Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tysia a Ty podobno na mnie obrazona???? jeszcze????:P
Asiu-nie udzielam sie bo nie chce mi sie wbijac w temat to po raz a po dwa nikt i tak mnie nie zauwaza ale nie ubolewam nad tym 🙂
A pisac nie bede,nie bede nikogo ocenic,krytykowac itp bo po co jaki w tym sens??Nie znam was na zywo nie widzialam i raczej nie poznam nie zobacze wiec po co ja mam sie tu wglebbiac w jakies dsyskusje i psuć sobie nastroj hehe mam powazniejsze problemy niz "ta powiedziala to ta tamto,ta jest hipokrytka,tamta sieje zamet" no ja pierdole komu sie cos nie podoba niech skasuje profil i tyle 😉
Aaaacha Kasiu przesadziłas troche w stosunku do Madzi,takie moje zdanie.Kazda z Nas sie tu zwierzala ze swoich problemow,inny wspieraly itp a tu taki najazd,wniosek taki ze po chuj tu sie zwierzac radzic jak potem takie wypominki. Zaluje ze tu pisalam cokolwiek o sobie Karolu i moim zyciu,bo po co....

A gdzie Ola no,zawsze tyle ma do powiedzenia a teraz milczy,OLa wracaj!!!!! 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
no troche mnie Beatko zaskoczylo dlatego sie zapytalam.. bo m ialam wrazenie ze noworodki tak maja czesto a myslalam ze teraz juz ptrzeszlo. No moj jak zasnie to spi do srednio 7:00 rano. Zdarza mu sie czasem jakas wpadka nocna i musze wstac i przewrocic na boczek , ale to ma miejsce tylko raz w nocy i nie co noc. Dzisiaj np obudzil sie o 7:30. Ale bywa ze o 6:00 ,6:30 a najczesciej jest to 7:00.

Zamienimy sie 🤪 🤪 🤪
Mój zasypia po 20 i do 22 budzi się przynajmniej raz a potem co najmniej co dwie godziny 🤨 😮 🤢 A jak miał 2 miesiące to przesypiał całe noce i było super a teraz co się porobiło to pojęcia nie mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę w ślady Matyldy....

Kasuję konto... ale nie dlatego, że WYMIENIŁAM POGLĄDY z Katarzyna K, tylko dlatego, że nie mam tu o czym i z kim gadać.... NUDA, NUDA i jeszcze raz nuda!!!!
Mam gg i telefony kogo trzeba i to mi wystarczy....

Powodzenia!


Życzę zadowolonych , zdrowych i szczęśliwych dzieciaszków!!!!

Magda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Idę w ślady Matyldy....

Kasuję konto... ale nie dlatego, że WYMIENIŁAM POGLĄDY z Katarzyna K, tylko dlatego, że nie mam tu o czym i z kim gadać.... NUDA, NUDA i jeszcze raz nuda!!!!
Mam gg i telefony kogo trzeba i to mi wystarczy....

Powodzenia!


Życzę zadowolonych , zdrowych i szczęśliwych dzieciaszków!!!!

Magda.



😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobilam 🙂
i jestem w szoku 🙂 wyluzujcie dziewczyny 🙂 piekna pogoda w polsce, slonce swieci trza sie cieszyc!!!!!
a w ogole a propos pogody!!! wczoraj wstalismy o 5.30 o 6.50 z domu wyszlismy i Nela byla ubrana w grube zimowe rajstopki, cieple buciki, bodki, koszulka z dlugim rekawem, plaszczyk na zime taki welniany i dzianinkowa czapeczka.....
jak wysiadlysmy w krakowei to nie wiedzialam co jej sciagac pierwsze!!! z tego wynika ze w irlandii mrozy!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...