Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pisz Matyldoszko 🙂
Nadrabiam i czytam że Dawidek chory o jej 😞 no u mnie na razie małą sie trzyma. Też chodzi za tym chodzikiem pchaczem 🙂 mówi "widziś" (widzisz) mama tata baba dziadzia przytula sie daje buziaczki tanczy i czyta ksiązki haha(no dobra tylko trzyma) a dzis mi do zlewu nasikała 😁 wziełam ja żeby jej pupke umyc na zlewem z rana podnisołam nóżkę a tam piękny strumien idealnie do zlewu hahaha tylko wody sama nie spuściła 🙃
aha i Vanesia ostatnio to chyba je więcej niż ja 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry
No to tak dziewczynki dziękujemy za pamięć każdej która o nas pamiętała i pamięta.
U nas już lepiej oby obeszło się bez antybiotyku, narazie ma zapalenie gardła i oby nic więcej się nie rozwinęło to będzie dobrze.
W nocy też miał gorączkę ale już nie 40stopni wiec opanowaliśmy.
Na razie siedzę w domu do niedzieli mam nadzieje ze mu przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Siemanko 🙂
Od soboty jestem blondynką

nie moge sie przyzwyczaić.


Witam 🙂

Nina ja od zeszlej soboty jestem bladynka ale juz sie przyzwyczailam 😉
A na tym foto to TY? 🤪 Zajebiste zdjecie wyglada profesionalnie 🙂 a kolor pasuje do Ciebie. Ja mialam taki kolor w sobote po farbowaniu ale do mnie kompletnie nie pasuje wiec nastepnego dnia kolejne rozjasnienie i teraz mam bardzo jasny blad 🙂
Wieczorem jak uda mi sie zrobic fotke po wymyciu wlosow albo jutro rano to moze tez Wam wstawie 🙂

Agata-WSZYSTKIEGO NAJLE[SZEGO DUZO ZDROWIA SZCZESCIA I SPELNIANIA MARZEN 🙂
Ps.Agata na moje urodziny wyjechalismy na dlugi weekend z mezem do dusznik zdrojju (ja zorganizowalam sobie wyjazd urodzinowy?) i maz to mi zlozyl zyczenia dopiero jak mu przypmnialam 🤔
oprocz tego tesciowa zadzwonila i przyjaciolka sms wyslala i tyle
no i jak wrocilismy wieczorem to moj brat mi zlozyl zyczenia na gg i moja mama. Ale na tym sie skonczylo.
Prrezentu nie dostalam on nikogo-nawet glupiej czekolady nikt mi nie dal. A babcia w tym roku to wogole. Nabardziej mam zal do babci i ojca. Bo o swoich urodzinach i imieninach to bembni miesiac wzesniej ale ja mam tydzien po nij to mi nie zlozyla. A tata tak samo. Na babci urodziny pojechal z wikardem do niej a corce nawet zyczen nie zlozyl a co dopiero glupia czekolade 😞
Ciekawe czy kiedys uda mi sie jeszcze moze imieniny tak urzadzic bo o imieninach to juz NIKT nie pamieta bo twierdza ze nie obchodza , ale jak widac urodzin tez nie obchodza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

wyobrazacie sobie ze obudzilam sie, patrze na zegarek, a tam 10.30 a moje dziecie nawet nei kwiknelo.....wstalam, zrobilam mleko, poszlam do niej do pokoju, a Nela spi w najlepsze, na brzuszku, troche chrapie, bo ma katarek, wiec podlozylam jej wieksza poduszke pod glowe i pje to mleko i dalej spi, dopiero pod koniec sie przebudzila.... nie wiem, w zyciu takiego spiocha nie widzialam, nasluchalam sie opowiesci ze dzieci sie budza 6, 7 rano, a moje dziecie spi dluzej niz rodzice...

Miley!!! najlepsze zyczenia urodzinowe!!! 🙂 🙂

a mojej Neli bardzo zarysowal sie ksztalt gornych dwojek wiec to chyba oznacza, ze beda wychodzic niedlugo??? najlepsze jest to, ze smarkulka nie da sobie zajrzec do buzi, drze sie i wypycha jezyk,

ok, ide pod prycho 🙂


Nina, piekna jestes, no co mam pisac 🙂 ale tez mi sie wydaje ze bardziej charakterna bylas w ciemniejszych wlosach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloooł 🙂

Agata- wszystkiego naj naj naaaaaj!

Nina- ładnemu to we wszystkim ładnie, mi się podobasz ZAWSZE 😁

Ewcia- buziaki dla Dejwidka, bidulek...

Dagi- zazdroooooszczę! Moja wstała dziś wyjątkowo po siódmej, ja zaspana zrobiłam mleko i na siłę wsadziłam ją ze mną do wyra i przez ponad pół godziny 'zmuszałam' do spania 😁 w końcu udało się i wstałyśmy przed 10 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...