Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
.

Co u Was?

A powiedzmy ze wszystko dobrze.Od wrzesniaide do szkoly...Bardzo bym chciala isc do pracy ale nie mam z kim malej zostawic wiec lipa...Nadal czekam na sprawe w sadzie;/

Fryta, też tak masz, że chciałabyś, żeby było już pół roku później i te wszystkie problematyczne sprawy były pozamykane? Ja tak mam. Zazdroszczę szkoły- sama najbardziej żałuję tego, że zmarnowałam półtora roku- gdybym wiedziała, że tyle tu będę siedzieć, zaocznie bym skończyła studia.

B. przylatuje mi w czwartek 🙃 🙃 🙃 😁


Też tak mam Aniu 😞
Ja ide do szkoly policealnej bo na studia jestem za głupia:p

W ogole to odnowilam kontakt ze swoja dawana wielka miloscia no chyba najwieksza w moim zyciu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My już w domku, byliśmy tydzień w Krynicy, ale niestety pogody nie mieliśmy 😞 Za to z Olą się spotkałyśmy, więc jakieś plusy są 🙂 U nas wszystko po staremu, mieliśmy leciec w czwartek do M., ale nie wiem jak to będzie, bo mój tata jest w szpitalu w ciężkim stanie 😞 Poza tym wyszły nam nowe zęby, myslalam, że to 5 górne, ale jednak 4 😉
Tynka czemu tak mało do nas zaglądasz? Napisz jak się czujesz, jak Tomaszek? 🙂 Czy już wiesz jakiej płci będzie druga dzidzia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙃

Co tu tak pusto? 😜
Nawet 20 stron nie miałam do nadrobienia 🤔 🤨
Tydzień ponad mnie nie było.. Lipa jakaś, a po porodzie (4 dni nieobecności) prawie 300 stron mi zostawiłyście.. No ja nie wiem co to ma znaczyć 🙂

A u mnie ok - chatę już ogarnęłam, pranie wywieszone, poodkurzane, po obiedzie. Wróciliśmy po 11-tej i już mnie strzela bo od nowa to samo cały rok - ja pierdolę 😁 😁 😁

Pogody nie miałam - zero słońca do opalania - 1 dzień wtedy co z Mariną się widziałam i plażowałyśmy trochę i to wsio.. Reszta dni na przemian deszcz i słońce i temp. 20 stopni 🤢 Miałam trochę przygód z noclegiem ale nie chce mi się o tym pisać bo to nic miłego..
Dobrze, że chociaż z Asią się zobaczyłyśmy.

O i tyle u nas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja! Już powróciłam 🙂
Brechti, więc rozumiesz o czym mówię 🙂
Fryta co Ty za głupoty gadasz??? Za głupia na studia, przestań. 😆 Rozumiem, ze to taki żarcik 😁
Żebyś zobaczyła jacy ludzie je kończą niekiedy 🤢 🙂
Z pewnością doskonale byś sobie poradziła 😆 Moja koleżanka z roku dowiedziała się o ciąży idąc na studia i co skończyła w terminie i wszystko jej się poukładało tak jak rzadko komu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Magda z Ł. mam pytanie, czy dzieciaczki w żłobku, w wieku naszych piją z normalnych kubków, czy mogą mieć niekapka? Mój tak średnio sobie radzi zazwyczaj koszulka jest cała mokra ☺️

W ogóle brzydka pogoda u nas a za tydzień urlop, mam nadzieję, że się wypogodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Bry

Magda z Ł. mam pytanie, czy dzieciaczki w żłobku, w wieku naszych piją z normalnych kubków, czy mogą mieć niekapka? Mój tak średnio sobie radzi zazwyczaj koszulka jest cała mokra ☺️

W ogóle brzydka pogoda u nas a za tydzień urlop, mam nadzieję, że się wypogodzi 🙂

jeśli mogę się wtrącić to u nas właśnie piją ze zwykłych kubeczków i takimi karzą uczyć zero butelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
tynka83 napisał(a):
Bry

