Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć 😞

u nas dupa.. w srode dostalismy wyrok na szpital jak nie polepsza sie wyniki moczu Kacpra 😞( znowu ta jeb*** bakteria sie nawraca 😞( jutro mam dzwonic do pani doktor i zobaczymy. Jak beda zle to mamy sie stawic na oddzial 😞 ja tam nie przezyje..... Kacper mi tam 5 min nie wytrzyma ! on sekundy nie wysiedzi w miejscu . nie wiem co to bedzie.. przeciez tam go na podloge nie puszcze.. rece mi odpadna !!! 😞( jestem zalamana ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Cześć 😞

u nas dupa.. w srode dostalismy wyrok na szpital jak nie polepsza sie wyniki moczu Kacpra 😞( znowu ta jeb*** bakteria sie nawraca 😞( jutro mam dzwonic do pani doktor i zobaczymy. Jak beda zle to mamy sie stawic na oddzial 😞 ja tam nie przezyje..... Kacper mi tam 5 min nie wytrzyma ! on sekundy nie wysiedzi w miejscu . nie wiem co to bedzie.. przeciez tam go na podloge nie puszcze.. rece mi odpadna !!! 😞( jestem zalamana ...

Kama - może warto Ozimka zapytać.. Napisz maila, może doradzi coś innego, może są jakieś inne sposoby, leki, metody... Spróbuj 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Piotr - ja nie widziałam żadnej justo 😮 😮 A oklaski giną notorycznie więc już nikt na to uwagi nie zwraca 🙂

I kto jest moderatorem, bo na naszym wątku takowego nie widziałam NEVER 🤔
Może i na innych się ktoś przewinął ale u nas...? Nie pamiętam ☺️

Alice - torcik piękny - oby tak samo smakował 😁

była, była - na stronie 2312

no i co z tego, że rok temu, gdy w sumie ma 7 postów, a regularnie waliła szpile.
Po co tu nam ktoś taki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
we wrzesniu bylismy w szpitalu bo mial bakterie coli. Teraz prawdopodobnie sie nawrocila... 😞( wczoraj robilam jemu znowu badania i czekam do jutra na wyniki.
Na szczescie dziecka samego tam nie musze zostawiac, jestem z nim 24 f na dobre. Moge byc ja albo maz.. babcia....
W takim wieku jak sa nasze dzieci leczy sie antybiotykiem dozylnym przez 10 dni 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!

Ja juz wrocilam z zakupow i jestem mega zadowolona! 🤪 🤪 🤪 🤪 Ale sie obkupilam 🙂 Kupilam tusz HR 🙂 🙂 I pupy kosmetyki 🙂 Fajowe!!!!!!


Ola dziekuje Ci za zyczenia. Tylko ja nawet nie moge usciskac mojego szkrabika 😞 😞 😞

Alice , tort suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper! Naprawde!

Piotr, tez uwazam , ze nie jest potrzebny nam ktos taki a photoshop supr Ci wyszedl!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 😉

My już od tygodnia na swoim, coś pięknego mieszkać samemu!
Maja dobrze zaklimatyzowała się w swoim nowym pokoju, zaczęła przesypiać mi całe noce 🙂
Mam z nią troszkę problemów, bo wymiotuje mi ostatnio 🤢
Mam już dość tego pyłu/kurzu, który ścieramy dwa razy dziennie, a on ciągle jest. 🤢

Najlepszego dla wszystkich dzieciaczków, które miały swoje miesięcznice 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MArinka przepraszam zapomnialam ☺️
Wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka dla Vanesski i Jozeczka 🙂
Kosmetyki pupy? nieznam ale nazwa smieszna 😉 ja to wogole zanam 3 marki na krzyz i mam z 5 kosmetykow tylko (czrna kredke z golden rose fajna miekka do oczu, tusz mebeline, cien do powiek i puder niewiem jakiej firmy niesnanej kupionej w naturze i pomadki bezbarwne i plyn do demakijarzu micelarny to tyle. Puder i cien uzywam raz na rok od swieta a kredke tusz i pomadke codzinnie jak wychodze do praxy itp bo po domu nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka - fajnie, w takim razie go kupię, no i już myślałam że w urzędach pozałatwiałaś i wracasz a Ty mi że kosmetyki PUPA kupiłaś 😁

Marta - u nas też tak było jakiś czas zanim wszystko nie wylazło i nie osiadło, to normalne 🙂

Ciasta upieczone, jeszcze tylko masa i polewa i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.

Wpadłam się pochwalić, Laura wczoraj dostała nocnik od cioci i dzisiaj 5 razy już siknęła do nocnika a raz zrobiła kupkę - jestem z niej taka dumna ☺️ ☺️ ☺️

Poz tym moje dziecko oszalało na punkcie Bruno Marsa i gibie się w takt muzyki za każdym razem jak jej go puszczę 🙂 potem wrzucę wam filmik bo na razie widzę że nikogo tu nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...