Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a jak jest wszystko ok z pupkami, to za każdym razem smarujecie maściami itp? Ja na początku co zmiana pampersa, to linomag szedł w ruch, ale teraz smaruję tylko na noc. Nie wiem, czy robię dobrze, ale na szczęście nic się nie dzieję.


Klaudia - na co dzień smaruj kremem do pielęgnacji, jakby nie było Linomag maść to lek, w szkole rodzenia mówili nam, żeby stosować tylko na odparzenia. Oczywiście zrobisz jak zechcesz 🙂
Ja na co dzień używam linomagu ale kremu z tlenkiem cynku dokładnie TEGO kupuję go w Auchan, bo tylko tam go a razie widziałam... Ale jak coś to polecam, dziecko może mi się delikatnie ze 2 razy odparzyło tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jesli nic wiecejn dziecku nie dolega, to woda morska no i ja musialam cos kupic na odetkanie bo maly budzil sie w nocy i plakal bo nie mogl oddychac i biedaczek meczyl sie bo ewidentnie byl zmeczony a nie mogl.. D. lecial o 23:00 do apteki cos kupic i babka dala mu nasivin, lekarka mowila ze moge go uzywac do tygodnia czasu bez zadnych inncyh lekow bo nic mu wiecej nie dolegalo.Przeszzlo po tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Kochane dziękuję Wam ze miłe słowa, za wsparcie, poryczałam się jak przeczytałam wasze posty,
to nie jest tak że jestem najdzielniejsza, każda za nas jest dzielna, bo zaczyna dzień z często szalejącym 🙃 szkrabem u boku, jedna ma większe problemy, druga mniejsze, ale każda z nas wychowuje dziecko i jest za nie odpowiedzialna w 100%, to jest dopiero sztuka, NIE MAMUŚKI?!?!? 😉
My pędzimy dziś na rehabilitacje i już mam gulę w garde ze stresu,czy wszystko w porządku, czy będzie Liwka płakać 🥴
WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO DLA PIĘKNEJ AMELCI 😘 😘 😘 STO LAT SŁONECZKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kasiu 🙂
a byłyście na pobraniu krwi? zobaczysz moze dzis bedzie ok na rehabilkitacji i Liwka nie bedzie plakac.
Moja Nikola panicznie boi sie lekarzy i wyczuwa ich na kilometr. Matko, jak przedwczoraj weszła ta doktor i spojrzała na Nikole to taki krzyk i histerie urządziła ze sasiedzi slyszeli. A nikogo innego sie nie boi, nawet jak ktos obcy wchodzi i zagaduje do niej to jest ok, patrzy ale nie placze, a lekarzy nie znosi (swoją drogą nie wiem jak ich rozpoznaje) 🙂
dzień dobry wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wczoraj mama przywiozła mi pieluszki tetrowe nowe (bo te co miałam to 3/'4 jest poplamione marchewką i musiałam zakupić nowe) i jestem w szoku. Po wypraniu są niesamowicie miękkie i takie delikatne a te co miałam to kupa gówna, twarde, szorstkie - w ogóle nie do porównania. SZOK, nie myslałam że mogą być takie miękkie i delikatne pieluszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...