Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bry

Dziękuję za życzenia, Magda i bardzo współczuję przyjaciółce tego czekania i strachu, trzymam kciuki 🤨

U mnie już na szczęście po wszystkim, byłoby cudnie gdyby mi się Lena w czasie wesela nie rozłożyła. Zaraz po mszy miała gila po pas.. Zawiozłam ją do domu o 19-tej i padła bo nie spala w dzień, miała ją pilnować moja koleżanka.. Po godzinie się obudziła z gorączką i histerią że nie ma mamusi i tak co pół h. Po 22-ej stwierdziłam że to nie ma sensu i Sebastian ją zabrał do nas - u nas też wyła, cała mokra bo upał a do tego ona chora, wesele miałam skopane bo latałam do pokoju na górę co chwilkę :/ Bawiłam się tylko jak była na dole i ktoś się nią zajmował.... Wytrzymała tak do 4-tej aż wszyscy poszli - a nadmienię że przecież była 21 h na nogach 🤨
Także masakra lekka była. Aaa no i w południe moją mamę wygonili z Tesco - była tam w pasażu u fryzjera - bo jakiś alarm był, wybiegła z mokrą głową, wszystkich wygonili tak jak stali... I nie byłoby paniki gdyby tam też nie została w kwiaciarni moja wiązanka ślubna i strojenie samochodu 🤪
Miałam dzień z przygodami.. Na szczęście odwołali alarm po pół h...
Wczoraj miałam zdjęcia w plenerze... Ciekawe jak wyjdą, jak już będę miała to się pochwalę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda!
B. współczuję przyjaciółce i trzymam kciuki!!!! A u nas chyba minął już okres wszystkiego na NIE. Jednak wolę nie zapeszać!
Nikssa mój nie chce robić wcale!!!! Kwestia czynności fizjologicznych nie interesuje go, zaczyna mnie to martwić. Już zupełnie nie wiem jakiego sposobu mam użyć by go nauczyć. A może w dalszy ciągu to nie jego czas???
Olu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! 🙂 No rzeczywiście miałaś przebojowy dzień. Takie mamy uroki macierzyństwa 🙂 Mam nadzieję, że z Lenką to nic poważnego! 🙂
No i z niecierpliwością czekam na zdjęcia 🙂

Całuje wszystkie Kwietnióweczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Czesc dziewczynki:*
Melduje sie!:P
A wiec u nas wszystko dobrze.
Pracuje,tzn jestem na stazu w wojsku:P
Ale oko ciesze zołnierzami 🙂
hihi
Pola teraz jest z moim kolega troche z moja mama i siostra,ale szukam niani 🙂
Zdałam egzaminy na 5 🙂

Zakochałam sie :P ale nie bedzie nic z tego,ale to dłuzsza historia.... Duzo by pisac mam nadzieje ze mi przejdzie 🙂
Jezeli chodzi o Pole to gdzy mnie nie ma to jest kochanym grzecznym aniolkiem a tylko ja sie pojawiam to diabel chocia od kiedy pracuje to nawet lepiej idzie nam wspolpraca 🙂
Karol przyjezdza raz na jakis czas pola go zapomina,,,,Mam to juz gdzies. no to po krotce co u nas caluje was mocno i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki !! 🙂

U nas też nic nowego, z gadaniem słabo, z nocnikiem jeszcze gorzej..Wojtek od września lub sierpnia idzie już do żłobka, ja mam praktyki w banku, mam nadzieję, że później mnie zostawią i będę wreszcie pracować 😉 Poza tym M. jest już na stałe w Polsce, wynajmujemy mieszkanie, jakoś nam się żyje, docieramy się ostro 😁
Piszcie cokolwiek i dodajcie jakies zdjęcia dzieciaczków i swoje 😜 bo już Was zapomniałam.
Aaaa i tak myślałam nad jakimś spotkaniem? Kto ma jakieś pomysły?
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Nina - fotograf ma czas do 22 lipca, ale problem w tym, że ja w niedzielę wyjeżdżam do mamy na 2 tyg i też ich nie będę widziała, dopiero jak wrócę 🤢

