Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Boszzzz. widziałyście to? 😮 🤢 🤨 Ludziom się naprawdę nudzi 🤢
Ale akurat z morałem się zgadzam, nie rozumiem tylko tej całej maskarady z matką Madzi 🤢


http://kwejk.pl/obrazek/1898621


nie!!! nie !!! nie !!!
dla mnie jezeli nawet z morał ten film jest totalną porażką, dawno nie widziałam nic bardziej głupiego, taki morał mogą sobie gdzieś wsadzić jezeli przedstawiają w taki sposób,
matko kto to stworzył 🤢 🤢 nie ma słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Boszzzz. widziałyście to? 😮 🤢 🤨 Ludziom się naprawdę nudzi 🤢
Ale akurat z morałem się zgadzam, nie rozumiem tylko tej całej maskarady z matką Madzi 🤢


http://kwejk.pl/obrazek/1898621


nie!!! nie !!! nie !!!
dla mnie jezeli nawet z morał ten film jest totalną porażką, dawno nie widziałam nic bardziej głupiego, taki morał mogą sobie gdzieś wsadzić jezeli przedstawiają w taki sposób,
matko kto to stworzył 🤢 🤢 nie ma słów

Kasia - nie zrozumiałaś mnie - miałam na myśli, że choć zgadzam się z morałem to nie pojmuję jak można to przedstawić z udziałem "takiej aktorki" i jak w ogóle można połączyć te dwie sytuacje 🥴 . Sam morał tak, ale bez tej całej maskarady, żenujące jest to, że ludzie zniżają się do czegoś takiego, żeby przedstawić prostą prawdę... 🤢 Mało to zabawne...

Ps.
Dzwoniła do mnie wczoraj Matylda, wspominała, że raczej nie jedzie do Lublina.. na miejscu zrobią Antosiowi chyba te same badania.. achh żeby to było rzeczywiście coś dającego się szybko zlikwidować... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł
wpadłam na chwilę bo musze poszukać trochę info na necie
jesteśmy w domu na chwilę bo jednak musimy się zbierac do LUBLINA
jest źle ,
albo inaczej
jeden P. doktor pierdolnął taką diagnozę że niech go ......................
jego zdaniem to wodogłowie
niestety kolejna czwórka nie mogła tego wykluczyć nie mam już łez
nie mam już sił
fachowo ma asymetrie przegród z widocznym płynem
w lublinie obowiązkowo rezonans na już
to tyle kto może niech się modli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
joł
wpadłam na chwilę bo musze poszukać trochę info na necie
jesteśmy w domu na chwilę bo jednak musimy się zbierac do LUBLINA
jest źle ,
albo inaczej
jeden P. doktor pierdolnął taką diagnozę że niech go ......................
jego zdaniem to wodogłowie
niestety kolejna czwórka nie mogła tego wykluczyć nie mam już łez
nie mam już sił
fachowo ma asymetrie przegród z widocznym płynem
w lublinie obowiązkowo rezonans na już
to tyle kto może niech się modli

