Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena napisał(a):
Alice - ja też uważam, że Ala podobna do Ciebie, chociaż Twojego męża to ja chyba nigdy nie widzialam.
To zdjęcia w Waszym nowym domu?


Magda nie to zdjecie u tesciow. My w naszym domu bedziemy sie przeprowadzac jak dobrze pojdzie na poczatku lutego.

Natka dzieki ale Ala to caly tata a bardziej to podobna do tesciowej a nie do mnie 😠 tak wszyscy mowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do becikowego to dla mnie od początku był chory pomysł
w sensie w ogóle becikowe ,
w tym 2013 jeszcze chyba się załapię ale przy następnym dziecku to w ogóle 😮
i tak jak piszę mi nie chodzi o ten 1000 bo i bez niego dałoby się przeżyć i nikt przy zdrowych zmysłach nie decyduje się na dziecko ze względu na becikowe albo zasiłek rodzinny bo to śmieszne
wkurwia mnie ten fikcyjny "próg" bo znam mnóstwo rodzin które mają kasy w chuj , bo pracują za granicą na czarno ale nie jest to udokumentowane i jeszcze mają czelność wyciągać do tego chorego panstwa rękę po takie ochłapy ( tzn żeby było jasne dla nich to są grosze)
oj wiecie o co mi chodzi kiedyś o tym pisałam
właśnie takie coś mnie najbardziej wkurwia
o to se napisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati uwierz mi, że są takie rodziny gdzie ludzie mają dziecko dla tego marnego 1000. Oczywiście to zero pomyślunku, ale tak jest niestety. Socjal w naszym kraju jeśli chodzi o matki, które wychowują dzieci jest zerowy... Nie wspomnę o składkach i innych takich, aż krew człowieka zalewa. 🤢
Cały czas boli mnie mój zębodół, no 😠 Kiedy to się skończy??? 😠 😠 😠
Dziś już wzięłam tabletkę bo nie mogłam nic robić z bólu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Mati uwierz mi, że są takie rodziny gdzie ludzie mają dziecko dla tego marnego 1000. Oczywiście to zero pomyślunku, ale tak jest niestety. Socjal w naszym kraju jeśli chodzi o matki, które wychowują dzieci jest zerowy... Nie wspomnę o składkach i innych takich, aż krew człowieka zalewa. 🤢
Cały czas boli mnie mój zębodół, no 😠 Kiedy to się skończy??? 😠 😠 😠
Dziś już wzięłam tabletkę bo nie mogłam nic robić z bólu.

zapal sobie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Mati uwierz mi, że są takie rodziny gdzie ludzie mają dziecko dla tego marnego 1000. Oczywiście to zero pomyślunku, ale tak jest niestety. Socjal w naszym kraju jeśli chodzi o matki, które wychowują dzieci jest zerowy... Nie wspomnę o składkach i innych takich, aż krew człowieka zalewa. 🤢
Cały czas boli mnie mój zębodół, no 😠 Kiedy to się skończy??? 😠 😠 😠
Dziś już wzięłam tabletkę bo nie mogłam nic robić z bólu.

zapal sobie 🤪


I tak już poćmochałam trochę, ale nie palę ogólnie rzecz biorąc już ponad 2 tygodnie. Ale zarasta dziurka, jest już nawet ładniejsza jak wczoraj 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Matylda - dla jasności - mi nie chodzi o te pieniądze bo to kropla w morzu potrzeb ale o zasadę - dlaczego jedni dostają a drudzy nie? Dlaczego ktoś dzieli dzieci na lepsze i gorsze wg zarobków rodziców? To mnie irytuje 🤢 To samo z odpisami od podatku - jak tu się nie wkurwić? - jak śpiewał Liroy


a my dziś idziemy na Hobbita na 13-tą, z młodą zostaje teściowa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda - dla jasności - mi nie chodzi o te pieniądze bo to kropla w morzu potrzeb ale o zasadę - dlaczego jedni dostają a drudzy nie? Dlaczego ktoś dzieli dzieci na lepsze i gorsze wg zarobków rodziców? To mnie irytuje 🤢 To samo z odpisami od podatku - jak tu się nie wkurwić? - jak śpiewał Liroy


a my dziś idziemy na Hobbita na 13-tą, z młodą zostaje teściowa 🙂


wiem wiem o co chodzi
ale z odpisami od podatku nie wiem ☺️
a wiecie że ja nigdy nie byłam w kinie ?????????? tzn nie liczę kilku wycieczek szkolnych 😁

nic mnie się nie chce , wszystko mnie wkurwia
ehhhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola - zazdroszczę,
u nas jakaś rutyna się wkradła.... nawet nie mam ochoty nigdzie wyjść.... Ciągle tylko Nika, wszystkie dni takie same....


