Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
G. już spi ale tez rożnie to bywa z jego zasypianiem bywało, że o 23.30 zasypiał a M. go rano do żłobka musiał budzić. u nas bunt w miarę łagodnie przechodzi albo go ignoruję albo odwracam uwagę. Ale za to w zależności od jego humoru bije albo popycha dzieci i to tylko niektóre 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
SEEEEKSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja nie moge narzekac 😁 I przyznam, ze w 50% mam orgazm 😁 😁 😁 😁

Co to znaczy? 🤪
Jak to w 50%? 😁


Haha, no ze na dwa numerki raz szczytuje 😁 RAZ JEDEN zdarzylo mi sie ze mialam 4 orgazmy w ciagu jednego dnia ☺️


Kurczę, zazdroszczę ci 🙂



hmmm ja też. Pochłonełabym P w całości ale przez to, że zagrozona musze teraz w celibacie żyć , kuzwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Marinka kochanie Tobie tez GRATULUJE!!!! Kurcze tyle mnie ominelo!!! Jak sie czujesz???



No to juz ostatki, więc ciężko jest bardzo. jeszcze non stop coś w mieszkaniu trzeba załatwić. dzis panowie zrobili Nam 3 szafy i jakoś mimo to miejsca brak. Dziecięcy pokój wygląda masakryczny, bo cały w rzeczach. Moje śpią od 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
jeju Greya przeczytałam .

Boże ja to bym non stop za przeproszeniem rżneła. Chyba żadna ciąża na mnie tak nie dzziałała jak ta. Wszędzie i o kązdje porze i kilka razy dziennie brałam P 🤪 🤪 🤪 Porażka

mi to zupłenie obce było
w listopadzie zaszłam to w grudniu jeszcze coś tam było a tak to chłód Alaski
mhm ale sama nie powiem ten tego z dobrym filmem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
brechti napisał(a):
Marinka kochanie Tobie tez GRATULUJE!!!! Kurcze tyle mnie ominelo!!! Jak sie czujesz???



No to juz ostatki, więc ciężko jest bardzo. jeszcze non stop coś w mieszkaniu trzeba załatwić. dzis panowie zrobili Nam 3 szafy i jakoś mimo to miejsca brak. Dziecięcy pokój wygląda masakryczny, bo cały w rzeczach. Moje śpią od 20


Masz juz imiona wybrane (bo jak dobrze przeczytalam to nie jestes pewna czy chlopiec czy dziewczynka, prawda?)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja już jestem, ekspresowe zasypianie - bajka o kubusiu puchatku i o kotku (obie zmyślone) i dziecko w kimono poszło 🙂


Wiola jak tam wakacjach? Widzialam wspaniale zdjecia rodziny podroznikow 😁


No ekstra było...uwielbiamy podróżować więc co tu dużo mówić. Najgorsze jest to że w listopadzie mamy zabookowana Teneryfę i jak wszystko będzie dobrze ze mną i dzidzią to trzeba ją będzie przebookować na październik.

A jak patrze na twoje fotki to mi żal dupę ściska - pięknie tam też masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
jeju Greya przeczytałam .

Boże ja to bym non stop za przeproszeniem rżneła. Chyba żadna ciąża na mnie tak nie dzziałała jak ta. Wszędzie i o kązdje porze i kilka razy dziennie brałam P 🤪 🤪 🤪 Porażka

mi to zupłenie obce było
w listopadzie zaszłam to w grudniu jeszcze coś tam było a tak to chłód Alaski
mhm ale sama nie powiem ten tego z dobrym filmem ☺️


😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
jeju Greya przeczytałam .

Boże ja to bym non stop za przeproszeniem rżneła. Chyba żadna ciąża na mnie tak nie dzziałała jak ta. Wszędzie i o kązdje porze i kilka razy dziennie brałam P 🤪 🤪 🤪 Porażka

mi to zupłenie obce było
w listopadzie zaszłam to w grudniu jeszcze coś tam było a tak to chłód Alaski
mhm ale sama nie powiem ten tego z dobrym filmem ☺️


😁


Ja tez tak mam 🙂 Chociaż jak mnie w pracy najdzie ochota to opowiadaniem erotycznym sie muszę zadowolić (czytanym z telefonu ) 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...