Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu nie potrafię sobie wyobrazić jak się czujesz, bardzo mi przykro, bardzo, podziwiałam cie i podziwiam, przeniosłaś się na drugi kraniec świata dla Heli dla Was, żeby być tworzyć rodzinę, żyć razem a tu takie kłopoty 🤢
Aniu trzymaj się, jesteś dzielna 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, zastanawiałam się czy w tej sytuacji, jaką ma Ania powinnam Wam wklejać foty ze ślubu, więc ograniczę się na razie do prezentacji. Jeśli któraś będzie miała ochotę to niech obejrzy, która nie to nie 🙂

Zresztą i tak dla Was pewnie tylko początek będzie \"ciekawy\", bo potem to już wesele i nuda 😉


....................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł
ja zaglądam regularnie ale nie mam co pisać u nas nuda
ogarniam temat , spełniam sie w macierzyństwie na 10000000% i chcę więcej tylko jak ???
chciałam zacząć działania w listopadzie ale po kompromisie musiałam się zgodzić na dwójkę na "za trzy lata " pod rząd - no może jakoś wytrzymam 😮


ANIA myślę o Tobie cały czas i myślałam co Ci napisać i kurde nie wiem
tzn szczerze to jeśli faktycznie jakiś specjalista stwierdziłby że to TA "przypadłość" ( tylko albo AŻ ) to myślę ze jest jakaś szansa że warto podjąć walkę , dla WAS dla HELI dla Ciebie i dla NIEGO
ale myślę że granica jest bardzo cienka tzn między chorobą a zwyczajnymi "skłonnościami" dlatego ktoś fachowy powinien postawić diagnozę
i gdyby okazało się że to tylko taka "skłonność" , "charakter" tzn wiecie co mam na myśli ?????????? to j abym to zostawiła w cholerę
albo tylko tak piszę
też swoje przeszłam niedawno , niby coś podobnego, niby głupi "żart" ale t c przeczytałam w sms'ach ( o zgrozo ZNOWU ) to moje ,
ale znalazłam ŹRÓDŁO i urządziłam co niektórym piekło na ziemi (ale należało się ) i chyba doprowadziłam do rozpadu jednego małżeństwa ale przynajmniej jak na razie uratowałam SWOJE


OLA obejrzałam tylko chwilę bo nie miałam JAK
jedno wiem
wyglądałaś cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S. też
ale
mało LENKI 😞
ja juz zapomniałam jak ONA wygląda
sukienka piękna i tam zauważyłam że coś sie z nią działo
najpierw była jakas koronka na ramionach
potem NIE
ogólnie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

z urlopu wróciłam. nadrobiłam. zdjęć żadnych 😞 nie widziałam 🤢 (prawie: Marinko- brzuszek super, pozazdrościć 😜)

młodego przywiozłam z mega gilem i stanem podgorączkowym (klmatyzacja 🥴 🥴 ) - pokłada mi się non stop i czekam co sie z tego wykluje.

Brechtaczu jestem z Tobą duchem, chociaż nie wiem nawet jak to skomentować, ręce mi opadły... trzymaj się mocno 😘 😘

Ola zdjęcia rewelacja, filmik później zobacze. ale ty jesteś lachon 🤨 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania współczuję, jesteś naprawdę silną kobietą, trzyam kciuki za właściwą decyzję 😘

Ola zdjęcia piękne, wyglądaliście cudownie, sukienka i ślubna i z sesji narzeczeńskiej bardzo ładne 🙂
A ty masz super figurkę i urodę 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Hejo. Pisze że szpitala. Od wczoraj plamie więc mnie dzisiaj położyli. Nie wiadomo co będzie bo pęcherzyk od zeszlego tygodnia się powiększył ale zarodek jest zamazany więc nie robie sobie większych nadziei 😞 za szybko się ucieszyłam. Pozdrowienia dla was.

Kochana, trzymaj się, jeszcze nic nie wiadomo, więc nie podłamuj się. Może się uda. Tej myśli się trzymaj, odganiaj te złe.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola bądź dzielna i nie stresuj się
czasem różnie dziwne rzeczy się dzieją i kończy się dobrze
ja jestem tego najlepszym przykładem, nie rosnąca beta , brak zarodka do 8go tygodnia , plamienia, wodniaki
a mam przecudownego ssaka którego darze taką miłością ze dla innych ledwo starcza 😉



P.S. u nas OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzisiaj widziałam jak bije serduszko mojego maleństwa!!!!! 🤪 🤪 🤪 Umieram z radości 🙂 Jednak wszystko jest ok. 7 tydzień a maluch ma niecały centymetr 🙂

no widzisz
super cieszę sie
ale swoja drogą to nie ładnie tak od początku straszyć mamusię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dzisiaj widziałam jak bije serduszko mojego maleństwa!!!!! 🤪 🤪 🤪 Umieram z radości 🙂 Jednak wszystko jest ok. 7 tydzień a maluch ma niecały centymetr 🙂

Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze, silna śląska baba jesteś przecież 😉 Nie mogło być inaczej 😉
Super, bardzo się cieszę.
A nie plamisz już? Wszystko ok? W domu już jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zapeszając tfu tfu, nie plamię i wszystko jest ok. Z USG wychodzi 7 tydzień a maleństwo ma 9,7 mm długości. Jestem strasznie szczęśliwa. Na razie jeszcze jestem w szpitalu ale od jutra będę molestować ordynatora, który nota bene jest moim lekarzem prywatnie, żeby mnie do domu puścił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...