Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
albo nie napiszę bo muszę spadać skoro LEŃ śpi
kawa zimna była, robiona przez mnie dla babci, rozpuszczalna , pół na pół z mlekiem i jeszcze stała z pół godz , zimna na bank, LENA wystraszyła sie tego że zrobiło się głośno i "coś ją zalało" no wiecie ogólnie całej sytuacji sie wystraszyła ale jak zwykle prawie nie płakała
za to babcia jak zwykle atak arytmii , migotanie i coś tam jeszcze, dwie godz na izbie z kroplówką i przeszło
i tak by tam nie została bo to się często zdarza a i tak miejsc nie było 😉
Ola ja swojej w piach posadzić nie mogę ( mimo że mam go sporo, akcesoria też są ) bo u mnie się dziec teraz w piasek nie sadza 😮, jakbym ją posadziła to zostałabym wyklęta , bo to przecież kwiecień jeszcze wszystko ZIMNE 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja tu mam sąsiedzkie oczy wszędzie 😠 😠 😠 😠 😠
ale tym się akurat nie przejmuję, tylko obawiam się tek chrypy i i chodzi mi o takie zajęcie gdzie nie będę musiała jej pilnować bo sama chciałabym w tym czasie coś robić 🤢, więc chyba tylko niania wchodzi w grę, dziś zapytam sąsiadek taki 15 letnich czy by z nią nie łaziły trochę bo na prawdę mam dużo roboty
a Dagi no coż , najpierw urodziny dla "siebie" , potem miała być mega impreza to nie ma czasu
bardziej mnie Gosia interesuje bo ani przed wyjazdem, ani w trakcie ani PO się nie odezwała
czyżby FOCH ?????
dobra spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
No i gdzie nasza Dagi zniknęła? 🤔

Z innej beczki to murzynka zostało już tylko 1/4 - S. wciągnął większość a dziś ja mu pomogłam 2 kawałkami do kawki ☺️
Gdzie ja to spalę jak zumby w tym tygodniu niet? ☺️

Ola to WY jednak musicie to lubić
bo moja mam piecze zajebiste ciasta a zjadają to kury u sąsiada ☺️
ja zjadłam wczoraj do kawy kawałek i P, ze dwa i mama ze 3 i reszta blachy została 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola - nie przedszkolanka, tylko opiekunka 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A co do ubierania - to akura o zdjęcie w rajkach i body - było zrobione wieczorem i już nie było tak gorąco.
Bolerko cieniutkie, tylko na rączki, a rajstopki cieniutkie - komunijne 🙂

Tak to - cały dzień chodziła tylko w sukience letniej.




Dla mnie pani w przedszkolu to przedszkolanka i tyle 😜
Na pięściarzy też wszyscy mówią bokser i wiadomo o co chodzi 😉

ale w jakim przedszkolu????
Przecież Wit za mały 🙂
W przedszkolu - nauczyciel
w żłobku - opiekunka - dla jasności 😜 😜 😜 😜

😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola - nie przedszkolanka, tylko opiekunka 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A co do ubierania - to akura o zdjęcie w rajkach i body - było zrobione wieczorem i już nie było tak gorąco.
Bolerko cieniutkie, tylko na rączki, a rajstopki cieniutkie - komunijne 🙂

Tak to - cały dzień chodziła tylko w sukience letniej.




Dla mnie pani w przedszkolu to przedszkolanka i tyle 😜
Na pięściarzy też wszyscy mówią bokser i wiadomo o co chodzi 😉

ale w jakim przedszkolu????
Przecież Wit za mały 🙂
W przedszkolu - nauczyciel
w żłobku - opiekunka - dla jasności 😜 😜 😜 😜

😉 😉 😉

nauczyciel 😁 😁 😁 😁 😁 😁
dobrze że tym kur........... chcą zabrać kartę nauczyciela 😉
ja tam swoje wiem już kiedyś o tym pisałam
te z przedszkola robią po 4 godz i kurwa narobione , a dzieci tak se nabijają guzy i robią inne rzeczy i tak, po prostu nie da się nad tym zapanować i tyle
nie wiem kto jest kim , ważne żeby wykonywal swoje obowiązki z powołania i szczerych chęci 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Ola - nie przedszkolanka, tylko opiekunka 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A co do ubierania - to akura o zdjęcie w rajkach i body - było zrobione wieczorem i już nie było tak gorąco.
Bolerko cieniutkie, tylko na rączki, a rajstopki cieniutkie - komunijne 🙂

Tak to - cały dzień chodziła tylko w sukience letniej.




