Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasjalena napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Film bardzo fajny, czekam na następne 2 części 🙂
A Lenka nie wypada z łóżeczka bo jak pisałam - nie śpi w nim 🤢

Magda czy mogę już wykasować zdjęcia?


Tak Ola dzięki,
pokazałam, powiedziałam gdzie co ma kupić to spytał czy nie można kupić gotowego takiego łóżeczka 🤢 nie spodziewałam się niczego innego 😉

Hehe tak najłatwiej, ale co zrobić z tym i różnica w cenie też znacząca a pracy na 2 godziny max 🙂 Dochodzi cena nowego materaca bo sam stelaż drogi nie jest... Do przemyślenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry 🤢

dzieciaczki (Lena i Ala) śliczne, takie pannice juz duze 🙂

a ja humoru nie mam 🥴

po 1. 4 wychodzące zęby na raz to jest ponad moje siły, gil mu wisi od Wigilii, 2 dni miał gorączke, miunczy, jojczy i nic mu nie pasuje. 😠 😠 noce spędzam albo koczując przy jego łóżeczku albo (jak już się poddam) na wpół siedząco bo śpi na mnie praktycznie.

po 2. oczywiście na Sylwestra po raz kolejny nigdzie nie idziemy i już mnie szlag jasny trafia, czuję się jak jakiś emeryt. Po tych paru latach to już jak nawet ktoś z dalszych znajomych robi to nas nie zapraszają, bo to "oczywiste" wręcz że my w domu siedzimy. 😠 😠 tzn. pojedziemy do teściowej jutro niby ale to mnie wcale nie rajcuje bo działa mi ona na nerwy ostatnio i szwagiereczka - nierób też. a jak jeszcze wjadę tam z garem bigosu a okaże się, że młoda (siostra R.) znowu palcem nie kiwnęła to pierdole, kładę sie z dziecmi spac o 22 i do widzenia 🤢

i nie tylko czuję się ale i jestem gruba, stara może tak średnio ale i tak czuję się jak emeryt. 😮
zdecydowanie potrzebuję jakichś atrakcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
joł
Luiza dzięki !, jak tam LAURA ???





Super!!! Duuża, ciuchy na 98 nosi juz , stopa 24 🤪 🙃 zdrowa jak rybka i wszystko b. dobrze. No i daje popalić fest!!! Dlatego ja świadomie tu raczej nie wróce chyba ze z sentymentu zaglądam
Pozdrawiam wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaa nie wiem czy będe tu jeszcze mogła zajrzeć wiec moze teraz życzę wszystkim KWIETNIÓWKOM ( i nie tylko ) wszystkiego co najlepsze w tym nadchodzącym NOWYM ROKU
-życzę przede wszystkim zdrowia WAM, WASZYM DZIECIOM , INNYM DOMOWNIKOM I ZWIERZĘTOM 😉
-życzę spełniania marzeń ,
-duuuuuuuuuużo, pełnego orgazmów seksu ( zwłaszcza tym co często poszczą )
mnóstwa pieniędzy, bo one jednak szczęście dają ,

-życze ciężarnym bezproblemowych ciąż, łatwych porodów i zdrowych dzieciaczków
-starającym się ( albo tym co jeszcze nie wiedzą że się starają ) szybkiego zakiełkowania
-wychodzącym za mąż udanych uroczystości, niezapomnianego pełnego wzruszeń dnia, pięknej -pogody i trafionych ślubnych prezentów ,
-rozwodzącym sie i walczącym o alimenty dla dzieci ( paradoksalnie) życzę SUKCESU i przede -wszystkim pozytywnego rozwiązania "spraw" dla dzieci
- studiującym samych zdanych egzaminów
-pracującym wielu awansów, premii i podwyżek
-szukającym miłości , znalezienia jej
- marzącym o spokoju , życzę tyle spokoju że aż bokiem będzie wychodzić
- marzącym o atrakcjach i pozbyciu sie rutyny , życzę tylu wrażeń ile nie zdołacie udźwignąć
- odchudzającym się , zumbującym, fitnessującym, zakompleksionym życzę sukcesu ( ale umiarkowanego - żeby żadna nie była szczuplejsza i lżejsza ode mnie 😜 )
-przebywającym DALEKO życzę aby nigdy nie zapomniały o swoich korzeniach
- pijącym i palącym , aby cieszyły się swoim "szczęściem" - bo KU..A nie wszyscy na razie mogą 😉
- wijącym własne GNIAZDO szybkich przeprowadzek "na swoje"


