Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mój śpi w pajacu ale bez stópek, on nie cierpi jak mu gorąco - zaraz się budzi

wiecie co?? ja chyba wyjde z siebie niedługo. to co ten mały gagatek wyczynia ostatnio to zaczyna wykraczać nawet poza moją wyobraźnię 😮 😮 ziemniaki mi wyjmuje z szafki i nadgryza, choinka jest ubrana juz tylko "od pasa w górę" bo nawet plastikowe bombki potrafi potłuc, leją się 3/4 czasu jak są razem, lata i wali pilotem w telewizor - to taki skrót z ostatnich dwóch godzin tylko. 😮 😮 syndrom bandziora i niszczyciela mu się wykształcił, nic nie słucha skubany no ręce mi opadają... ☺️ 🥴

Anno dej no tą historię o oszustwie bo czekam na nią od wczoraj 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
mój śpi w pajacu ale bez stópek, on nie cierpi jak mu gorąco - zaraz się budzi

wiecie co?? ja chyba wyjde z siebie niedługo. to co ten mały gagatek wyczynia ostatnio to zaczyna wykraczać nawet poza moją wyobraźnię 😮 😮 ziemniaki mi wyjmuje z szafki i nadgryza, choinka jest ubrana juz tylko "od pasa w górę" bo nawet plastikowe bombki potrafi potłuc, leją się 3/4 czasu jak są razem, lata i wali pilotem w telewizor - to taki skrót z ostatnich dwóch godzin tylko. 😮 😮 syndrom bandziora i niszczyciela mu się wykształcił, nic nie słucha skubany no ręce mi opadają... ☺️ 🥴

Ciekawe po kim to ma? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
mój śpi w pajacu ale bez stópek, on nie cierpi jak mu gorąco - zaraz się budzi

wiecie co?? ja chyba wyjde z siebie niedługo. to co ten mały gagatek wyczynia ostatnio to zaczyna wykraczać nawet poza moją wyobraźnię 😮 😮 ziemniaki mi wyjmuje z szafki i nadgryza, choinka jest ubrana juz tylko "od pasa w górę" bo nawet plastikowe bombki potrafi potłuc, leją się 3/4 czasu jak są razem, lata i wali pilotem w telewizor - to taki skrót z ostatnich dwóch godzin tylko. 😮 😮 syndrom bandziora i niszczyciela mu się wykształcił, nic nie słucha skubany no ręce mi opadają... ☺️ 🥴

Ciekawe po kim to ma? 😁


coś sugerujesz ?? 😎 😎
nie no tak serio to z niecierpliwością czekam aż mu to przejdzie, chociaż jak na razie to mam wrażenie że dopiero się rozkręca 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
moja śpi w body z długim rękawem , i spodniach od piżam i skarpetach zawsze
mimo że jest poprzykrywana od stóp do głów , nie odkryje sie nawet na mm
tzn to na wsi
tu w mieście jest ŻAR więc ubrana tak samo ale nie ma kołdry

ja mam grzeczne dziecko ale wczoraj nieodpowiedzialni jej rodzice przeżyli chwilę grozy , jak w sklepie spadła głową na beton z niemałej wysokości , guza ma wielkości brzoskwini i mówi że ją głowa boli i uszy 🤢
tzn to wczoraj sygnalizowała , zobaczymy czy dziś jeszcze w ogóle będzie coś pamiętać


mam świeżutką fotkę mego bębzona , ale to zaraz jak sie ogarnę po kawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda dawaj bo idę 🙃

We czwartek podpisujemy umowę z fotografem.. oczywiście jest ten którego wybrałam 😁 Męczyłam S. aż uległ 🙃
Będzie ten http://marekpodolczynski.com/


ale co mam dawać ???????
a ten Twój link pisze mi że plik nie istnieje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
My wczoraj wróciliśmy z podróży 🙂

Aniołek w przedszkolu a Joszko rozrabia 🙂

Nikolina, bardzo Ciebie rozumiem ,u nas Jozek ma tez takie fazy, że nie wyrbiam z NIm!
Ale tez jest taki, ze pół dnia jets tak grzeczny, że zastawiamy sie, co jest 😮 😮 😮

Matylda, sliczny brzunio i juz taki sporawy 🙂

Alice , faaaaaaaaaaaaaaak sie ciesze, ze juz coraz blizej niz dalej 🙂 i juz niedlugo będziecie na swoim 🙂 Fajnie, zyczę Wam tego szybko 🙂

Angelika , co tam u Ciebie więcej słychać?? Jak sobie dajesz rade? Jak dzieciaczki, zdrowe?

