Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć
dokładnie
po co to komu potrzebne ???
ale Magda odpowiem żeby nie było że Cię olewam
cykle 29 dniowe
ostatni okres 23 go października
jeden jedyny seksik 11 dni później
no to tyle testy pozytywne wychodziły już 2 dni przed spodziewaną @, ale jeden robiony 4 dni przed był jeszcze negatywny
z internetowych kalkulatorów termin 30-31 lipiec tak jak szpieg Ola napisała 😉
jak wszystko będzie dobrze to trzeba będzie się z brzuchem bujać w największe upały , ale może jakoś przeżyje

w poniedziałek robie badania , w środę lub czwartek wizyta , trochę za wcześnie ale inaczej nie mogę
Ola i jak to będziesz leczyć ???
Mi parę tygodni temu też włosy wypadały garściami , potem wszystko ustało , teraz nawet ciężko by mi było włosa wyrwać 🙃

dobra chwilowo spadam zająć się marudą i przygotować obiad
później WAM pokażę parę fotek

a Magda jak tam TWOJA jelitówka ??????????????????? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Nie wiem czy będę leczyć bo mam na granicy tzn mam 11,6 a norma 12-16.. Gorzej z hematokrytem bo mam tylko 35 a norma 38-47..
W sobotę wątróbka na obiad 😁 Blee mam odrzut od czasów ciąży kiedy rzygałam jak kot a miałam na nią ochotę no ale jak mus to mus.. poza tym buraki, orzechy itd 🙂
Powtórzę badanie krwi za miesiąc kontrolnie, jak nic nie będzie lepiej to pewnie będę jadła żelazo jak zresztą całą ciążę z Lenką 🙂

No i ja w ciąży też miałam piękne włosy, jak nigdy.. Ale potem się zaczęło.. Dobiła mnie jeszcze narkoza - ona też się przyczyniła do mojego stanu włosów.. No cóż.. Czekam jeszcze na wyniki badań hormonów i wtedy będę miała jasność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, więc skoro tak miałaś w ciąży, to po ślubie starajcie się o drugie 😁
Znów będziesz miała piękne włosy:P (oczywiście jako jeden z pozytywnych aspektów)

Matylda - pytałam, bo wierzę w przesądy.... Moja mama mówi, że jak masz ostatnią miesiączkę w pierwszej połowie miesiąca, to będziesz mieć dziewczynkę, a jak w drugiej - chłopca.
U mnie się sprawdziło....
Może Tobie też się sprawdzi i będziesz miała Antka 😁

A jelitówka przeszła, na szczeście....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ola, więc skoro tak miałaś w ciąży, to po ślubie starajcie się o drugie 😁
Znów będziesz miała piękne włosy:P (oczywiście jako jeden z pozytywnych aspektów)

Matylda - pytałam, bo wierzę w przesądy.... Moja mama mówi, że jak masz ostatnią miesiączkę w pierwszej połowie miesiąca, to będziesz mieć dziewczynkę, a jak w drugiej - chłopca.
U mnie się sprawdziło....
Może Tobie też się sprawdzi i będziesz miała Antka 😁

A jelitówka przeszła, na szczeście....


A ten Twoj przesąd tyczy się rozpoczetej czy zakonczonej miesiaczki?

Bo ja mialam od 28czerwca do 4-5 lipca a seksik byl 15,16 lipca i zaszlam w ciaze i mam dziewczynke 😉 (teraz sobie wyliczylam ze zaszlam w 18-19niu cyklu 😉 Bo ja zazwyczaj mialam 30-33dniowe i to chyba musial byc 33 dniowy 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
kiepsko ze mną
Lena też chora
Magda moze coś w tym jest bo z LENĄ ostatnią miesiączkę miałam 12 lipca 😉
a nie znasz jakiś przesądów na bliźniaki ???
bo teraz mamy wątpliwości co do imienia he he Antek to za mało coś innego mi się podoba
a co mój P. wymyślił na dziewczynkę to szok , mam nadzieję że mu przejdzie bo jak nie to sama pojadę rejestrować dziecko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Moim chorowitkom już lepiej, ja w między czasie też preszłam przeziębienie, a od wczoraj mam migrenę...

Ola o takich wynikach to ja mogę pomarzyć, ja mam zazwyczaj 11.2 11.3 najwyższe a hematokryt 34, tylko jak karmiłam piersią miałam 13 to dlatego, że miesiączki nie miałam, także jeśli chodzi o te wyniki to myślę, że w ciąże możesz śmiało zachodzić 😉 ale podejrzewam , że teraz to nawet wolicie do ślubu zaczekać 🙂

Matylda pisz o jakich imionach myślicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna no nic specjalnego ani nowego
imiona już 2 lata temu wybrane
chłopak Antek tylko ja mam teraz fazę na WITKA
DZIEWCZYNKA miała być Blanka ale LENA to imię zgarneła na drugie więc zostaje POLA
a mój se wczoraj przypomniał JULIA I MARYSIA co też je braliśmy pod uwagę i sa na liście ale na kolejną 3 i 4 rtą córkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Alice, to się tyczy regularnych cykli....


Ale nierozumiem??
Ja mialam zazwyczaj regularne po 30-33 dni sie wachaly.
Z reszta juz nie wazne czy regularne czy nieeregularne. Chodzi mi o pytanie wedle tej wrozby czy to sie tyczy ZACZETEGo dnia miesiaczki czyli tak jak u mnie ze zaczela sie 28 czerwca a skonczyla 6 lipca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...