no i chyba tyle bo mogłabym tak pisać a NOWY ROK mnie zastanie 🤢
a tu na forum życzę NAM aby nie zabrakło szczerości ( ale takiej bezbolesnej) żeby nie było obłudy , chamstwa i zakłamania
i żebyśmy się za ROK mogły spotkać przynajmniej w podobnym gronie ( bo w mniejszym się już chyba nie da )
KOCHAM WAS BUZIAK
HAPPY NEW YEAR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
aaaaaa nie wiem czy będe tu jeszcze mogła zajrzeć wiec moze teraz życzę wszystkim KWIETNIÓWKOM ( i nie tylko ) wszystkiego co najlepsze w tym nadchodzącym NOWYM ROKU
-życzę przede wszystkim zdrowia WAM, WASZYM DZIECIOM , INNYM DOMOWNIKOM I ZWIERZĘTOM 😉
-życzę spełniania marzeń ,
-duuuuuuuuuużo, pełnego orgazmów seksu ( zwłaszcza tym co często poszczą )
mnóstwa pieniędzy, bo one jednak szczęście dają ,

-życze ciężarnym bezproblemowych ciąż, łatwych porodów i zdrowych dzieciaczków
-starającym się ( albo tym co jeszcze nie wiedzą że się starają ) szybkiego zakiełkowania
-wychodzącym za mąż udanych uroczystości, niezapomnianego pełnego wzruszeń dnia, pięknej -pogody i trafionych ślubnych prezentów ,
-rozwodzącym sie i walczącym o alimenty dla dzieci ( paradoksalnie) życzę SUKCESU i przede -wszystkim pozytywnego rozwiązania "spraw" dla dzieci
- studiującym samych zdanych egzaminów
-pracującym wielu awansów, premii i podwyżek
-szukającym miłości , znalezienia jej
- marzącym o spokoju , życzę tyle spokoju że aż bokiem będzie wychodzić
- marzącym o atrakcjach i pozbyciu sie rutyny , życzę tylu wrażeń ile nie zdołacie udźwignąć
- odchudzającym się , zumbującym, fitnessującym, zakompleksionym życzę sukcesu ( ale umiarkowanego - żeby żadna nie była szczuplejsza i lżejsza ode mnie 😜 )
-przebywającym DALEKO życzę aby nigdy nie zapomniały o swoich korzeniach
- pijącym i palącym , aby cieszyły się swoim "szczęściem" - bo KU..A nie wszyscy na razie mogą 😉
- wijącym własne GNIAZDO szybkich przeprowadzek "na swoje"


no i chyba tyle bo mogłabym tak pisać a NOWY ROK mnie zastanie 🤢
a tu na forum życzę NAM aby nie zabrakło szczerości ( ale takiej bezbolesnej) żeby nie było obłudy , chamstwa i zakłamania
i żebyśmy się za ROK mogły spotkać przynajmniej w podobnym gronie ( bo w mniejszym się już chyba nie da )
KOCHAM WAS BUZIAK
HAPPY NEW YEAR




Śliczne życzenia Mati, dziękuję. Tb. Skarbie tego samego
😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Matylda-Fabian dobrze rzeszedl ospe nie goraczkowal dostal tabletki zeby nie wychodzily mi krostki i zeby zanikly i juz nie wyglada jak biedronka 🤪jutro wychodzi pierwszy raz na dwor po ospie bo trzeba bylo odczekac 2 tygodnie 🥴

a ta poza tym to jeszcze:
W Nowym Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Udalo mi sie jednak dotrzec tutaj jeszcze w strarym roku wiec krotko napisze....

