Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nikola - fajne te butki 🙂

Ja dziś z braku laku kupiłam Lence Elefanten bo nie mam czasu szukać niczego innego a jutro jedziemy na cały dzień na grilla na wieś i musiała jakieś mieć, cena powala bo 120 zł 🥴
Nie ma ich na stronie Deichmanna. Dodatkowo zamówiłam jej jeszcze te

http://www.halens.pl/halens/markenwelt/next/moda_dziecieca/dla_niemowlakow/obuwie_i_dodatki/NEXT-Sandaly__m438810.html

Wzięłam też takie:

http://www.halens.pl/halens/markenwelt/next/moda_dziecieca/dla_niemowlakow/obuwie_i_dodatki/m-425236/index.html

I do kompletu bluzę ☺️

http://www.halens.pl/halens/dziecko/modne_dzieciaki/bluzy/NEXT-Bluza__m446151.html

Idę sadzić pelargonie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nikolina fajne te buciki są, ale mi chodzi o coś takiego jak japonko-sandałki 😁
nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć 🙂

ej wysłałam dzisiaj paczkę do stanów,wpisałam w formularz że tam są też słodycze, czekolada, myślicie że mi ją kontrola celna czy inne badziewie zatrzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Mój synek dzis sie urodził. Zaraz ide spać 🙂

Hmm co do jedzenia to my jemy zdrowo. Lubię jeść zdrowe i staram sie żeby moje dzieci jadły tez zdrowo(dużo tego słowa zdorwo 🙂 🙂 🙂 ) I duzo czytam o dobrym odżywianiu, bo mi na tym zalęzy. I wiecie macie racje , że zaraz do przedszkola dziecko idzie i sie nie uchroni ale ja na to sram a przynajmniej teraz, póki moge to niech je to jedzenie, które jej daje 🙂
Mamy mięso swojskie, jaja swojskie, warzywa tez część ale kupne tez jemy. Chodzi mi o to , ze mi strasznie żależy na tym 🙂 taka jestem od urodzenia , nasza mama na głowie stała ale też wbiła nam do głowy to zdrowe odzywianie...
dobra temat rzeka...
nie chce mi się więcej pisac 🙂 ide męża atakowac ☺️ ☺️ ☺️ bo on śpi 🙂

całusy dla Vanesski mojej(SYNOWEJ)
☺️ ☺️ 😘 😘 Kochana dziewczyneczko, dalej piękniej i bądź zdrowa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wszystkiego najlepszego dla Vanessy i Jozia :*

a do dupy, dowiedziałam sie ze jestem zagrozona wczesniejszym porodem ze cos tam szyjka nie taka, ze mam lezec, nie nosic małej, zero seksu tylko nie wiem jak to zrobic jak ja praktycznie cały dzien jestem sama w domu z Maja..A tak to moj mały ancymonek odwrocił sie pupcia do dołu jak Maja i wazy juz 3kg 🙂 takze jak sie bede zle czuc to w kazdej chwili moze sie zaczac;/ a i przez cała ciaze przytyłam 9 kg a z Maja do konca 20kg....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Vanessko - piękna dziewczynko bądź dla swojej mamy zawsze radością i największym szczęściem.

Józiu - kochany łobuzie, Tobie życzę dobrych ludzi na drodze życia, szczęścia, spełnienia, ale przede wszystkim zdrówka i miłości 😘


linkaa
- będzie dobrze, nawet jak akcja porodowa zacznie się teraz to jesteś już wysoko w ciąży, od 33 tc można już bezpiecznie rodzić.. Trzymam kciuki i uważaj tam na siebie, najważniejsze że dzidzia zdrowa.

Ja też ubieram Lenę jak w lato, wczoraj miała koszulkę z krótkim rękawem i leginnsy, a dziś ma już tylko koszulkę i krótkie spodenki. Potem na grilla ubiorę ją w samą sukienkę.

