Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Boszz Marina - że Ci się chce ciasta jeszcze robić z tym brzuchem pod nosem 😮
U mnie jest niestety mega upał.. nie ma ani wiatru ani chmurki, jakaś masakra, liczę na to, że w końcu i tu dojdzie jakiś deszcz bo nie ma czym oddychać, przedwczoraj była burza, pogrzmiało, pobłyskało i przeszło bokiem 🤢 Ani kropelka z nieba nie spadła, już mam dosyć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Boszz Marina - że Ci się chce ciasta jeszcze robić z tym brzuchem pod nosem 😮
U mnie jest niestety mega upał.. nie ma ani wiatru ani chmurki, jakaś masakra, liczę na to, że w końcu i tu dojdzie jakiś deszcz bo nie ma czym oddychać, przedwczoraj była burza, pogrzmiało, pobłyskało i przeszło bokiem 🤢 Ani kropelka z nieba nie spadła, już mam dosyć 🤢



dziś Energia mnie rozpiera 🙂 długi ten dzień i taki zimny, co mnie cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka jaki fajny masz ten brzuszek 🙂
A mój Dawid już od jakiś 2 miesięcy nie używa pampersów ciągle tylko na nocnik albo na kibelek siusiu kupke nawet w nocy sie budzi i woła.
Tylko że jest teraz taki nie grzeczny tzn odkąd do złobka niechodzi, krzyczy wrzeszczy szarpie się zgłupieć mozna i nic na niego nie działa rece mi już opadają i sił brakuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 😉
Marinko ładny brzuszek, jak włożona piłeczka pod bluzkę 🙂
apetyczny ten sernik, bez pieczenia, chyba się skuszę na weekend
Lenko gratulacje oby już nie było majteczek mokrych! 🙂brawo

u nas na szczęście już dawno pampersy pożegnane ufffff 🙂
dziś trochę lepiej, dalej duszno, ale nie ma już takiego słonca 🙃
teraz zabawy w ogrodzie
ciastolina na kocyku, wygłupy basenie a obiad niezrobiony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Czesc dziewczynki 🙂

Marinka- super wygladasz!

Chcialam taki maly update wrzucic: biore rozwod 🤢


Ania ochłoń przemyśl wszystko na spokojnie może jakiś mały wypoczynek i spojrz na wszystko raz jeszcze trzeżwym okiem trzymam kciuki za twoje i helci dobro i szczęscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello! 😁
ale czad, ile czytania 😁
Marina, cudny brzuchol 🙂 chociaż ja też nie mogłam narzekać na swoją ciążę 🙂 nawet wyszła mi na dobre 🙂
Brechti, ja też co kilka dni rozstaję się z moim Michałem 😁 będzie dobrze jak opadną emocje.
Matylda, wrzuć raz jeszcze zdjęcia, ja jutro co prawda do pracy idę, ale jakbyś mogła do 17 chociaż zostawić, to będę wdzięczna 🙂
ej może jakieś spotkanie zorganizujemy?! 😁 nawet z Asią jakiś czas temu rozmawiałyśmy, że fajnie by było 🙂 zastanówcie się 🙂
Kacper (odpukać) sika do nocnika (po moim ostatnim poście odbył przemianę 😁 ), dzisiaj pierwsza noc bez pampersa. O 12 go posadzę raz jeszcze na nocnik i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Hmmmm, hmmm, hmmmm nie wiem co miałam jeszcze napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
aaa Ewelina, Kacper w żłobku dziecko- anioł, a w domu - diabeł wcielony.
Piszczy, krzyczy, rozrzuca różne rzeczy. Już nie wiem czasami co mam robić. Chociaż potrafi być kochany, nie mówię, że nie. Przyjdzie, przytuli się, pocałuje. Ale momentami ręce opadają.


to u mnie to samo 😮 niewiem może mu dzieci brakuje nie mam pojęcia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety nie poszczescilo mi sie w malzenstwie 🥴 Moja wina, bo zlamalam wszystkie swoje 'zasady; zeby Hela miala rodzine no I teraz mam. B. okazal sie erotomanem, lagodnie rzecz ujmujac. I to takim, ze musi sie leczyc. Wczoraj wyrzucilam go z domu, rodzina mnie bardzo wspiera I pomaga ale I tak jestem sama jak badyl. Na szczescie moj ojciec przyleci za pare tygodni pobyc ze mna I mi jakos pomoc.