O matko i córko... 😮 😮 😮
Matylda - wiem, że nie masz głowy do forum ani innych pierdół teraz, ale jeśli potrzebujesz pogadać to dzwoń, nr masz...
Kurde, może w Wawie się jeszcze skonsultujcie w CZD albo nie wiem już sama gdzie.... W każdym razie trzymam kciuki mocnooooo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł
jeszcze jestem
wyobraźcie sobie ze w sobotę dzwoniłam do LBNA z pytaniem czy nas przyjmą mam skierowanie itp i zapytali co i jak i kazali przyjechać po weekendzie
dobrze że dziś dla pewnosci zadzwoniłam i okazuje się że trzeba sobie REZERWOWAĆ MIEJSCE
no i gadałam chyba z 10 osobami aż w końcu jakas konkretna doktorka z noworodków znowu wypytała co i jak i okazało sie że na patologię noworodków przyjmują tylko do 46 tygodnia korygowanego, Antek ma obecnie 45 , powiedziała że niema sensu przyjezdżać w ciemno, po telefonicznym "wywiadzie" stwierdziła że umawia/zapisuje nas na badania tj rezonans i badania serca -bo resztę mamy , ( bo dzieci leżące tam mają pierwszeństwo) , chodzi o to żeby miał wszystko HURTEM jak się pojawimy żeby tam nie czekać , o 11.00 mam tam dzwonić , bezpośrednio do Pani ordynator i powie mi kiedy mamy być , nie wiem jeszcze jak to będzie czy mamy tam leżeć, co mam zabrać o wszystko zapytam jak zadzwonię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i coś wiem ale jeszcze bardziej mnie to zdołowało , wiem że to sprawy drugorzędne ale wszystko mnie wkur......
mamy miejsce , środa wieczorem , żeby od rana juz tam był , ma poumawiane badania niestety tak rozłożone w czasie że przez weekend musimy tam siedzieć bo w poniedziałek dopiero eeg czy coś tam , rezonansu nie bedzie bo 1. zrobią jeszcze raz usg i coś tam jeszcze, po 2. trochę go szkoda męczyć i usypiać i może to być niebezpieczne skoro bezdechy są niezdiagnozowane , co do tego podejmą decyzję jeśli to badanie będzie faktycznie niezbędne
P. nie należy się opieka żadna, mogą tylko wystawic zaświadczenie że karmie piersią i jestem tam niezbedna i wtedy lekarz rodzinny mu wystawi ( jeśli będzie chciał)
dziś P. został w domu , teraz nie wie co robić do pracy daleko , w środę ma na popołudnie ,wiec nie ma sensu jechać , no ale szkoda tego urlopu bo mu mało zostało a moze nie daj Boże jeszcze będzie potrzebny
do tego nie mam tam łóżka , nie mam krzesła nie mam w sali nic
mogę zakwaterować się w hotelu 20 zł za dobę
no masakra jakaś to nawet nie chodzi o niedogodność czy o kase tylko ja sobie jeszcze tego nie wyobrażam , to jak ja mam go karmić?? gdzie się wykąpać??
o BOŻE daj mi siły , żeby to wszystko chociaż na marne poszło tzn żeby był zdrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati myślę że oddziale jest jakiś prysznic dla rodziców czy coś, poza tym na pewno kuchnia w której można dziecku przygotować mleko, jak z małym lezałam jak mniał 3 miechy to był i czajnik i lodówka, że można było swoje jedzenie przechowywać w niej. Takie rzeczy organizacyjne niestety najcześciej sie wyjasniaja na miejscu, ja z Julka jak w szpitalu byłam to spałam z nią na łóżku, z młodym z kolei miałam obok jego łóżeczka swoją leżanke ale to w każdym szpitalu inaczej - widziałam nawet rodziców co sobie łóżka polowe i krzesełka turystyczne do spania przywozili.

tak czy siak - trzymam kciuki za antosia oby wszystko poszło po waszej myśli 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - ja się już na temat warunków nie wypowiadam, bo ja też przynosiłam łóżko polowe i spałam obok Leny, opowiadałam Ci przez tel. Ale w każdym szpitalu dla dzieci jest pomieszczenie socjalne dla rodziców, łazienka też musi być, choćby dla odwiedzających... To mały ból.. Gorsza sprawa to, żeby z młodym było wszystko ok.. 🤢 🥴
Trzymam kciuki
Buziaki, dużo siły i wytrwałości... Będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Mati czekamy na jakieś informacje, trzymaj się kochana, ucałuj Antka, będzie dobrze 😘

Dziewczyny u mnie w szkole jest jakaś masakra, wiecie ile jest dzieci z autyzmem, aspergerem,co roku więcej dzieci jest w klasach integracyjnych, matko to jest jakąś cholerna zmora XXI wieku chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ...
Trzymam za Was kciuki . Znajdziesz w sobie takie pokłady siły o których teraz nie jesteś wstanie myśleć ... Wiem coś o tym ale nie o mnie teraz . Masz silną osobowość więc przy wsparciu bliskich i nas tu wszystkich brzuszkowych koleżanek prześlemy ci pozytywne myśli i modlitwy wszystko co tylko by was wspierać i dać silę w tym trudnym czasie . Antoś też silny bobofrucik z twoją miłością pokona wszystko .... oby pobyt był jak najkrótszy a wszystkie badania i wyniki okazały si e dobre . Szybko Wracajcie do zdrówka i do domku bo gdzie jak gdzie ale w domu najlepiej . Trzymaj się z myślami jestem przy Was -ściskam wirtualnie Monika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej od wczoraj jesteśmy chwilowo w domu
nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego , żyję jeszcze tym co "tu i teraz"
wybaczcie ale nie mam siły na pisanie wszystkiego ani odpisywanie komukolwiek ( ale doceniam wszelaką troskę i ciepłe słowo i dziękuję )
u nas nie jest dobrze i już raczej nie będzie , ale co tam ważne żeby gorzej nie było , damy radę
kocham Tośka nad życie i to jest najważniejsze
i wiem że nigdy mu tej miłości nie zabraknie , jakikolwiek by nie był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...