Magda z Ł. mam pytanie, czy dzieciaczki w żłobku, w wieku naszych piją z normalnych kubków, czy mogą mieć niekapka? Mój tak średnio sobie radzi zazwyczaj koszulka jest cała mokra ☺️

W ogóle brzydka pogoda u nas a za tydzień urlop, mam nadzieję, że się wypogodzi 🙂

jeśli mogę się wtrącić to u nas właśnie piją ze zwykłych kubeczków i takimi karzą uczyć zero butelek


Ewelina właśnie po Twoim wpisie pomyślałam o tym, no nic muszę się wziąć za naukę. On z butelki nie pije tylko z niekapka lub słomką, normalnie też próbuje no ale się zalewa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

my już w domu 😞 nie chciało mi się wracać oj nie chciało... i szok termiczny przezyłam, gardło mnie boli i gorączke wczoraj miałam 🤔 dziś już troche lepiej

Szymkowi na wyjeździe 2 zeby przybyły, Julka ma włosy całe zaplecione w warkoczyki potem wrzuce jakieś foty ale na fb bo tu mi sie nie chce trzepac z tym wgrywaniem :P

wyjazd udany, pogoda dopisała, oczywiscie jak zwykle z przygodami. no i juz wiecej w taka trase dluga nie jedziemy bez nockegu bo po 27 czy 29 godzinach jazdy non stop nie moglismy z R. dojść do siebie 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Mój nie znosi niekapka rzuca nim 🙂 Jedynie to butelka, ale najbardziej lubi zwykły kubek 🙂
Zimno jak cholera!!! Gratulacje dla Szymka, kurcze mojemu też by mogło już więcej wyjść. Łatwiej by mu się jadło. Dziewczyny a w żłobku jest leżakowanie??? Jak ja chodziłam to mieliśmy takie żelazne łózka jak chorzy w szpitalu mają i barierki panie podnosiły. Tyle pamiętam ze żłobka, a i jeszcze piaskownice i swoje majteczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry:* U mnie wszystko ok. Tomek rośnie jak na drożdżach, jest śliczny i bardzo mądry 🙂 a ja rosnę jeszcze szybciej niż on 🙂
Druga dzidzia będzie... DZIEWCZYNKĄ!!! mój mąż pęka z dumy i już wiem że to będzie córeczka tatusia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
Bry:* U mnie wszystko ok. Tomek rośnie jak na drożdżach, jest śliczny i bardzo mądry 🙂 a ja rosnę jeszcze szybciej niż on 🙂
Druga dzidzia będzie... DZIEWCZYNKĄ!!! mój mąż pęka z dumy i już wiem że to będzie córeczka tatusia 🙂


Fajnie to Parka będzie 🙂 masz jakieś foto? pokazała byś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
tynka83 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
teraz są plastikowe taki unijny nakaz 🙂 i mają leżakowanie u nas o 12
o takie:
http://www.abcprzedszkolaka.pl/le-aczki.html


to Maks już miał coś podobnego, na tym materacyk jeszcze jest, tak?

nie ma


a to Maks miał materacyk, ciekawe jak to teraz wygląda ale jak nakaz to pewnie i u nas tak samo, a poduszeczkę jakąś mają do tego ? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł
wróciłam z Zakopca,
zaraz nadrobię
ale odnośnie picia w żłobkach - bo to tylko przeczytałam
to u nas dziecko pije z czego chce, najlepiej kubek niekapek, ale jeżeli dziecko woli butelkę i nie pije z kubka - to też nie ma problemu... Nic na siłę a żłobek państwowy.
I jeść pomagają bo moja Nikola sama nie je.
Ewela - wózek kupiłam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
helloł
wróciłam z Zakopca,
zaraz nadrobię
ale odnośnie picia w żłobkach - bo to tylko przeczytałam
to u nas dziecko pije z czego chce, najlepiej kubek niekapek, ale jeżeli dziecko woli butelkę i nie pije z kubka - to też nie ma problemu... Nic na siłę a żłobek państwowy.
I jeść pomagają bo moja Nikola sama nie je.
Ewela - wózek kupiłam,



O dzięki Magda, czyli nie wszędzie jest taka samo, muszę dopytać jak to u nas wygląda w takim razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...