Dla mnie pani w przedszkolu to przedszkolanka i tyle 😜
Na pięściarzy też wszyscy mówią bokser i wiadomo o co chodzi 😉

ale w jakim przedszkolu????
Przecież Wit za mały 🙂
W przedszkolu - nauczyciel
w żłobku - opiekunka - dla jasności 😜 😜 😜 😜

😉 😉 😉

nauczyciel 😁 😁 😁 😁 😁 😁
dobrze że tym kur........... chcą zabrać kartę nauczyciela 😉
ja tam swoje wiem już kiedyś o tym pisałam
te z przedszkola robią po 4 godz i kurwa narobione , a dzieci tak se nabijają guzy i robią inne rzeczy i tak, po prostu nie da się nad tym zapanować i tyle
nie wiem kto jest kim , ważne żeby wykonywal swoje obowiązki z powołania i szczerych chęci 😉 🙂

to Ty Matylda nie pracowałaś jako nauczyciel?
ja tak - praca po 5 godzin co prawda, ale prawie że drugie tyle w domu.

dzięki Andżelika i Ola 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kwietniówki!
obiecałam i jestem. Mam akurat dzisiaj urlop, młoda śpi więc mam odrobinę czasu. Przede wszystkim naszym dzieciaczkom każdemu z osobna życzę samej słodkości, pięknego dzieciństwa i dużo zdrówka!!!! Bardzo Wam dziękujemy za ciepłe słowa, wsparcie i zainteresowanie :-*. Na szczęście przypuszczenia lekarzy, że Mila nie toleruje glutenu nie potwierdziły się. Badania krwi wychodzą w porządku ale jeszcze dzisiaj mamy usg brzuszka na wszelki wypadek bo pediatra uważa, że jednak jest problem z trawieniem i być może ból brzuszka był/jest przyczyną płaczliwości u Milucha. Generalnie w porównaniu do Waszych dzieciaczków mój to leniwiec, nie raczkuje tylko przemieszcza się na pupie, coś próbuje wstawać ale narazie tylko udaje jej się stawać na kolankach :-). Zęby mamy tylko 4... noce wciąż ciężkie więc w pracy często chodzę na rzęsach :-/ . Nie jest łatwo łaczyć pracę, dziecko i dom ale nie żałuję, że wróciłam do pracy. Pomaga mi to zachować zdrową równowagę 🙂. Pozdrawiam Was serdecznie Kochane! Będę zaglądać ale nie obiecuje nadrabiać i być na bieżąco, niewykonalne :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia w sierpniu jednak przyjedziemy,bo Arleta tak urlop dostala:P
Kasiu-bardzo sie ciesze ze sie odezwalas ,mam nadzieje ze wszystrko bedzie dobrze trzymam za Was kciuki:*

Wiecie co jem tylko rano sniadanie i o 17 obiadokolacje i mam wrazenie ze przytylam,fakt siedze w domu ruchu mi brak ale zeby odrazu przytyc...
W ogole to na okres czekam 😮
Chyba pecherz mi zdrowieje bo juz tak nie boli przy oddawaniu moczu,za to na pysku mnie wywalilo ze masakra a nakupowalam sobie roznych aptecznych kremow,tonikow i innych chujow mujow i chuja daje ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Madzia w sierpniu jednak przyjedziemy,bo Arleta tak urlop dostala:P
Kasiu-bardzo sie ciesze ze sie odezwalas ,mam nadzieje ze wszystrko bedzie dobrze trzymam za Was kciuki:*

Wiecie co jem tylko rano sniadanie i o 17 obiadokolacje i mam wrazenie ze przytylam,fakt siedze w domu ruchu mi brak ale zeby odrazu przytyc...
W ogole to na okres czekam 😮
Chyba pecherz mi zdrowieje bo juz tak nie boli przy oddawaniu moczu,za to na pysku mnie wywalilo ze masakra a nakupowalam sobie roznych aptecznych kremow,tonikow i innych chujow mujow i chuja daje ;/

mnie pasuje między 8, a 22 sierpniem, bo tak mam też urlop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Madzia w sierpniu jednak przyjedziemy,bo Arleta tak urlop dostala:P
Kasiu-bardzo sie ciesze ze sie odezwalas ,mam nadzieje ze wszystrko bedzie dobrze trzymam za Was kciuki:*

