Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas ostatnie dni wolnego, od poniedziałku Wojtek do żłobka, a ja zaczynam pracę na pół etatu w banku, więc wszystko dobrze się układa 🙂

Wojtek nie ma żadnej diety, je wszystko to co my i na co ma tylko ochotę. A i płatki na mleku bardzo lubi na śniadanie lub kolację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Marina nie wiem kiedy to przeczytasz bo teraz będziesz zajęta 😉 😜
ale odpowiem moja LENA je wszystko od dawna , z nabiału niewiele
ale smażonego ?? mhm tzn je ale kurde u nas mało się je smażonego a i ONA leniwa jest , w ogóle pokarmy "stałe" to problem nie chce jej się gryźć , za dużo nabiera/gryzie , potem wypluwa
mięsa nigdy nie chce więc wszelakie kotlety, kurczaki, filety, udka odpadają

w ogóle to tak
1. śniadanie to kanapki z czym tam mam , szynka, ser, uwielbia dżemy i miód , czasem raz na dwa tyg kakao , czasem herbata a tak to woda , czasem płatki albo parówki z keczupem ale bez chleba i innych tam 😉
2. drugie sniadanie owoce , i tylko owoce albo jakieś krakersy i czasami dadonek
3.o biad po spaniu to koniecznie zupa , aż mi pomysłów brakuje , często tez makarony wszelakie albo ryże ale jak jej dodatek nie pasuje to je sam ryż albo makaron
4. podwieczorek to też jakiś owoc, kanapka często pączek ale to wina mamy
uwielbia też jako przekąskę pomidora albo ogórka a że mamy swoje to jej nie ograniczam
no i cukinię , smażę jej albo w sosie śmietanowym UWIELBIA
jak P. jest to czasem podjada jakieś słodycze albo u sąsiada
tak to pije tylko wodę , i w sumie tak co dwa dni dostaje soczek ze "słomką" i wsio
przeraża mnie tylko ilość pochłanianego przez nią miodu , nie wiem czy to zdrowe , ale ona codziennie rano woła o kanapkę z \'miodzikiem" 😮
i kocha arbuza , jakby mogła to pochłonęła by całego
no i tak jak pisałam mięs ie jada w ogóle 😮
to chyba całe jej menu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TO MARINA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![color=red][/color]
ale chłopa wyhodowałaś
i czekam na opis jak to było 😉, bo jeszcze niedawno pisałaś
kurde długi ten Twój synek , żaba chyba się nie nada a miałam swojemu jeszcze raz ubrać i Ci odesłać
no ale H&M ma zawyżoną rozmiarówkę to może się nada , mój ma około 57 cm i jeszcze to na niego "luźne"






jej to która następna ???
Magda ????
potem Wiola ???
no i Ola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
a Marina nie wiem kiedy to przeczytasz bo teraz będziesz zajęta 😉 😜
ale odpowiem moja LENA je wszystko od dawna , z nabiału niewiele
ale smażonego ?? mhm tzn je ale kurde u nas mało się je smażonego a i ONA leniwa jest , w ogóle pokarmy "stałe" to problem nie chce jej się gryźć , za dużo napiera/gryzie , potem wypluwa
mięsa nigdy nie chce więc wszelakie kotlety, kurczaki, filety, udka odpadają

w ogóle to tak
1. śniadanie to kanapki z czym tam mam , szynka, ser, uwielbia dżemy i miód , czasem raz na dwa tyg kakao , czasem herbata a tak to woda , czasem płatki albo parówki z keczupem ale bez chleba i innych tam 😉
2. drugie sniadanie owoce , i tylko owoce albo jakieś krakersy i czasami dadonek
3.o biad po spaniu to koniecznie zupa , aż mi pomysłów brakuje , często tez makarony wszelakie albo ryże ale jak jej dodatek nie pasuje to je sam ryż albo makaron
4. podwieczorek to też jakiś owoc, kanapka często pączek ale to wina mamy
uwielbia też jako przekąskę pomidora albo ogórka a że mamy swoje to jej nie ograniczam
no i cukinię , smażę jej albo w sosie śmietanowym UWIELBIA
jak P. jest to czasem podjada jakieś słodycze albo u sąsiada
tak to pije tylko wodę , i w sumie tak co dwa dni dostaje soczek ze "słomką" i wsio
przeraża mnie tylko ilość pochłanianego przez nią miodu , nie wiem czy to zdrowe , ale ona codziennie rano woła o kanapkę z \'miodzikiem" 😮
i kocha arbuza , jakby mogła to pochłonęła by całego
no i tak jak pisałam mięs ie jada w ogóle 😮
to chyba całe jej menu 😉