Koszmar, mowie wam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Niestety nie poszczescilo mi sie w malzenstwie 🥴 Moja wina, bo zlamalam wszystkie swoje \'zasady; zeby Hela miala rodzine no I teraz mam. B. okazal sie erotomanem, lagodnie rzecz ujmujac. I to takim, ze musi sie leczyc. Wczoraj wyrzucilam go z domu, rodzina mnie bardzo wspiera I pomaga ale I tak jestem sama jak badyl. Na szczescie moj ojciec przyleci za pare tygodni pobyc ze mna I mi jakos pomoc.

Koszmar, mowie wam.

Ania - współczuję Ci 😞 Nie znam szczegółów ale może jakaś terapia pomoże? Przecież sexoholizm też się leczy, to choroba jak każda inna - to co jest teraz nie rozwiązuje problemu.. Kurde jest Hela... Może dla niej to zróbcie? Nie wiem czy oboje macie chęci i oboje dostrzegacie problem, ale hmm może się uda to jakoś poskładać? 🥴 A jak nie to cóż... USA to ogromny kraj z mlionami ludzi i milionami możliwości, wiem że sobie poradzisz, a poza tym w razie co zawsze możesz wrócić do PL, trzymaj się mocno i jak potrzebujesz to pisz czy tu czy na priv, jestem do Twojej dyspozycji 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Niestety nie poszczescilo mi sie w malzenstwie 🥴 Moja wina, bo zlamalam wszystkie swoje 'zasady; zeby Hela miala rodzine no I teraz mam. B. okazal sie erotomanem, lagodnie rzecz ujmujac. I to takim, ze musi sie leczyc. Wczoraj wyrzucilam go z domu, rodzina mnie bardzo wspiera I pomaga ale I tak jestem sama jak badyl. Na szczescie moj ojciec przyleci za pare tygodni pobyc ze mna I mi jakos pomoc.

Koszmar, mowie wam.

O SZOK!!!!!! 🥴 Biedna :* Trzymaj sie moze wlasnie tak ja Ola pisala terapa pomoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, w mojej bibliotece nie ma 😞 Bo już się dowiadywałam. Są w dwóch bibliotekach – na drugim końcu miasta, gdzie zapisy są na kilka DOBRYCH tygodni do przodu 😞
A za PDF dziękuję 🙂 🙂 🙂
Jednakże nie lubię czytać na kompie. Muszę mieć wersję papierową.


Asia – też jestem w szoku…
Czasami tak bywa, wiem coś o tym…
Ale może jeszcze nie wszystko stracone?


Anka – SZOK!!!!!!
Ja pierdy kam! Aż tak!!!!!????
Matko kochana, to straszne….
A jeśli mogę zapytać – czym to się objawia?
Tym, że często, czy jak???



PS. Fajnie się ZNÓW czyta wypowiedzi tylu osób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na terapie to on na pewno pojdzie, jednak ja juz nie zamierzam miec nic z tym czlowiekiem do czynienia. Dostal raz szanse (wlasnie ze wzgledu na Hele), wspieralam go, kochalam, wybaczylam (nie zapomnialam), mowilam mu ze w zawsze moze mi powiedziec jak znowu bedzie go kusilo. Ostatnie miesiace byly dla mnie okropne, niby wszystko w porzadku ale czulam ze cos jest nie tak, mialam stany depresyjne, nie bylam szczesliwa I coraz czesciej zaczelam myslec o rozstaniu. Powiem Wam, ze dzisiaj nawet sie lepiej czuje, ostatniej nocy spalam wspaniale- wlasnie przez te kilka miesiecy nie moglam spac dobrze przez ten niepokoj , kurde mowie wam intuicja mnie nie zawodzi 😁 Lepsza najgorsza prawda niz te najpiekniejsze klamstwa.
Wiem, ze ma problem, on tez jest tego swiadomy, jednak nie potrafilabym z nim juz byc, patrzec na niego I obrazujac sobie to co bylo opisane w emailach (obrzydliwe rzeczy) dalej go kochac.

Nic no, potrzebuje troche czasu zeby to ogarnac I zdecydowac co robic.
Fajnych kolesi jest tu na szczescie pod dostatkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh Ania, przykre. Faktycznie brzmi poważnie. Wcześniej nie zauważyłaś, że coś jest nie tak? W sensie, jak np byłaś w ciąży? Czy już domyślałaś się? Przepraszam, że pytam. Nie odpisuj jeśli nie chcesz.
Rozumiem, że maile pisał do innej dziewczyny... może na mailach się skończyło?
Trzymam za Was kciuki (Ciebie i Hele) 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Ania przykro mi 😞 mam nadzieje że ci się tam jakoś poukłada 😘 😘

U nas nic nowego, impreza goni imprezę. Nie mam już na nic sił. Czy to się kiedyś skończy?? 😮 Z chęcią oddam imprezowe weekendy za trochę spokojnych, spędzonych w gronie ścisłorodzinnym 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...