Wiecie co jem tylko rano sniadanie i o 17 obiadokolacje i mam wrazenie ze przytylam,fakt siedze w domu ruchu mi brak ale zeby odrazu przytyc...
W ogole to na okres czekam 😮
Chyba pecherz mi zdrowieje bo juz tak nie boli przy oddawaniu moczu,za to na pysku mnie wywalilo ze masakra a nakupowalam sobie roznych aptecznych kremow,tonikow i innych chujow mujow i chuja daje ;/

mnie pasuje między 8, a 22 sierpniem, bo tak mam też urlop 🙂

Pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też jestem w szoku że WIT nie chodzi 😮
wstawał, łobuził, raczkował, miał zeby jako jeden z pierwszych a tu prosze nie nie ma reguły 😉
tzn ja wiem że wszystko z nim OK , to nie jego czas i już
moja nie chodzi i nie ma zamiaru
za to jej matka WYKOSIŁA ogródek i pada na ryj , matko jakie gorąco
wczoraj piździło a dziś nawet wiaterku nie ma
a ja kurwa nawet nie mogę się opalić 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tzn ja się opalam ale od razu na brązowo ale tego na razie nie widać 😠 😠 😠 😠
mój P. tak spalony że dziś pojechał do miasta w długim rękawie- w aucie bez klimy he he , przyjedzie spocony jak świnia
leń ciągle śpi to ja ide dalej kosić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No i gdzie nasza Dagi zniknęła? 🤔

Z innej beczki to murzynka zostało już tylko 1/4 - S. wciągnął większość a dziś ja mu pomogłam 2 kawałkami do kawki ☺️
Gdzie ja to spalę jak zumby w tym tygodniu niet? ☺️

Ola to WY jednak musicie to lubić
bo moja mam piecze zajebiste ciasta a zjadają to kury u sąsiada ☺️
ja zjadłam wczoraj do kawy kawałek i P, ze dwa i mama ze 3 i reszta blachy została 😮

Niekoniecznie, murzynka robiłam w tortownicy więc ukroisz kilka trójkątów i po zawodach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No i gdzie nasza Dagi zniknęła? 🤔

Z innej beczki to murzynka zostało już tylko 1/4 - S. wciągnął większość a dziś ja mu pomogłam 2 kawałkami do kawki ☺️
Gdzie ja to spalę jak zumby w tym tygodniu niet? ☺️

Ola to WY jednak musicie to lubić
bo moja mam piecze zajebiste ciasta a zjadają to kury u sąsiada ☺️
ja zjadłam wczoraj do kawy kawałek i P, ze dwa i mama ze 3 i reszta blachy została 😮

Niekoniecznie, murzynka robiłam w tortownicy więc ukroisz kilka trójkątów i po zawodach 😉

no może i tak 😉
ja murzynka na sucho nie lubię więc z masą i tak wychodzi W-T ka 😉
a u mnie było na weekend kruche z budyniem i jabłkami PYYYYYYYYYYYYYYCHA tylko kiedy to jeść jak nikt nie ma czasu 😮
na 3go Maja może namówię mamę na PYCHOTKĘ ( czy jakoś tak ) to najlepsze co JEJ tzn NAM wychodzi ( bo mój skromny udział to orzechy i masa 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia kmatus - super że dałaś radę do nas zajrzeć 😘 Trzymam kciuki za Milusię, oby wszystko się szybko wyjaśniło i poukładało 🙂

Co do opiekunek/przedszkolanek/nauczycielek - dla mnie jeden ciul - oby się dobrze dziećmi zajmowały, nazewnictwo nie ma znaczenia 😉 Nie chciałam nikogo obrazić ☺️