Jak lubi miód to niech je pod warunkiem, że nie ma na niego alergii, bo moja niestety zaraz cała w liszajach i drapie się masakrycznie, nie może jeść miodu 😞 Ale smażone też je i mięso wszelkie bardzo lubi i uwielbia kaszę gryczaną i cebulę surową 🤔 Pomidory też wcina chociaż ją uczulają trochę no ale dużo ich nie je, więc jej nie zabraniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
NO TO MARINA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![color=red][/color]
ale chłopa wyhodowałaś
i czekam na opis jak to było 😉, bo jeszcze niedawno pisałaś
kurde długi ten Twój synek , żaba chyba się nie nada a miałam swojemu jeszcze raz ubrać i Ci odesłać
no ale H&M ma zawyżoną rozmiarówkę to może się nada , mój ma około 57 cm i jeszcze to na niego "luźne"






jej to która następna ???
Magda ????
potem Wiola ???
no i Ola 😉

Ja to raczej nie w tym roku jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARINKO OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH WOJTUŚ ROŚNIE, ZDROWO SIE CHOWA I ROZWIJA! 😘
no to teraz macie przewagę mężczyzn w rodzinie 🤪

P.S. Liwia tez je wszystko to co my, tzn,. to co lubi 😉
najbardziej uwielbia kluski!!!!!!!!!! 🙂

aaaa kobitki które śpią z dziećmi jak wy się wysypiacie!!!????????? jak Liwia miała taki okres ze chciala z nami spać to ja wstawałam taka "połamana", niewyspana i jakoś tak ostrożnie spałam, no i jak tu się poprzytulać ☺️ to mężula, ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
MARINKO OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH WOJTUŚ ROŚNIE, ZDROWO SIE CHOWA I ROZWIJA! 😘
no to teraz macie przewagę mężczyzn w rodzinie 🤪

P.S. Liwia tez je wszystko to co my, tzn,. to co lubi 😉
najbardziej uwielbia kluski!!!!!!!!!! 🙂

aaaa kobitki które śpią z dziećmi jak wy się wysypiacie!!!????????? jak Liwia miała taki okres ze chciala z nami spać to ja wstawałam taka "połamana", niewyspana i jakoś tak ostrożnie spałam, no i jak tu się poprzytulać ☺️ to mężula, ??

Kasia - na szczęście łóżko mamy duże i mieścimy się spokojnie, ale czasem owszem - jak Lena sie kładzie na mnie (a zdarza jej się często, musi mnie czuć) to muszę ją przekładać bo inaczej byłabym niewyspana.. a co do męża to wiesz - na wszystko jest sposób 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola co nie w tym roku ???
w tym to musisz zajść co ??
bo jeszcze ja Cię z 3 cim wyprzedzę 😉 😎

ja też nie wiem jak można spać z dzieckiem
jak naszej sie zdarza przemaszerować do nas a zdarza się to b. rzadko i to koło 6.00 rano i jak P. jest to ja się ewakuuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ola co nie w tym roku ???
w tym to musisz zajść co ??
bo jeszcze ja Cię z 3 cim wyprzedzę 😉 😎

ja też nie wiem jak można spać z dzieckiem
jak naszej sie zdarza przemaszerować do nas a zdarza się to b. rzadko i to koło 6.00 rano i jak P. jest to ja się ewakuuję

Nie mogę się przełamać, niby wiem, że już czas, niby chcę - mam to z tyłu głowy że młoda nie jestem, ale jakoś przeraża mnie wizja ciąży i wszelkich zakazów ☺️
Ale spróbuję we wrześniu ostatni raz, co by się urodziło w czerwcu, nie chcę chodzić w ciąży w upały, jak się nie uda to czekam do lipca następnego roku na kolejną próbę 😜

A co do spania z dzieckiem to nic nie poradzę teraz, co tu komentować 🙂 Jest jak jest i tyle - moja wina, moja wygoda (wtedy), moje lenistwo i moja cena którą teraz płacę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwszy stopień odwagi:
O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu. Twoja żona stoi z miotłą w drzwiach, a ty pytasz:
- Zamiatasz czy odlatujesz?

Drugi stopień odwagi::
O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu.
Żona leży w łóżku, nie śpi. Bierzesz krzesło i siadasz przy niej.
Na pytanie: "Co to ma znaczyć?" odpowiadasz:
- Chcę siedzieć w pierwszym rzędzie, jak zacznie się ten cyrk

Trzeci stopień odwagi:
O trzeciej nad ranem wracasz pijany do domu.
Czuć od ciebie damskie perfumy, masz ślady szminki na kołnierzu.
Klepiesz żonę w tyłek i mówisz:
-Teraz twoja kolej!

Czwarty stopień odwagi:
O trzeciej nad ranem wracasz do domu pijany w towarzystwie dwóch ślicznotek.
Stojącej żonie w drzwiach, mówisz:
- Stara, nie bądź świnia, powiedz, że jesteś siostrą...


😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
pytanko !!!
czy dzieci wasze bawią się same!!! wy robicie obiad, sprzątacie, pierzecie, prasujecie bądź siedzicie i dychacie 🙂 a one bawią się???????

U mnie różnie z tym, czasem się bawimy wspólnie ale wiadomo, że muszę i sprzątnąć i ugotować etc więc albo się wtedy bawi sama, albo ogląda bajkę albo łazi za mną i jęczy 🙂 Jak tatuś wraca z pracy to bawi się z tatusiem swoim kochanym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...