Asia - ja chętnie, może będę nad morzem ale jeśli w ogóle to na jeden dzień i w okolicach szyszki - do Ciebie mam za daleko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
No to i ja cos napisze 🙂
Alanek ma juz 4 zabki wazy 10 kg i buzka mu sie nie zamyka wiecznie cos gada 🙂
zdrowiutki jest ma sie dobrze 🙂
Fabian to rojber jakich malo,pyskuje,i w moim otoczeniu to diabel wcielony!jak siw krzyknie na niego to uruchamia sie jego reka na mlodszego braciszka 🥴gadac z duzo nie gada 😞 a na nocnik za cholere nie chce 😞parzy go w tylek i to ostro 🤢 duzo by o nim pisac 🙂
a tak to u nas jakos leci 🙂 ogladam sie za jakas praca!
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, dziewczyny 😎

U nas wszystko OK, Majka kończy przeziębienie strasznie męczy ją teraz mokry kaszel.
U nas z pieluchami na dzień nie mamy kłopotu od grudnia 2012, natomiast chcę się wziąć
za nią, jeśli chodzi o noc, żeby nie siusiała. 😮 jakieś rady?
Majcia od września do przedszkola, ja wracam do pracy 🤪 🤪.
Asia, wpadaj do Świnoujścia razem z Olą, KONIECZNIE ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szyszka jedyne rady na nocne siusianie to wysikać ją przed spaniem i potem już pić nie dawać 🙂 no i jakiś podkład pod pupę żeby łóżka nie zasikała. 🙂 Mój jeszcze ładuje w nocy w pampka ostro ale też na picie się budzi, tak się skubany nauczył a jeszcze jak gorąco to już w ogóle.
U nas nic ciekawego młody też broi ale pojętny się zrobił ostatnio i taki duuuuuuuuuuzi już 🙂
A Julka chłopaka ma 😜 tzn raz ma raz nie ma bo ciągle z nim zrywa bo ją wkurza ale nie zmienia to faktu że kawaler melduje się codziennie 🙂
a za 2 tygodnie śmigam na wakacje - już doczekać się nie mogę 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Nina u nas OK
rodzę od miesiąca chodzę z 4 cm rozwarciem , nie mam szyjki i co , skurczy brak 😜 więc pewnie skończy się wywołaniem w sierpniu a tego teraz chciałam uniknąć , leki rozkurczowe brałam tylko 10 dni bo wiedziałam jak to się skończy od 35 tc nic nie biorę , robię wszystko , dźwigam, jeżdze na rowerze , chodzę na grzyby, plewię ogródki , przeżynam drzewo , gram w tenisa i nic a nic
a zależało mi na tym tygodniu bo P. kończy urlop i dupa blada a w sierpniu wyjeżdża na 3 mce
małe w 36 tc ważyło 2300 a LENA na tym etapie coś 2800 więc kolosem nie będzie
to tyle z LENĄ mamy trochę problemów ale jak każdy chyba
po zapaleniu płuc w tym tyg miała podejrzenie rota ale skończyło sie po 3 dniach, nawadnianie było najgorsze
ale o tym kiedy indziej
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
hej Nina u nas OK
rodzę od miesiąca chodzę z 4 cm rozwarciem , nie mam szyjki i co , skurczy brak 😜 więc pewnie skończy się wywołaniem w sierpniu a tego teraz chciałam uniknąć , leki rozkurczowe brałam tylko 10 dni bo wiedziałam jak to się skończy od 35 tc nic nie biorę , robię wszystko , dźwigam, jeżdze na rowerze , chodzę na grzyby, plewię ogródki , przeżynam drzewo , gram w tenisa i nic a nic
a zależało mi na tym tygodniu bo P. kończy urlop i dupa blada a w sierpniu wyjeżdża na 3 mce
małe w 36 tc ważyło 2300 a LENA na tym etapie coś 2800 więc kolosem nie będzie
to tyle z LENĄ mamy trochę problemów ale jak każdy chyba
po zapaleniu płuc w tym tyg miała podejrzenie rota ale skończyło sie po 3 dniach, nawadnianie było najgorsze
ale o tym kiedy indziej
pa