Ania - a te sandałki które ja zamówiłam nie odpowiadają Ci? Tam są 2 paseczki na krzyż 🙂
I fajnie to zabrzmiało, że paczkę do stanów wysłałaś, zawsze to oni nam wysyłali 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola słodkie te sandałki, i widziałam jeszcze inne fajne tam na stronce 🙂
Dziś kupiłam młodej sandałki, nie takie jakie chcę, no ale lepsze to niż półbuty w ten upał i tymczasowo muszą nam starczyć.
Wczoraj zawiesiliśmy huśtawkę i nasypaliśmy piachu do piaskownicy, mamy też zjeżdżalnię i kolorową kredę także full wypas siedzimyna dworze dziś 🙂

I życzę miłego grillowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten piękny dzień ! 🙂

Vanessko i Józeczku w Waszym dniu życzę Wam dużo, dużo zdrówka, szczęścia, uśmiechu na twarzy i miłości ! 😘

My wczoraj byliśmy na plaży pierwszy raz, ależ była radośc 🤪 Wojtuś super sobie radził w chodzeniu po piasku, nie brał go do buzi i w ogole rewelacja, dzisiaj tez idziemy jak wstanie 😉 Może po weekendzie wstawię fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Ci Asia zazdroszczę ☺️
Ojj ze 3 lata nie byłam nad polskim morzem, byłam 2 lata temu nad Śródziemnym ale bałam się kąpać bo byłam w 8 tyg ciąży ☺️

Ania - dziękuję 🙂

Lecę bo zaraz S. przyjedzie a dziecko poszło na balkon samo i nawet nie ubrałam jej jeszcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ale Ci Asia zazdroszczę ☺️
Ojj ze 3 lata nie byłam nad polskim morzem, byłam 2 lata temu nad Śródziemnym ale bałam się kąpać bo byłam w 8 tyg ciąży ☺️

Ania - dziękuję 🙂

Lecę bo zaraz S. przyjedzie a dziecko poszło na balkon samo i nawet nie ubrałam jej jeszcze 🙃

Nie ma co zazdrościc, tylko przyjeżdżajcie jak S będzie miał urlop 😜
A ja Wam życzę udanego grilla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki:*


Vanessko duzo zdrowka szczescia i slodyczy ciocia i Polunia zyczy 🙂

Józiu słoneczko Tobie zycze duzo milosci od rodzicow i pociechy z siostrzyczki zeby zawsze byla dla Ciebie taka kochana jak jest teraz 🙂 Sto latek 🙂


