Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doczytałam, moze coś ominęłam ☺️
Asiu bardzo mi przykro że taka się u ciebie nie ciekawie poukładało, faktycznie tak jak Ola pisze kryzysy są w każdym związku i zgadzam się, w każdym bez wyjątków, a ja mam nadzieje że Ci się jednak uda,że bedzie dobrze, jesteś śliczną, mądrą dziewczyną, macie cudownego synka, dacie radę, mocno ściskami cię 😘
Brechtaczku dzielna, kobieto, zostawiłaś swoją rodzinę, mama, tatę, siostrę, babcię 😉 i przeorganizowałaś swoję zycie też o 180 stopni, dla mnie jesteś wielka i życzę ci bardzoooo udanego małzeństwa 😘
Wioluśniech fasolinka rośnie zdrowo, czekam na kolejne wiadomości, sms, fb, u mnie w domu 😁 😘
nie wiem czy coś jeszcze, najbardziej mi się te sprawy rzuciły w oczy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki! 🙂
Nadrobiłam 🙂

ASIU,jestem w szoku,byłam przkeonana ze sie bardzo kochacie i jestescie szczesliwi,nie wiem co tam u Was zaszlo ale jezeli macie sie drapac itp to faktycznie nie warto...Wiem po sobie,jest ciezko ale ja jakos dalam rade i jest dobrze mimo ze czasem ciezko na maxa. Trzymam za Ciebie kciuki;*:*:*:*:*

U nas wszystko dobrze,Pola czort maly tez takie teksty wali ze szok,ostatnio mowi do mnie-MAMO JESTES ZAJEBISTA!!!!!:d no bylam w szoku... wszystko juz gada,wola na nocnik ale jeszcz epieluche na wyjscia jej zakladam....
Karol przyjezdza do niej ... i jest okej z nim 🙂 chce byc z nami ale ja juz nie chce 🙂
W pracy tez spoko chca mi staz przedluzyc ale nie wiem czy sie zgodzic....
No i tyle jesli o nas chodzi 🙂
Caluje Was wszystkie i dzieciaczki:*:**:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też pływamy w Wawie z gorąca.... Lena wychodzi jedynie rano jak po pieczywo z nią idę bo potem się nie daje oddychać, zresztą w domu też nie bardzo jest jak, jakiś koszmar, najpierw dłuugaaaa zima, teraz mega upalne lato i nic pośrodku 🤢
Marzy mi się 25 stopni z lekkim wiaterkiem...


Tysia - miałam pisać - Krisu słodziak, cały D. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

My przez półtorej godziny chłodziłyśmy się w baseniku - za to w pracy mam koszmar - brak klimy w pokoju gdzie okna wychodzą na południe mnie zabija!!!!!

Poza tym mam doła. Kurwa jestem dopiero na początku ciąży a już widzę jak nabieram wody- brzuch coraz większy i kurwa mać zwis coraz większy. Chyba mnie tu chuj strzeli. Wyglądam jak wieloryb a co będzie za parę miesięcy???!!!!!

Wyć mi się chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dobry wieczór 🙂

My przez półtorej godziny chłodziłyśmy się w baseniku - za to w pracy mam koszmar - brak klimy w pokoju gdzie okna wychodzą na południe mnie zabija!!!!!

Poza tym mam doła. Kurwa jestem dopiero na początku ciąży a już widzę jak nabieram wody- brzuch coraz większy i kurwa mać zwis coraz większy. Chyba mnie tu chuj strzeli. Wyglądam jak wieloryb a co będzie za parę miesięcy???!!!!!

Wyć mi się chce 😞

bedzie dobrze moze po prostu puchniesz z tego upału 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Nie wiem z czego puchnę ale nie napawa mnie to optymizmem !!! 😞


tule cię 😘
wpadnijcie na pogaduchy 😉


W przyszłym tygodniu będzie ciężko bo mamy wesele, ale jak się uda coś wygospodarować czasu to na pewno się odezwę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Nie wiem z czego puchnę ale nie napawa mnie to optymizmem !!! 😞


tule cię 😘
wpadnijcie na pogaduchy 😉


W przyszłym tygodniu będzie ciężko bo mamy wesele, ale jak się uda coś wygospodarować czasu to na pewno się odezwę 🙂

fajnie by było 😉
upały mają odpuścić w sobotę 🥴 trzymaj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No ale mnie sporo po pierwszej ciąży zostało - mam zwis jak u starej baby 😞 Ehhhh doła łapie - sama już nie wiem - nie objadam się - jem 3 posiłki a waga rośnie.

🥴

Wioluś, pewnie to marne pocieszenie ale ja też tak miałam, może nie od razu na samym początku ale już w 16 tc byłam spuchnięta.. Wydaje mi się, że to przez upały.. Musisz jakoś się trzymać 🤢 A jak mimo braku upałów nie przestaniesz puchnąć to przecież jesteś pod kontrolą lekarza, pewnie coś na to zaradzi, pamiętam jak mi się kazał odżywiać ziemniakami gotowanymi w mundurkach i kefirem, podobno t skutkuje na nadmiar wody... 🤔 A póki co - trzymaj się.. a brzuch.. no cóż - taki nasz los, po drugim sobie plastykę zrobisz jak jesteś odważna 😉


Miało dziś być chłodniej, tiaaa ciekawe gdzie bo na pewno nie w Wawie, znów upał nie do wytrzymania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, gorąco?? U nas dzis całą noc burze i leje, non stop leje. I jest zimno 🙂ALe ja sie strasznie cieszę, że pada 🙂 Mi dzis jest tak dobrze 😁 😁

Od rana mam energie przez to 🙂 Placuszki z jabłkiem na śniadanie dla dzieci. a Teraz łosoś w marynacie leży, będzie pieczony 🙂 do tego ryż z kurkumą 🙂 i pyszna rukolą 🙂 Anielka juz krzyczy , że chce łososia 🙂
Do tego robie dziś to letnie ciasto

http://www.mojewypieki.com/przepis/jogurtowy-sernik-na-zimno-z-jagodami

a , że jagód o borówek mam mnóstwo to walnę 🙂 niech dzieci zjedzą coś słodkiego 🙂

dzis wstałam o 5 i konec spania, troszkę poprasowalam


Wiola, no upały też dają swoje, może dlatego puchniesz, ja np dziś wstałam od dawna z normalnymi nogami i twarza(czyt. szczupłą) ale wczoraj to aż P mi powiedział, że jestem mega wielka dziś, i nawet kostek nie mógł zobaczyć, jak masował mi nogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...