My już po zakupach i przyśpieszonym spacerze, znów upał nie do zniesienia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BTW
u mnie na wsi ludzie umierają jak muchy
wczoraj moja ciocia , na pogrzeb nie mogę iść bo zabieram siebie i 4kę pozostałych dzieci na wyjazd ( zadeklarowałam się wcześniej 😮 )
no
kurde idę kosić dalej bo P. zaraz wróci i mama a jeszcze tyle roboty przede mną 🤢
ehhhhhhhhhh
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może mi się uda napisać
Magda je jestem NIKIM tylko LEKTOREM z podstawowym wykształceniem pedagogicznym
siedziałam w tym gównie 5 lat
a moja mama jest od 20 lat zwykłą "woźną" oddziałową/ sprzątaczką czy jak to zwał ale uwierz mi jest z dziećmi więcej niż niejedna NAUCZYCIELKA 😁
więc tak
ja piszę tylko o PRZEDSZKOLACH bo o żłobkach nie mam zielonego pojęcia ( chociaż w moich przedszkolach i u mamy były oddziały żłobkowe)
i wiem że TAM NIKOGO NIC NIE NIE INTERESUJE - każda z tych PAŃ ma swoje życie to dlaczego ma się przejmować CUDZYMI BACHORAMI ??????????????????????????????
tak jak pisałam wszystko zależy od nastawienia i powołania tzw NAUCZYCIELKI 😉
ja trafiłam w swoim krótkim życiu tylko na dwie takie , powiedzmy "obowiązkowe" były tuż przed emeryturą około 45- 50 lat i myślicie że to podobało się rodzicom ??????
gówno prawda trafiały się takie matki które tylko za kudły bym wytelepała - bo co????? bo dziecko nie umiaŁo NAWET KREDKI W RĘKU trzymać , bo Pani kazała pisać, liczyć,czytać etc . ( oczywiście mowa tu to 5- 6 cio latkach ) normalnie SZOK o te matki ktore miały w nosie wychowanie własnych dzieci , te które włączały własnym dzieciom komputer zeby mieć święty spokój , te które nigdy nigdzie z dzieckiem nie były robiły najwięcej hałasu
u wierzycie że 6letnie dziecko nie umiało nawet powiedzieć gdzie mieszka ?????????????
odp była "w domu" ale nawet nie wiedziały czy to miasto czy wieś czy kurwa buda dla psa 😮- ja wiem że to wszystko wina rodziców
w wychowanie przez tzw NAUCZYCIELI nie wierzę i już -Nauczyciel powinien pomóc dziecku przetrwać ten najgorszy czas gdzie jest bez rodziców, bez NIKOGO ale nie nauczyć dziecka wszystkiego od podstaw
a potem wielki problem bo dziecko się zeszczało/ zesrało , rozbeczało /przegrało w grze/zabawie , no jak miało tego nie zrobić skoro nikt go tego wcześniej nie nauczył, skoro zawsze dla rodziców było najpiękniejsze, najważniejsze etc - ja tego nie kumam
były takie matki które miały pretensje że ich dziecko nic nie umie z ang ( a bywało na zajęciach raz w mcu ) bo albo było chore albo miało wszystko w nosie
i jak tu takiemu człekowi coś wytłumaczyć????

w sumie to nie wiem do czego zmierzam ale opisuję to czego ja doświadczyłam
ja nie zaprzeczam a wręcz potwierdzam JA NIE NADAJĘ SIĘ DO PRACY Z DZIEĆMI dla mnie to okropny koszmar i trauma i tylko dzieci na tym cierpiały
ale ja na chwilę obecną mogłam od tego uciec
a co mają powiedzieć osoby/dziewczyny dla których to jest chleb i tylko chleb?????
NIC one męczą i siebie i dzieci
każda z nich w 99% myśli o tym że to tylko praca , że za chwilę koniec i idą domu
no nie oszukujmy się każda ma jakieś swoje życie, soje dzieci,swój dom, psa, rodziców, coklwiek praca to tylko praca
ale wkurwia mnie to że traktuje się nauczycieli z przedszkola na równi z pozostałymi
gdzie w gimnazjum potrafią CI napluć w gębę i powiedzieć co o TOBIE myślą, wyzwać CIĘ od kurw i chujów ( bo tak było i nauczyciele 20 starsi stażem też tego doświadczali ) bo przecież gówniarzom wszystko wolno , że w liceum są na równi z TOBĄ bo też mają 18cie LAT albo i więcej 🙃
kurwa nie wiem do czego zmierzam bo piszę tego posta bardzo długo między karmieniami, koszeniem, listonoszem,jedzeniem, piciem itp..........................................................
podsumowując
NIE BĄDŹMY toksycznymi matkami bo dzieci w wieku 3-6 lat mają taką wyobraźnię że nam sie w głowie nie mieści
ja np bylam oskarżona o to że nie pozwoliłam się dziecku wysikać
no jak miałam pozwolić jak w ciągu 30 min zajęc łaził do kibla 60 razy??????????????????????????/, nawet nie miał zaświadczenia ani nic
a potem matka mi pluła w gębe że mało co mu pęcherz nie pękł- a kurwa mi sie szczać nie chciało ??????????????????????????
też mi się chciało ale nie miałam kiedy wyjśc

dlatego NAUCZYCIELKA, OPIEKUNKA, WOŹNA, POMOC to wsio ryba
dziećmi zajmuje się ta która chce i ma powołanie
pozostałe tylko myślą o tym co w domu, co na dworze o tym żeby wyjśc zapalić albo na miasto w trakcie pracy
i to jest norma
a te ktore na prawdę chca coś zrobić i nauczyc dzieci są oskarżane o jakąś "hegemonię" i "tyranię'
i na prawdę wiem co piszę 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
czy to mozliwe zeby przelew zrobiony w sobote dzis nie zostal zaksiegowany na koncie/>

Jak do innego banku niż ten z którego wysłałaś to tak, chociaż tak naprawdę powinnaś mieć kasę drugą sesją elixirowską ok 13-tej (jeśli przelew wyszedł o 8-ej), sprawdź jeszcze ok 16-tej - jak nie będzie to dzwoń do banku
(choć i tak zapewne nikt nie udzieli Ci tą drogą żadnej informacji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...