Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alexia paczuszka doszła. Bardzo dziękuje w imieniu siostry. Piszę dopiero teraz bo dzisiaj wróciliśmy z urlopu a nad jeziorkiem nie mieliśmy dostępu do internetu.
Szyszka powiem Ci, że super śniadanko, mój Mateusz aż tyle by nie wpałaszował. Może dlatego, że on woli mleczko z butli obowiązkowe 270 ml a ja nie mam serca żeby mu go nie dawać. Jak widzi butlę to aż się trzęsie ze szczęścia, że będzie jadł 🙂
Któraś z dziewczyn pytała o aparat. Zazdroszczę Nikona D3100 tym co go mają bo jest świetny. Próbowałam u koleżanki się nim bawić i rewelacja. Ja jakieś kilka lat temu kupiłam zestaw Nikon D40 + obiektyw dodatkowy + dodatkowa lampa i dokupiłam obiektyw jeszcze jeden do mega przybliżeń. Sprzęcik fajny, ale te nowsze to już full wypas.
Nad jeziorkiem było cudownie, słońce cały czas non stop, woda cieplutka, mały nie chciał z wody wychodzić 🙂 Ale te 5 dni szybciutko zleciało 😞
I najgorsze na wyjeździe popsuł nam się aparat i nie mamy ani jednego zdjęcia 😞 jestem zła z tego powodu ale cóż zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Marta moja zjada mniej przez cały dzień 🥴 ( tylko piciem nadrabia)
dzis zjadła nektarynkę, banana, kanapkę z indykiem, 3 łyżki zupki z gerbera i tyle 😮

A moja flachę kaszy 240 ml rano, potem 150 ml mleka ok 11-tej, potem miskę pomidorowej z makaronem, potem sporo ryżu z jabłuszkiem i cynamonem, od taty jeszcze jak wrócił z pracy pojadła pomidorówki na nowo i zagryzła znowu ryżem z jabłkiem, no i na noc flacha ale nie wypiła całej - jakieś 150 kaszy 😁
Więc szysia - Maja nie je dużo jak widać po mojej - a wagowo wcale nie jest ciężka ani nawet pulchna nie jest 😉

Maja - daj znać jakiej to jakości jest bo nie wiem czy brać jeszcze z tej firmy czy to jakieś badziewie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
tak jak pisałam moja nie chce jeść , nie lubi i dla niej to strata czasu
wagowo i gabarytowo też wydaje się normalna 😮
tj pije wiadomo ciągle około 1,5 litra wody bądź wody z sokiem
no i teraz rano i wieczorem flacha mleka z kleikiem bebiko 210 ( zeszłyśmy z 240 bo nie dopijała )
nie chce jeść, nie dopomina się , nie krzyczy i nie przeszkadza jak my coś jemy 😮
martwi mnie tylko to że dziś z nocy pielucha była SUCHA nie siknęła ani kropli chyba się wypociła bo poduszka była mokra
kurde chciałabym napisać wiele rzeczy ale jak zwykle nie mam czasu 😞
ehhhhhhhh dupa blada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia jakościowo dają radę te ciuszki. Są leciutko bardziej śliskie w dotyku niż typowo bawełniane więc może mają jakąś domieszkę czegoś. Myślę jednak, że po wypraniu będą super. Także spokojnie można kupować z tej firmy 🙂
My dzisiaj leniuchujemy. Jest tak gorąco, że puki co nie wybieramy się nawet na spacer bo nie wytrzymamy w tym upale. Może pod wieczór zrobi się chłodniej to wyjdziemy na dłuższy spacerek. Na razie Mateuszek szaleje z kicią. Obydwoje mają niespożyte energię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Alexia jakościowo dają radę te ciuszki. Są leciutko bardziej śliskie w dotyku niż typowo bawełniane więc może mają jakąś domieszkę czegoś. Myślę jednak, że po wypraniu będą super. Także spokojnie można kupować z tej firmy 🙂
My dzisiaj leniuchujemy. Jest tak gorąco, że puki co nie wybieramy się nawet na spacer bo nie wytrzymamy w tym upale. Może pod wieczór zrobi się chłodniej to wyjdziemy na dłuższy spacerek. Na razie Mateuszek szaleje z kicią. Obydwoje mają niespożyte energię 🙂


One są "kolorowe" więc może dlatego? 🤨 Trochę żałuję że to kupiłam, potem znalazłam lepsze.. No ale trudno, zaraz z nich i tak maleństwo wyrośnie.. W przyszłym tygodniu może z jakieś 2 pajace Wam doślę albo półśpioszki - co siostra woli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że półśpioszki byłyby lepsze aczkolwiek jak sama wiesz wszystko się przyda więc co będzie to będzie dobrze 🙂 Jeszcze raz dziękuję w imieniu siostry. Strasznie ciężko jej teraz. Jeszcze chyba będę musiała małą Lenkę wziąć do siebie na troszkę bo siostra coś nie najlepiej się czuje i lekarz skłania się ku temu żeby wysłać ją do szpitala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2011 napisał(a):
Myślę, że półśpioszki byłyby lepsze aczkolwiek jak sama wiesz wszystko się przyda więc co będzie to będzie dobrze 🙂 Jeszcze raz dziękuję w imieniu siostry. Strasznie ciężko jej teraz. Jeszcze chyba będę musiała małą Lenkę wziąć do siebie na troszkę bo siostra coś nie najlepiej się czuje i lekarz skłania się ku temu żeby wysłać ją do szpitala 😞

Ok, popatrzę, pomyślę, coś wybiorę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też dziś żar leje się z nieba, nie ma szans żeby wyjść w ten skwar 😮
majka się nudzi w domu, chodzi z kąta w kąt i psoci..
a mnie okres zalewa, burz boli..
w ogóle to o 4 moje dziecię stwierdziło, że koniec spania.. zasnęła dopiero o 6 i 6.30 pobudka

spaaać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my mieliśmy jechać do siostry S. to oczywiście dziecko zasnęło o 12.30 🤢
Śpi w najlepsze.. Hmm w sumie to ja nie wiem jak my tam długo posiedzimy bo zaczyna się chmurzyć.. A kochany tatuś kupił dziecku basen i parasol ogrodowy 😁
Oby się przydały 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

My dziś znów jedziemy do siostry S. 🙂

Lena cała szczęśliwa bo pół dnia z gołą dupką latała i pluskała się w basenie 🙂
Mam nadzieję że pójdzie spać o 10-tej bo jak nie to znów pojedziemy o 14-tej i znów się nie poopalam.
Miłego dnia.
Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...