Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
niksssa napisał(a):
mooooze sie rozchodzą 😉 zalezy z czego te buty

Z Zamszu;/
Wzielam wsadzielam stope w mokrych skaretach moe ise rozleza a jak nie kupie wieksze;D


Anetko kiedyś sie spirytusem rozciągało
albo poproś Karola niech ci swoją noge tam wsadzi ja tak czasem piotrka prosiłam ☺️ i efekt był taki ze sie rozciągały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Wklejam kilka fot z Łazienek wczoraj... Nic specjalnego w sumie, no ale...

Kaczuszki 🙂

.............................

Z cyklu - mamo będę jadła ten chlebek co gołąbki 😁

........................

Z mamusią 🙂
.........................


Magda
- czapki fajne ale jak dla mnie niepraktyczne, tzn nam się nie sprawdzają, bo spadają Lence na oczy a poza tym jak ma niewiązaną to na bank ściągnie.. Nawet ta co ma zdjęciach beznadziejna bo uszy ma na wierzchu a jak naciągam to ma oczy zasłonięte. Może te Wasze jakieś lepsze będą.. Kurde tyle mam fajnych kapeluszy i dupa bo czort zdejmuje 🤢

Aneta - sposób z mokrą pończochą założoną na nogę wraz z butem powinien pomóc na rozciągnięcie, a jak to zamsz to prędzej czy później się rozejdzie, ja mam jedne zamszaki i teraz mi klapią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Ola śliczne fotki, piękne z Was dziewczyny 🙂 Lenka jak ślicznie ubrana była 🙂

Dziękujemy ☺️

Lenka porozpinana ale utrzymać ją to sztuka teraz że hoho i wiecznie przez to taka rozmemłana, jedna nogawka na kolanie, druga na kostce, sweter do połowy rozpięty, kurtka ledwo się trzyma.. Echh a na koniec tak się zeszczała że całą dupę miała mokrą i nie wiem jak jej to przecieka ciągle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ślicznie dziewczyny się prezentujecie 🙂 a mama jak na zumbie wygina się (podglądałam !! 😎 )

my dzisiaj po obiedzie wyruszymy na jakąś krótką wycieczkę z tymi satanami małymi. Jula już od 9,30 na rowerze jezdzi, nie ma czasu do domu wejsc nawet 😁 😁
aa młodemu po tym serku NIC nie było 🙂 🙂 spał w miarę normalnie (jak na niego) no i na razie zadnej wysypki nie ma ani boleści brzucha więc chyba po skazie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też teraz ważę 53, a chcę 50. Ja brzucha takiego nie mam ale mama oponkę , dupę i uda...
Ola zdjęcia fajne i to chyba te rybaczki 🙂 Te z zumby też fajne 😁

A to mój robaczek na placu, muszę kupić huśtawkę na ogródek bo mu się spodobało a ten plac jest kilka przystanków ode mnie

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/93589774024083420286.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/98296807939357540521.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
moje panie... waże 53 🙂 jeszcze 2kg i jest git 🙂
tylko dupa cos nie widze zeby mi spadła i brzuch mi wisi 😠 😠 no ale popracujemy i nad tym 😉

To ile już poszło? 😉
Chcesz ważyć tyle co mua? 😁


3-4 już zeszło, chce tak 50-51 bo wtedy się dopiero dobrze czuje z sobą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!!! 🙂

u nas pogoda piekna, maz nadal w lozku, zupa dla neli sie gotuje, jak zasnie i sie wyspi to ja sprobuje nakarmic i jedziemy z moja przyjaciolka do parku. mam nadzieje ze szkudnik wreszcie zasnie wkrotce bo juz ponad 30 minut temu ja polozylam a ona wciaz gada i gada u siebie w pokoju!!!

mamy w salonie taka niska lawe i czort jeden nauczyl sie na nia wchodzic kilka dni temu i teraz to jej ulubione miejsce!!!! wchodzi tam okolo 100 razy dziennie, a najlepsze ze schodzic jeszcze nie umie sama....wczoraj przylapalam ja na lizaniu deski toaletowej.... a dzisiaj wywalila juz wszystkie ciuszki od siebie z komody...... boze co ja mam z tym dziecieciem!!!! ludzie trzymajcie mnie!!!1


Olciu zdjecia super widac ze obydwie Panie takie szczesliwe 🙂

aha.... popadlam w kompleksy gdy zauwazylam twoje zdjecia na fejsbuku.... Jaki ty jestes plaskobrzuchowy lachon!!!!! mialam jesc drugie sniadanie ale sobie odpuszcze............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂 jej nie dałam rady wszystkiego nadrobic 😞 ostatnio na nic czasu , robie na nocki spie po 3-4h dziennie i niedlugo pierdolne gdzies w kacie 😁byle do Polski bo pozniej w dupie mam prace 😠
Ola jaka Ty jestes piekna ☺️ i wogole to wygladasz na jakies 25 lat ☺️ a Lenka cud, miód aby całowac ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdjęcia śliczne dzieciaczki też.
Daga uśmiałam sie z tej deski klozetowej 😁 😁 😁 ☺️Mój za to ciągle papier toaletowy wyciąga wiec musiałam zdjąć 🤢
My też musimy sie pochwalić mój mały od wczoraj sam chodzi i już nie 2 kroczki tylko całą długość kuchni sam pokonuje...... 🙂
Dziś byliśmy na krótkim spacerku i już w wózku nie było mowy siedzieć 😁 😁 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...