Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a co do pracy ja pracuje od wrzesnia i juz sie przyzwyczaiłam ja mam super sytuacje bo tylko raz w tyg małą się zajmuje ciocia Rafała a tak to w pozostałe dni on 🙂 a ja jestem weekendową mamą 🙂

Nie będę Ci odpisywać na FB bo chciałam tylko powiedzieć żebyś do nas wpadła 🙂
A nasze dzieciaczki dobrze 🙂 Raczkują, stoją, ząbkują, broją.. Zależy o które pytasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a co do pracy ja pracuje od wrzesnia i juz sie przyzwyczaiłam ja mam super sytuacje bo tylko raz w tyg małą się zajmuje ciocia Rafała a tak to w pozostałe dni on 🙂 a ja jestem weekendową mamą 🙂

Nie będę Ci odpisywać na FB bo chciałam tylko powiedzieć żebyś do nas wpadła 🙂
A nasze dzieciaczki dobrze 🙂 Raczkują, stoją, ząbkują, broją.. Zależy o które pytasz 😉

mój broi i pełza jak dżdżownica 😁 zaczyna tyłek podnosić, ale jeszcze troszkę 😁 i szczerbaty nadal 😁
Ola, a no poszła w niepamięć... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a co do pracy ja pracuje od wrzesnia i juz sie przyzwyczaiłam ja mam super sytuacje bo tylko raz w tyg małą się zajmuje ciocia Rafała a tak to w pozostałe dni on 🙂 a ja jestem weekendową mamą 🙂

Nie będę Ci odpisywać na FB bo chciałam tylko powiedzieć żebyś do nas wpadła 🙂
A nasze dzieciaczki dobrze 🙂 Raczkują, stoją, ząbkują, broją.. Zależy o które pytasz 😉



o wszystkie 🙂 🙂 to tak jak moja 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
może ktoś tak w skrócie napisze co słychać u wszystkich 🙂

O matko, u wszystkich? 😁

Witek - stoi sam, nie wiem czy nie chodzi już przy meblach, ale jest u Kasi rodziców cały styczeń więc Kasia biedna - tęskni

Liwka - robi już postępy, zaczęła sama siedzieć, dalej ją Kasia rehabilituje, ale wierzymy że będzie wszystko dobrze

Lena Matyldy też już zaczyna raczkować i wstawać

Wojtuś - chyba najszybciej zacznie chodzić bo już próbuje z tego co Asia pisała

Helenka - chyba też tak jak Wojtuś, nie wiem bo Ania cały czas od 31.10 zajęta jest swoim B., jutro chyba odlatuje już do Stanów to może do nas wróci

Lenka moja - raczkuje, buszuje, wstaje sama, ale przy meblach nie chodzi, jest na etapie wstawanie wszędzie i przy wszystkim

Krzysiu - też raczkuje i wstaje i zaczął chyba chodzić przy meblach

A o reszcie niech się mamuśki same wypowiedzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
i też zazdroszczę tym, które pracują, ale robią to co lubią. Bo ja jeszcze takiej pracy nie miałam 😞

ja się cieszę że pracuje pomimo tego że też skoda mi chwil które nie spędzę z synkiem ale wiem że za zarobione pieniążki zapewnię mu też to na co zasługuje... 🙂

A ja się nie wypowiadam bo ja mam chyba najbardziej komfortową sytuację z Was wszystkich, choć przyznaję że czasem mam ochotę pracować np tak na pół etatu ☺️ Brakuje mi tego..
No ale coś za coś, ja się przemęczę, ważne żeby się szczęśliwe dziecko wychowało 🙂

Ola ale moje dziecko też wychowa się szczęsliwie 😮
U mnie jest podobna sytuacja jak i u dorci zajmujemy się na zmianę z P. a niania bedzie tylko jeśli oboje nie damy radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
i też zazdroszczę tym, które pracują, ale robią to co lubią. Bo ja jeszcze takiej pracy nie miałam 😞

ja się cieszę że pracuje pomimo tego że też skoda mi chwil które nie spędzę z synkiem ale wiem że za zarobione pieniążki zapewnię mu też to na co zasługuje... 🙂

A ja się nie wypowiadam bo ja mam chyba najbardziej komfortową sytuację z Was wszystkich, choć przyznaję że czasem mam ochotę pracować np tak na pół etatu ☺️ Brakuje mi tego..
No ale coś za coś, ja się przemęczę, ważne żeby się szczęśliwe dziecko wychowało 🙂

Ola ale moje dziecko też wychowa się szczęsliwie 😮
U mnie jest podobna sytuacja jak i u dorci zajmujemy się na zmianę z P. a niania bedzie tylko jeśli oboje nie damy radę