To ok. Z Cb to prawdziwy wulkan energii, też bym tak chciała.
Dobrze, ze masz blisko mamę to pomoże ci po porodzie.
Tymczasem życzę Ci bezbolesnego porodu, a raczej jak najmniej bolesnego i szybkiego jak błyskawica 🙂 Ucałuj Lenę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OMG - 2 strony do czytania 🤪 🤪 🤪

O Matyldzie to wiedziałam bo na lipcówkach czytałam ☺️

Poważnie martwię się o Marinę.... 🤨 Ale nie mogę Wam nic powiedzieć niestety.. najgorsze że przestała się ze mną kontaktować i nie mogę przestać myśleć o nich... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
żyję, dziękuję...

kiedy urodzę to nie wiem to wszystko zależy od dziecka i przepływów w pępowinie.
My nie chorujemy na szczęście.

Jozek juz fajnie gada ale przez to, że w 2 językach to czasami nie idzie go zrozumieć 😁 😁
Od wrzesnia do przedszkola , az sie boje ale dzięki temu będzie mi na pewno łatweij ...

my w dalszym ciągu urządzamy się w końcu łazienkę zrobiliśmy już tak do końca 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/78437628982693116106.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/62637180058238952086.jpg[/IMG][/URL]
i Oto efekty 🙂 kiepskie zdjęcia ale coś tam widać.

a tak właśnie wyglądam...

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/83517040305805583881.jpg[/IMG][/URL]

przytyłam w końcu do dziś całe 7 kg.

a tak wygląda mók Księciu
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/13701857645624375285.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/63061294279930587317.jpg[/IMG][/URL]

a tak to u nas nic więcej się nie dzieje.
jest mi ciężko ostatnio i czuję się ciężka. Chętnie bym urodziła już, naprawdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda, Aniołka moja jest strasznie grzeczna. Miała fazy histerii ale teraz pieknie się słucha i jest po prostu świetna! Posłuszna , ułożona 🙂

czeka na przedszkola, tak bardzo chce iść . A jeszcze większa frajda będzie, bo Józek od września tez idzie 🙂

Mało przytyłam ale to wcale dobre nie jest. Mój lekarz na mnie krzyczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda, Aniołka moja jest strasznie grzeczna. Miała fazy histerii ale teraz pieknie się słucha i jest po prostu świetna! Posłuszna , ułożona 🙂

czeka na przedszkola, tak bardzo chce iść . A jeszcze większa frajda będzie, bo Józek od września tez idzie 🙂

Mało przytyłam ale to wcale dobre nie jest. Mój lekarz na mnie krzyczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Matylda urodziła Antka dzisiaj o 14.20 - tak czułam 🤪 🤪 🤪
55 cm i 2900 - podobno poszło błyskawicznie, nie ma szwów ale ją łyżeczkowali


Ale fajnieeeeeee 🙃 🙃 🙃

Ale ja wiedźma 😉 😉
Edit
- maleńki zdrowy, paluszków ma tyle ile powinien, naczyniaków nie ma, wszystko w porządku.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam..
Ojej co za wieści aż mi ciarki przeszły !
MATYLDA serdeczne gratulacje, ciesze się, ze tak szybko poszlo ! Buziaki dla tego małego Szkrabika Antosia, dla Ciebie i Leny 😉 Kolejna parka u Kwietnióweczek 😜
Marinka Ty wyglądasz bardzo ladnie, Józek rzeczywiście się zmienil, taki bystry, sliczny blondasek z niego 🙂 Czekamy na finał !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...