Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mamy już pięć zębolcow 😁
Polcia codziennie robi niespodzianke na nocniczku 😁 Ja sie załatwi to dopiero zejdzie z nocnika 😁 Tez juz sobie chodzi od dwoch tyg przy meblach i sofie 😁 Agentka jest ze hoho 😁

Madzia-idz do lekarza i sie przekonasz co jest pięc 😁
Ewela-bardzo mi przykro z powodu Dawidka;( Ucałuj go odemnie:*

A jeśli o mnie chodzi to ja bym nie chciała być w ciaży i raczej nie chce wiecej dzieci,chociaż znajac moje szczesce to na bank sie jeszcze przydarzy kolejna wpadeczka;p Choc teraz uważam bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie w obu przypadkach życie zadecydowało 😁 i z perspektywy czasu bardzo się cieszę, wiadomo, że przy pierwszy dziecku na początku nie byłam zadowolona, mając 20 lat, a jeszcze Maks był tak męczący, że powiedziałam nigdy więcej. Po 5 latach o wszystkim zapomniałam i bardzo chciałam mieć drugie dziecko ale ciągle to odkładałam i nie wiem czy świadomie bym się zdecydowała...a tak jest chłop z Mazur, ach...

A mój maż pojechał do Wawy na lotnisko po moją siostrę, ale się cieszę 🤪

Ewelina biedny Dawidek 😞 a jeśli chodzi o elektrolity dla takiego maleństwa to nie wiem ale myślę, że w każdej aptece farmaceuta Ci doradzi.

Miley niestety nie da się zablokować, każdy może oglądać i czytać wszystko...i nie żartuj, że mąż mógłby zapomniec o Twoich urodzinach, na pewno będzie pamiętał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
tynka83 napisał(a):
...a tak jest chłop z Mazur, ach...)


my sie staralismy 10 miesiecy o dziecko i nie bylo szans a jak sie "odstresowalismy" na wyjedznie weekendowym w gory to mamy ... corke z Tatr 😉


🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Miley - sto lat 😉
Ola jak Lenka? Ewela jak Dawiś?
ehh nic mi się nie chcę, a o 13 idę do lekarza z Nitką.

Dziękuję już dobrze, ale idą jej trzy zęby na raz i jest cała wysypana, ma liszaje na całym ciele i bardzo suchą skórą - jak wtedy przy alergii na mleko. I zgłupiałam już bo nie wiem od czego to.. Zmieniłam teraz proszek, przestanę kąpać ją w Nivea, nie będę smarować jej tym balsamem którym smarowałam (Oillan) i zobaczę.. Tak sobie też myślę, że to może wszystko na raz się zbiegło tzn i wysypka od zębów i stan po szpitalu (wyjałowienie) i na acidolac baby było napisane że może wystąpić alergia na niektóre cukry zawarte w tym probiotyku 🥴
Zaraz zamówię Oilatum do kąpieli, wrócę do starego kremu i zobaczę - póki co skórę ma tragiczną, jak nigdy dotąd 😞

A co Nikoli jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola - ma dziwne suche place na nóżce, byłam u jednego dermatologa i powiedział że przez to że jest za gruba 😠 😠 🤢 za pulchna. Nie wiem co to ma do suchej skóry, nie ważne. Idę dziś do innego skonsultować tą diagnozę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Nikola - ma dziwne suche place na nóżce, byłam u jednego dermatologa i powiedział że przez to że jest za gruba 😠 😠 🤢 za pulchna. Nie wiem co to ma do suchej skóry, nie ważne. Idę dziś do innego skonsultować tą diagnozę


rozwaliła mnie ta diagnoza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...