Ale ja nie twierdzę że jest inaczej przecież 🙂 Chodziło mi bardziej o to że moje "szczęście" jest w tym momencie mało ważne, ważniejsze jest szczęście dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ja chyba mam najbardziej komfortowa sytuacje bo jestem na wychowawczym i studiuje dziennie 🙂 a wiec mam czas dla dzieciatka i mam okazje wyjsc na miasto do ludzi 🙂

ja na wychowawczym i zaocznie studiuję, więc do ludzi wychodzę, ale mam nową grupę, więc ich za bardzo nie znam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
i też zazdroszczę tym, które pracują, ale robią to co lubią. Bo ja jeszcze takiej pracy nie miałam 😞

ja się cieszę że pracuje pomimo tego że też skoda mi chwil które nie spędzę z synkiem ale wiem że za zarobione pieniążki zapewnię mu też to na co zasługuje... 🙂

A ja się nie wypowiadam bo ja mam chyba najbardziej komfortową sytuację z Was wszystkich, choć przyznaję że czasem mam ochotę pracować np tak na pół etatu ☺️ Brakuje mi tego..
No ale coś za coś, ja się przemęczę, ważne żeby się szczęśliwe dziecko wychowało 🙂

Ola ale moje dziecko też wychowa się szczęsliwie 😮
U mnie jest podobna sytuacja jak i u dorci zajmujemy się na zmianę z P. a niania bedzie tylko jeśli oboje nie damy radę

Ale ja nie twierdzę że jest inaczej przecież 🙂 Chodziło mi bardziej o to że moje "szczęście" jest w tym momencie mało ważne, ważniejsze jest szczęście dziecka 🙂


Domyśliłam się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
dobra uciekam bo Amelka nie daje mi spokoju musze isc ja wykąpać 🙂

Postaram się zaglądać raz na jakichś czas częściej niż do tej pory ale naprawdę ciężko mi się wbić już w jakąkolwiek rozmowę 🙂 Buziaki :*

Wpadaj wpadaj - aha Linka w ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ja chyba mam najbardziej komfortowa sytuacje bo jestem na wychowawczym i studiuje dziennie 🙂 a wiec mam czas dla dzieciatka i mam okazje wyjsc na miasto do ludzi 🙂

ja na wychowawczym i zaocznie studiuję, więc do ludzi wychodzę, ale mam nową grupę, więc ich za bardzo nie znam 😞

ja na szczescie z tymi samymi 🙂zastanawiam sie jak to bedzie jak sie juz skonczy. to chyba bedzie zbyt piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego w nowym roku Wam dziewczynki zyczę.
U nas nudaaa 🙂
Kacper zaczyna mi znowu kaszlec 😞(
teraz caly czas na nogach by chcial byc 🙂 daje mu jeszcze miesiac i cos czuje ze bedzie chodzil.
Bo przy meblach smiga, siedziec juz nie chce, sam potrafi juz sie utrzymac ok 15- 30 sekund 🙂 i fajnie probuje wstac z pozycji raczkowania na nogi.. tak sie rzuca jak piesek 😁 Zeby ma tylko dwa na dole i nie widac zeby inne wychodzily.

no i co tam jeszcze.... hm...... pierwszy raz od 2 lat sie upilam w sylwestra ☺️ na szczescie moglam sie wyspac i kaca wyleczyc bo kacper byl u dziadkow 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pytanie do tych których dzieci stają przy meblach bądz chodzą przy nich ile czasu potrafią sie tak utrzymać wasze brzdące??
Bo mój to tyle ile chce sam decyduje kiedy już chce się puścić i np usiąść albo przejść od szafki do sofy a najlepsze teraz jest to że tak jak by zapominał że nie umie sam chodzić i w czasie zabawy puszcza sie i próbuje sam stawać 2-3 sek. i tyłek grany hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina moja sama to biega przy meblach sama tez stoi chwile (tak jak foto wklejalam) i robi tto caly dzien z malymi przerwami na jedzenie i siedzenie chwile ale wiekszosc dnia to albo lazi przy meblach albo stoi w lozeczku i marudzi albo raczkuje po pokoju i wstaje przy byle okazji.
Jak juz dziecko sie nauczy to nie da rady go powstrzymac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój czort to normalnie już biega przy meblach i sofie, jest tak szybki.. a najbardziej lubi jak udaję, że go gonię, to tak śmiesznie ucieka 🙂 myślę, że powinien niedlugo pojsc na nogi, ale zobaczymy jeszcze 😉 i chodzi, stoi tyle ile chce 🙂
Dorka super, ze wreeeszcie do nas zajrzałaś 🙂 chcialabym tez zobaczyc zdjecia Amelki, bo to w awatarze cudne, a jak sie zmienila szok 😲 buziaki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...