U mnie w rodzinie nawet po tej kuzynce starsze ciotki porobiły badania i okazało się, że te z problemami zdrowotnymi mają celiakię... także dobrze, że Julcia nie ma tego badziewia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
kmatus napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
kmatus napisał(a):
a mnie kur.. nikt nie woła oprócz dziecka bo same jesteśmy 😠


a gdzie chłopa podziałaś?

sam się podziewa... pracuje podobno 😮


mój wraca za ponad tydzień 🤪
to mnie nawet wołać nie będzie musiał 🤪 🤪

hehe szyszka no wcale się nie dziwię 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
a mnie kur.. nikt nie woła oprócz dziecka bo same jesteśmy 😠

Mila jeszcze buszuje ??? 😮 😮

buszuje, buszuje ale nawet dosyć cicho..coś tam sobie gęga i usiłuje ściągnąć śpiochy łapiąc za stopy 🙃

Kasia ja bym się czyms pochwaliła ale boje sie ze potem się Liwce odwidzi i bedzie jazda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...