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA NOWOROCZNE (ZWLASZCZA MATYLDZIE ZA TE KILKA PODPUNKTOW CO MNIE TYCZA 😉 ).

I OCZYWISCIE DOLACZAM SIE...

WSZYSTKEIGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU, OBY BYL TAKI JAKI SOBIE GO WYMARZYCIE. W ZDROWIU I DOSTATKU.

P.s A tu wrzuce zeby sie pochwalic jeszcze bo sie ciesze ze idzie do przodu nasz domek 🙂

Oto nasz pokoj-salon wczoraj wymalowany i skonczony prawie (parapety beda na samym koncu kupowane na wymiar jak juz caly domek skonczymy):
....

Jeszcze raz wszystkiego naj i do zobaczenia za Rok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Alice fajnie że już bliżej niż dalej






a wiecie że do dziś w Rossmanie z kartą Rossnę było 20 % zniżki plus ta którą aktualnie posiada ?????
czad nie ??????





bye
Wiem 😉 Narobiłam zakupów 🤪 !!

Nie lubie tych durnych życzeń co roku składanych i się nie spełniających dlatego powiem tylko do przeczytania w przyszłym roku 🙂 Może nie zbyt tu się zjawiam ale sentyment został więc codzień staram się zajrzeć więc będę podczytywać. A kto idzie sie dziś bawić to życzę udanej zabawy 🙂 Super tańców, swietnych humorów, co by faceci nie popsuli 🙂

BYE !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja! Mój Sylwester skończył się tuż p północy, byłam tak zmęczona, że nie mogłam dać sobie rady ze snem 😆 Ale ogólnie było przyjemnie 😆 Ot taka zwykła domóweczka u kuzyna 😆
Wszystkiego najlepszego w tym 2013!!!!!!!! Ja cieszę się, że 12 się skończył 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewuchy w nowym roku 🙂

Tego boba budowniczego bym zatrudnila do kopania dolkow na dzialce albo rozplantowywania kopcow po krecie 😁
Ala by miala pewnie ubaw z takiej zabawki 😜

A ja jak na razie mam dobry humor w nowym roku bo nasz domek juz coraz szybciej blizej konca zmierza z wykonczeniem.
Wczoraj maz juz skonczyl listwy przy panelach, zalozyl drzwi w lazience i teraz wzial sie za konczenie scian w kuchnio-jadalni. Jak to skonczy to bedzie malowal sciane w lazience i moze kladl tapete w kuchni (mamy taki maly kawalek gdzie bedzie tapeta). I jak skonczy sciany to pewnie bedzie bral sie za montowanie gniazdek i listw natynkowych a potem zamowi elektryka do zdrutowania skrzynki itp i jeszcze zostanie rozprowadzenie wody po domu ale nie wiem w jakiej kolejnosci chce to robic a ptem juz tylko umeblowywanie i podlaczanie sprzetow i armatury 🙂 jeju jak dobrze pojdzie to za miesiac bede sie pakowac i wreszcie na swoje a jak zle to znow kolejny miesiac dluzej na wynajetym ale to by byl pewnie juz i tak ostatni miesiac bo nie wiele zostalo 🙂

Wszystkiego dobrego w nowym roku-zdrowka zdrowka i pieniazkow i szczescia.
Ala spi to ja ide robic 2gie danie czyli obiad 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w Nowym Roku i dziękuje za życzonka.
Wam również życzę samych szczęśliwych dni 😘

My balowaliśmy z Nikolą do 2, potem poszliśmy spać i wstaliśmy o 11.
Ogólnie było fajnie.
Ja sobie życzę żeby ten 2013 nie był gorszy od tego 2012, bo na miniony rok narzekać nie moge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...