Brechtaczku, cieszę sie, ze Ci tam dobrze! Rozumiem Cie, bo sama mieszkam nie w ojczyznie ale dobrze mi tu jest 🙂 Zyczę, Ci zebys się czuła tam jak w domu 🙂

Ola fotograf swietny,fajna pamiatka 🙂

Moj spi w pajacach cały czas 🙂

ide gotowac obiad, bo późno juz jest a ja w piżamie działam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda dawaj bo idę 🙃

We czwartek podpisujemy umowę z fotografem.. oczywiście jest ten którego wybrałam 😁 Męczyłam S. aż uległ 🙃
Będzie ten http://marekpodolczynski.com/


ale co mam dawać ???????
a ten Twój link pisze mi że plik nie istnieje 😮

Zdjęcie brzucha bo nie widziałam. Ale już widzę.. ja mam taki normalnie 😁
Link już działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Matylda dawaj bo idę 🙃

We czwartek podpisujemy umowę z fotografem.. oczywiście jest ten którego wybrałam 😁 Męczyłam S. aż uległ 🙃
Będzie ten http://marekpodolczynski.com/


ale co mam dawać ???????
a ten Twój link pisze mi że plik nie istnieje 😮

Zdjęcie brzucha bo nie widziałam. Ale już widzę.. ja mam taki normalnie 😁
Link już działa 🙂

ta pierdu pierdu
szkoda że nigdy go nie pokazałaś ani w ciąży ani po
tylko raz sprzed wtedy co się tak rozmarzyłam 😁


z resztą dziewczyny które widziały Cię na żywo już pisały jaka laska z CIEBIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola, przestań gadac głupoty! |Matylda nie wierz jej 🙂 Ona jest taką laska , że słów brak!O!

toż to ja to wiem

To są pomówienia 😁
Ja swoje wiem 🙃

to pokaż brzuch 😜



ja to się załamałam
ma jedne ciążowe słynne jeansy z H&M rozmiar 38 i tamtą całą ciążę w nich chodziłam i po ciąży jeszcze z pół roku , w tolato wylądowały na strychu , przyniosłam je uprałam i okazało się że w udach się nie mieszczę
o masakra 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 ostatni wpis widzę Ola, Marinka i Matylda- jak dobrze bo was akurat tu znam 🙂 tak mi się przypomniały Kwietnióweczki 🙂 i pomyślałam zajrzę się chociaż przywitam 🙂 Jak się Wam kochane nowy rok zaczął? i Jak dzieciaczki Wasze, zdrowiutkie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dzień dobry 🙂 ostatni wpis widzę Ola, Marinka i Matylda- jak dobrze bo was akurat tu znam 🙂 tak mi się przypomniały Kwietnióweczki 🙂 i pomyślałam zajrzę się chociaż przywitam 🙂 Jak się Wam kochane nowy rok zaczął? i Jak dzieciaczki Wasze, zdrowiutkie? 🙂


Nina no witaj, mam nadzieję, że już tu zostaniesz 😉
Ty napisz co u Ciebie, jak Nesia, jak TY i ogólnie co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda no właśnie jestem w szoku 🙂 🙂)! tak się nie moge zorientować ale Ty w ciąży a Ola bierze ślub? 🙂 Jak się czujesz?. Vanesia rośnie zdrowo i jest małym wielkim rozrabiakiem 🙂 dużo mogłabym o niej pisać ale nie bede przynudzać bo zapewne jest na podobnym etapie rozwojowym jak Wasze bablatki 🙂 a powiedzcie kochane które już maja drugiego dzidziulka albo które sa w ciąży? ( o ile to nie tajemnica) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super Matylda 🙂 ja powiem szczerze ze jak bym się dowiedziała, że jestem w ciąży to wpadłabym chyba w głęboką depresje heheh 🙂 Vanessa na prawde daje nam nie zły wycisk i czasem się zastanawiam czy ona nie ma ADHD. Jest na prawde baardzo ruchliwym dzieckiem. Przydało by się czasem wiecej cierpliwości.Tak troszkę teraz poczytałam sobie kilkanaście stron do tyłu, to doznałam szoku... Ze się co u niektórych tak zmieniło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...