I też mam ciągle jakiegoś nerwa.....
Wszyscy nasi znajomi są z daleka i ciągle siedzimy sami, a z nimi spotykamy się raz na 3 miesiace... Makabra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena napisał(a):
Ola - zazdroszczę,
u nas jakaś rutyna się wkradła.... nawet nie mam ochoty nigdzie wyjść.... Ciągle tylko Nika, wszystkie dni takie same....


I też mam ciągle jakiegoś nerwa.....
Wszyscy nasi znajomi są z daleka i ciągle siedzimy sami, a z nimi spotykamy się raz na 3 miesiace... Makabra 🤢

ojjj ja ostatnio też się z rutyną borykam. I przez to nerwowa jestem i dobita. Ale dzisiaj wychodzę, chociażby nie wiem co. Już się umówiłam i idziemy do pubu. Michał zostaje z Kacprem, a ja wychodzę... i wracam jutro!!!!!!!!! 😁 będę spała u mamy Michała, bo w domu się nie wyśpię.

Zdjęcia widziałam. Dzieci wyrosły jak nie wiem co!!! Ja jeszcze zdjęć ze Świąt naszych nie widziałam. Jak je dostanę to wstawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj dziewczyny u nas też rutyna, jak wszędzie.. Wróciłam sfrustrowana ze Złotych Tarasów bo tam rewia mody a ja szara mysza, taka matka Polka 🥴
Przymierzałam jeansy i jak się rozbierałam to w kompleksy popadłam, czuję się gruba, brzydka i stara oooo - coś jeszcze chcecie usłyszeć? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ojj dziewczyny u nas też rutyna, jak wszędzie.. Wróciłam sfrustrowana ze Złotych Tarasów bo tam rewia mody a ja szara mysza, taka matka Polka 🥴
Przymierzałam jeansy i jak się rozbierałam to w kompleksy popadłam, czuję się gruba, brzydka i stara oooo - coś jeszcze chcecie usłyszeć? 🥴


Masz tą samą przypadłość co ja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ojj dziewczyny u nas też rutyna, jak wszędzie.. Wróciłam sfrustrowana ze Złotych Tarasów bo tam rewia mody a ja szara mysza, taka matka Polka 🥴
Przymierzałam jeansy i jak się rozbierałam to w kompleksy popadłam, czuję się gruba, brzydka i stara oooo - coś jeszcze chcecie usłyszeć? 🥴


Masz tą samą przypadłość co ja...


ja też się pod tym podpisuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry dziewczynki 🙂

My swieta przechorowalismy G i moj maz brali antybiotyk. Ja goraczkowalam ale samo przeszlo.

Co do lozeczek to g spi jeszcze w swoim, juz od dawna potrafi wychodzic ale od poczatku na noc jego lozeczko przysuwalismy do naszego i w nocy do nas przeskakuje 🙂 Ola Lenka nie wypada ze swojego? Moj tak sie kreci w nocy, ze napewno musi miec lepsze zabezpieczenie. Tez mysle o pietrowym na wiosne.

Ola a jak film? Tez na ten weekend mielismy rezerwacje ale zevwzgledu na chorobe nie poszlismy, moze wvprzyszlym sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł
Luiza dzięki !, jak tam LAURA ???




oj dziewczyny dziewczyny też nie lubię nudy i rutyny 😁
dlatego wolałam kłótnie awantury, latające garnki , trzaskające drzwi i latające z balkonu torby - przynajmniej coś się działo a teraz NUUUUUUUUDA
no ale coś tam od dwóch dni wisi w powietrzu to może spadnie 🤪



ja nie mam żadnych kompleksów , nie czuję się ani stara, ani brzydka, ani gruba w ogóle nic nie czuję , ale to pewnie niebawem się zmieni


a dziś zostałabym w pizamie ale muszę iść do leona więc muszę się i ubrać 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Film bardzo fajny, czekam na następne 2 części 🙂
A Lenka nie wypada z łóżeczka bo jak pisałam - nie śpi w nim 🤢

Magda czy mogę już wykasować zdjęcia?


Tak Ola dzięki,
pokazałam, powiedziałam gdzie co ma kupić to spytał czy nie można kupić gotowego takiego łóżeczka 🤢 nie spodziewałam się niczego innego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...