A ja wlasnie wrocilam z centrum handlowego.Kupilam dla Poli kilka ciuszkow dla siebie rowniez,no i jakie jaja 😁 Byl tam taki plac zabaw w tynm centrum dla dzieci w senie taki dywan wielki i tam slizgawka i takie tam gadzety,dzieciaki tam lataly i sie bawily no i poszlysmy z Polunia,tam odrazu przyszla do niej dziewczynka jej wzrostu tyle ze juz chodzila i miala wlosy 🙃 no i puscialam Pole to normalnie stala z dwie minuty sama,chciala isc za ta mala ale nie wiedziala jak to zrobic to bach na kolana i dzida za dzieciakami ganiala,masakra jak ona piszczala jak warczala jak jakis dzikus z buszu, tak mi wstyd bylo ale to jeszcze nic ,Arleta za nia latala a ja sobie siedzialam z boczku i tylko sie darlam "Arleta łap ja lap" jakas dziewczynka gdzies miala ok 5 lat siedziala przed takim monitorkiem i Pola tam polazla i zaczela warczec to ta dziewczynka spierdzielila do mamy haha ale to nic,przyszla mama i tata z dzieckiem,dziewczynka widac ze zaczynala chodzic i Pola sobie ja uwidziala jako cel i strzala za nia i patrze a ta sie na nia czai i mowie "Arleta lec po nia" a Arleta nic to ja lece jak sie kurwa wypierdolilam to koniec a Pola trzyma ta mala za ramiona i ja w glowe gryzie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 chuj ze na to nikt nie zwrocil uwagi tylko kazdy gapil sie na mnie lezaca na ziemi i odrywajaca Pole od tamtej dziewczynki 🙃 😁 Zabralam z tamtad Pole a Arleta mowi" idziemy stad " ja patrze a ta wyje ze smiechu no bbeka w chuj masakraaaaaaa 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪 to chyba kara za to ,że smialam sie z tej babci co sie wypierdolila o nasz wozek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za życzenia!!! i dołączam się do życzeń dla Józka i Vanessy 🙂 Życzę Wam, żebyście zawsze mieli u swego boku kogoś, na kim możecie polegać.
Ola, na majówkę za to cała Warszawka przyjeżdża do nas 😁 i pod własnym domem zaparkować nie można, bo jest oblężenie.
a i ja młodemu zamówiłam buciki te co pokazywałaś, o te http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/moda_dla_niemowlakow/dodatki/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0zNiYmZmhfc2Vjb25kaWQ9cGxfNDI1MjM2JmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9MTkmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmaGFsZW5zX3BsJTJmcGxfUEwlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDElN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JoYWxlbnNfcGxfcGxfNjIwMV9wbF8xODg5X3BsXzIzMjQlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI0X3BsXzIzNzMlN2QlMmZwcmVpc19taW4lM2MzMC4wJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/NEXT-Obuwie-sportowe__m425236.html (co prawda jakiś czas temu) i niestety sama cerata to jest.... od biedy, na chwile można założyć, ale na dalekie podróże już nie.
A Ty Fryta, masz te przygody w Szwecji. Przynajmniej jest co wspominać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haj
ja ciężko haruję
spaliło mi dziś ramiona

Linka nie martw się połowa z nas kwietniówek "miała" i dałyśmy radę , żadna z nas nie urodziła na tyle wcześnie żeby to było niebezpieczne , wiadomo teraz trzeba odpoczywać albo raczej próbować się oszczędzać i gwarantuje Ci że dotrwasz co najmniej do 37 TC , chociaż u Ciebie będzie cieżko bo TY już nie pierworódka i mała różnica czasu, wszystko świeże ale wierzę że dasz rade ja też w 32 t leżałam w szpitalu a urodziłam w 40 t przez wywołanie 🙃
będzie dobrze , trochę przystopujesz ze wszystkim i dotrwacie - synek już duży ale dziwne że pupą w dół odwrócony ,czyli co znowu CC ????
Aneta ale mnie rozbawiłaś - widzisz wybyłaś do wielkiego świata i tyle przeżyć i wrażeń 😁
bo u nas to cholerna nuda
my cały czas coś robimy a LENA albo w wózku albo zamknięta w pokoju
a dzis trochę trawy pojadła- mam nadzieję że nic jej nie będzie 😮
Klaudia ja też mam takie miękkie trampki i nic więcej na teraz , noga w nich wykrzywiona na maksa ale poczekam jeszcze z miesiac i kupię jej jakieś sandały i baleriny czy coś tam, tylko nie wiem po co skoro ona nie chodzi
no to chyba tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki najpierw zaległe życzenia dla maluszków i buziaczki.
Co do zdrowego żywienia to właśnie kebaba wpierda... 🙃 😁 😁 😁 napatrze się w pracy co się dzieje wiec mam znieczulice na co niektóre rzeczy ale staram sie wybierać jeśli mam wybór to co wydaje mi się lepsze...
A butki znaczy sandałki kupiliśmy małemu dziś też dałam 120zł ale jestem mega zadowolona są super i wyglądają o wiele lepiej w realu niż na foto
http://allegro.pl/nike-sandaly-sunray-protect-jet-r-22-i-inne-rozm-i2308723908.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...