Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Byłam w chińskim markecie, bo zanim kasę dostanę to pewnie bardzo zimno się zrobi a ja jak zwykle nieprzygotowana i Hela nie ma za bardzo nic ciepłego.
Co za masakra tam była... tzn jeśli ceny byłyby też takie chińskie 😜 to byłoby ok, ale głupie kuźwa legginsy droższe niż w sieciówce. I brzydsze. Body mogą być, ale śpiochy to istna tragedyja.
Kupiłam tylko dwie czapki i koc.


Ania a w jakiej kwocie interesują Cię body, leginsy i co tam jeszcze potrzeba? 🙂 No i w jakim rozmiarze?
Tu masz body - z dostawą wychodzi ok 8 zł za szt

http://allegro.onet.pl/body-early-days-6-12-m-7pak-mix-wzorow-74-cm-i1810813457.html

http://allegro.onet.pl/viki1905-body-early-days-6-12-m-c-7pak-promocja-i1823938320.html


o dzięki dzięki!
leginy już mam, koszulki z długim rękawem też (dobrze, że mam to pepco w mieście 😜 )
w sumie to chyba będę polowała na jakąś kurteczkę na allegro bo u mnie to ciężko coś sensownego znaleźć.
No i nie wiem, czy się jeszcze chwilę nie wstrzymać, bo kasa idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
witam ja po pierwszym dniu w pracy nie bylo zle troche tak dziwnie nie widziec Amelki przez 8 h ale najwazniejsze ze ona zniosła to bardzo dobrze 🙂

Nici wszystkiego naj z okazji półrocznicy 😜 😘
Ninka gratulejszyn ząbka Vaneskowego
Ola wspołczuje Lence i niech szybko wraca do zdrówka słoneczko malutkie

Dzieciaczki superowe 🙂


Tobie gratulejszyn! Pierwsza mama wraca do pracy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
witam ja po pierwszym dniu w pracy nie bylo zle troche tak dziwnie nie widziec Amelki przez 8 h ale najwazniejsze ze ona zniosła to bardzo dobrze 🙂

Nici wszystkiego naj z okazji półrocznicy 😜 😘
Ninka gratulejszyn ząbka Vaneskowego
Ola wspołczuje Lence i niech szybko wraca do zdrówka słoneczko malutkie

Dzieciaczki superowe 🙂


Tobie gratulejszyn! Pierwsza mama wraca do pracy!



NIE DZIĘKUJĘ ŻEBY BYŁO OK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ojeeej i znowu ciotka się zapomniała! ☺️

Vanesia i Jasio! Sto latek kochane szkrabiki, zdrówka i milion buziaków!

Ale ładna dzisiaj pogoda u mnie!

U mnie też, ale chyba nie pójdziemy jeszcze na spacerek mimo, że już z Lenką lepiej 🥴
Aha i u nas teraz na porządku dziennym słowo "baba" ewentualnie "mama", ewentualnie "bebe" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ojeeej i znowu ciotka się zapomniała! ☺️

Vanesia i Jasio! Sto latek kochane szkrabiki, zdrówka i milion buziaków!

Ale ładna dzisiaj pogoda u mnie!

U mnie też, ale chyba nie pójdziemy jeszcze na spacerek mimo, że już z Lenką lepiej 🥴
Aha i u nas teraz na porządku dziennym słowo "baba" ewentualnie "mama", ewentualnie "bebe" 😉


No co Ty! Serio???? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ojeeej i znowu ciotka się zapomniała! ☺️

Vanesia i Jasio! Sto latek kochane szkrabiki, zdrówka i milion buziaków!

Ale ładna dzisiaj pogoda u mnie!

U mnie też, ale chyba nie pójdziemy jeszcze na spacerek mimo, że już z Lenką lepiej 🥴
Aha i u nas teraz na porządku dziennym słowo "baba" ewentualnie "mama", ewentualnie "bebe" 😉


No co Ty! Serio???? 😁

no, znaczy się druga będzie też dziewucha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hmm wpadliśmy z B. na genialny pomysł. Chyba jednak przelecę się tam do niego z małą. Chociaż na samą myśl o 34 godzinnym locie z takim niemowlaczkiem aż mi się słabo robi.

Wysłałam zapytanie do ambasady, ciekawe czy przyznaliby mi turystyczną.

A dadzą? Hmm wątpliwa sprawa.. Nie wiem jak to jest jak dziecko ma obywatelstwo amerykańskie... A ślubu nie możecie jakoś wziąć? Kurde co za beznadziejna sytuacja noooo.. Żeby tak ludziom ograniczać kontakty, jak to dziecię ma się "normalnie" wychować skoro państwo ogranicza dziecku kontakt z ojcem - to jakiś absurd, nie mieści mi się to w głowie, tym bardziej, że prędzej czy później i tak do niego polecisz.. Jebana biurokracja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Hmm wpadliśmy z B. na genialny pomysł. Chyba jednak przelecę się tam do niego z małą. Chociaż na samą myśl o 34 godzinnym locie z takim niemowlaczkiem aż mi się słabo robi.

Wysłałam zapytanie do ambasady, ciekawe czy przyznaliby mi turystyczną.

A dadzą? Hmm wątpliwa sprawa.. Nie wiem jak to jest jak dziecko ma obywatelstwo amerykańskie... A ślubu nie możecie jakoś wziąć? Kurde co za beznadziejna sytuacja noooo.. Żeby tak ludziom ograniczać kontakty, jak to dziecię ma się "normalnie" wychować skoro państwo ogranicza dziecku kontakt z ojcem - to jakiś absurd, nie mieści mi się to w głowie, tym bardziej, że prędzej czy później i tak do niego polecisz.. Jebana biurokracja 🥴


No Helka to może lecieć, musiałabym tylko jej polski paszport wyrobić. A ze mną to nie wiem, bo nie uczę się, nie mam stałego dochodu itp itd. B. musiałby i tak chyba wysłać mi 'zaproszenie'. W każdym razie już napisałam maila do ambasady z wyjaśnieniem naszej sytuacji, a oni raczej zawsze rzeczowo odpisują.... ahhh nooo odechciewa mi się wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...