Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelina - o ja pierd... aż strach pomyśleć co by się mogło stać... 🤔 🤔 opatrzność nad wami czuwała 🥴 🥴 🙂

a my zaliczyliśmy figloraj, mój wspaniałomyślny syn postanowił przejść wszystkie przeszkody a ja oczywiście za nim... upocona jak mysz po 15minutach.. ale frajde miał taką że było warto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gabryś - cud miód malina 🙂
Ewela - współczuję Ci, fakt dobrze że Was nie było tam.... koszmar
Niksa - możesz napisać co sądzisz o tym? http://e-zabawkowo.pl/pl/p/SMART-TRIKE-POJAZD-ROWEREK-WIELOETAPOWY-CANDY-3w1-ziel-roz-fiol-6013500/3048 bo ty taka ogarnięta w temacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda wizualnie bardzo ładny i na solidny wygląda ale
po 1. nic nie pisza czy rączka można sterować, tzn, czy skręca razem z kierownicą
po 2. nie widac za bardzo tych podpórek pod nóżki, jeśli są tylko takie "wypustki" to ja mam takie i one są do kitu dla takiego małego dziecka, najlepsze sa te szerokie podpórki w tych rowerkach w tym stylu co Ola pokazywała tą pande 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko i córko.... Ewelina - Bogu trzeba dziękować że dziecka w domu nie było, Was i że nikomu się nic nie stało.. 🤢 🥴

Magda
- plecaczek ładniutki, słodki i taki dziewczęcy, postarali się na prawdę 🙂 A co do zębów to idą jej w miarę symetrycznie ale jeden rośnie szybciej inny się dopiero przebił i ona cały czas rozdrażniona

Aneta - ja alimenty na własnej skórze przerabiałam z ojcem, więc w razie co też mogę coś podpowiedzieć jeśli uznasz że potrzebujesz 🙂

Nikola - no to super że się udał dzień dziecka 🙂

Magda z P. - uważam tak samo jak Nikola - pierwsze co mi się w oczy rzuciło to brak szerokich podnóżków, no i ja stwierdziłam że jednak chyba nie kupię tego, wstrzymam się jeszcze aż podrośnie 🙂

Marina
- a ja czuję że nie jest tak kolorowo jak napisałaś i coś jest nie tak... 🤔 Martwię się 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

Ewelina co to za masakra! Jezu cieszyc sie faktycznie ze tam Was wtedy nie bylo. Przypomnialo mi sie ze u mojej babci tez tak zlecial sufit. Najlepiej w takim wypadku robic kartonowo gipsowe plyty wkrecane w belki to wtedy juz takie "laty" nie odpadna. Ja bym teraz juz do tego pokoju nie weszla a tym bardziej spac bo duze prawdopodobienstwo ze wiecej moze dalej odpadac 🤢

Madzia plecaczek ladny, bardzo ladny.

A ja dzis bylam w lidlu i kupilam malej puzle i swoja ulubiona salatke z tunczykiem.
O takie puzle tylko ze owoce których tu niema:
http://allegro.pl/dwc-puzzle-baby-trefl-dla-malucha-nowewzoryprezent-i2370291593.html:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, może Lenka wchodzi w fazę "córeczki mamusi" 😁
Trzeba się spytać naszych bardziej doświadczonych mam, Marinki, Tynki albo Nikoliny abałt it 😜
Moja od kilku dni podobnie, przed zaśnięciem MUSI leżeć ze mną na łóżku, turlać się czy cóś, dotykać mnie, a przez dobre 3 miesiące po kąpieli dawałam ją mojemu ojcu i sobie oglądali mecze. Teraz mała chce być ze mną, przylepa mała.

Może mnie jednak trochę lubi 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
brechti to doświadczenie nie bardzo idzie w parze z pamięcią 😁 😁 bo za cholere nie pamiętam jakie to fazy miała moja gwiazda jak miała roczek ; - przecie to tyyyyyle lat temu było 😉 jedno co wiem to żeby nie odpuszczać i trzymać się swoich zasad czego by nasze dziecie nie wymyślało. i jakoś sie przetrwa. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - ona taką fazę na mnie ma już od około miesiąca... Ale to co było w nocy to było coś innego dziwnego.. Nie wiem, może się czegoś bała? Bo piździ dziś w Wawie aż gwiżdże w przewodach kominowych 🥴
I ten jej płacz jakiś taki nietypowy był, pierwszy raz taka akcja....bo spać na siedząco wtulona we mnie jeszcze nigdy nie chciała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny remont czas zacząć 🤢 do 14 do sklepu później do pracy i od jutra działam 😉
Alice płyty tam nie było i nic nie wskazywało na to że odleci cały sufit a raczej pół bo drugie pół filarem oddzielone jest ale wczoraj Piotr skuł wszystko i stwierdziliśmy że odrazu za jednym zamachem robimy cały pokój w sensie nowy sufit i ściany i nowy kolorek 🙂 był pomarańczowy taki łososiowy wprawdzie a teraz zastanawiam się nam wrzosowym ☺️ bo go uwielbiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Oleńko Dzień dobry 😉

Pffff teraaa to wiesz 🤢


wczoraj gadałam na skypie a w trakcie zadzwonił telefon i przegadałam godzinę potem wstała mała i musiałyśmy iść i już nie zdążyłam 😞 ale dziś weszłam i przepraszam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Kurde Ewelina, z tym sufitem to przerażające 😲

słuchajcie, nie wiem co się dzieje z Kacprem, ale od jakiś 2 tygodni w nocy mam masakrę. Budzi się co chwilę, z płaczem, ledwo co idzie go uspokoić 🤢 zasypia i zaraz znowu. Później śpi kilka godzin i powtórka z rozrywki. Ni cholery nie będę go brała do łóżka, bo coraz więcej rozumie i pewnie zacznie wykorzystywać. Ale skąd to się może brać? Wiecie jak się rozkładają teraz skoki rozwojowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...