Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
żebym ja wiedziała co ja pisze
żelazo OK tzn chyba
miał jakąś taką specjalistyczną morfo ze wszystkim wiadomo ja się nie znam ale wszelakie neutrocyty znacznie poniżej normy a nawet bardzo znacznie , za to wszelakie limfocyty cholernie podwyższone , nic jeszcze nie wiem , jutro jadę do lekarza
do Lbna za miesiąc a w sobotę miał taki atak że szkoda gadać 😞
a w ogóle to wiem że sie powtarzam ale ja go normalnie ubóstwiam , jest przesłodki , uśmiecha się więcej już coś tam gęga no przesłodziak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!

u nas po staremu. Dzieciaki w przedszkolu a ja z Wojcieszkiem siedzę i ogarniamy chałupę. Ogólnie jest bardzo ciężko! do tej pory nie jestem ogarnięta i ciężko wszystko posklejać.
W niedzielę chrzciny i bedzie 20 osób więc musze naszykowac sie ostro, bo sama obiad szykuje.
Wojtek juz sie cieszy cos tam powie po swojemu ale jest baaaaaaaaaaaaaardzo grzeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hej!

u nas po staremu. Dzieciaki w przedszkolu a ja z Wojcieszkiem siedzę i ogarniamy chałupę. Ogólnie jest bardzo ciężko! do tej pory nie jestem ogarnięta i ciężko wszystko posklejać.
W niedzielę chrzciny i bedzie 20 osób więc musze naszykowac sie ostro, bo sama obiad szykuje.
Wojtek juz sie cieszy cos tam powie po swojemu ale jest baaaaaaaaaaaaaardzo grzeczny

kurde u mnie w sobotę będzie 10 osób i w niedzielę 10 i za cholerę nie mogę tego ogarnąć
a miało nikogo nie być , jak zwykle się wkopałam ,
pokaż jakieś nowe fotki Wojtaszka
w ogóle wszystkie coś pokażcie i odezwijcie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
Hej!

u nas po staremu. Dzieciaki w przedszkolu a ja z Wojcieszkiem siedzę i ogarniamy chałupę. Ogólnie jest bardzo ciężko! do tej pory nie jestem ogarnięta i ciężko wszystko posklejać.
W niedzielę chrzciny i bedzie 20 osób więc musze naszykowac sie ostro, bo sama obiad szykuje.
Wojtek juz sie cieszy cos tam powie po swojemu ale jest baaaaaaaaaaaaaardzo grzeczny

kurde u mnie w sobotę będzie 10 osób i w niedzielę 10 i za cholerę nie mogę tego ogarnąć
a miało nikogo nie być , jak zwykle się wkopałam ,
pokaż jakieś nowe fotki Wojtaszka
w ogóle wszystkie coś pokażcie i odezwijcie się

Ja mam tylko jedno do powiedzenia: rzygać mi się chce i walczę z sobą żeby nie polec 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tu chyba musze się postarać o jakieś tymczasowe zakwaterowanie . 😉
Matylda jedynie tu się czegoś mogę dowiedzieć co piszczy ci pod podłogą . Powiedz mi a co ze stópką A.? My tu cię za język będziemy ciągać chyba medycznie i niemedycznie .Plis troszkę więcej info o nim hihi ,gaworzy coś sobie ? Mój próbuje ale ciężko mu idzie , z uśmiechem tez jakoś mu nie po drodze .. jakiś taki poważny .
Impreza się szykuje ... fajnie będzie rach ciach i z głowy ... A u nas nie wiadomo co będzie bo w dalszym ciągu nie ma chrzestnego , z lokalem tez nic nie wiem bo i jak nie wiem kiedy i czy w ogóle te cholerne chrzciny się odbędą . Adaś przechodzi jakiś kryzys czy cos tam od 2 tygodni jest maruda totalna wyje nie wiadomo czego (oznak w jamie gębowej brak wiadomo czego ) K. doprowadza do szału czasami mam ochotę ja "udusić " Kiedy się obudzi i ogarnie nie wiem ale jest tak roztrzepana ze mi ręce opadają . Lekcje z nią to masakra nie mam cierpliwości. oooo Kaśka wola pomocy ....Ostatnio ta zabawka u nas robi furorę http://ecsmedia.pl/c/oball-oball-z-kulka-grzechotka-15-cm-h-iext20963591.jpg zmykam bo maruda wstała pozdrawiam
kwietniówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, ja będę wszystko sama szykować. Bedzie zupka SOLANKA. Będą zawijańce z wołowiny , polędwiczki z kurkami. Kluski śląskie zielone i pomarańczowe, opiekane ziemniaczki i dla nie jedzących mięso bedzie łosoś ze smażonym na maśle ananasem z kiełkami. Będą buraczki, kapusta modra. Będzie świezy szpinak ze słonecznikiem z suszonymi pomidorami i gorgonzolą. Będzie rukola z awokado i mozzarelką.Będą przystawki: kanapeczki z krewetkami, z kawiorem deski z serami, koreczki. Będą pokrojone ślicznie owoce(ananas, melon, papaya, mango, figi, winogrono i inne) Będzie snikers, sernik chałwowy, torty z maltersami i tort bezowy.

Ot to wszystko bedzie. Zdjęcie jutro wstawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marina OSZaLAŁAŚ ??????????????? połowa z tych "rzeczy" to nawet nie wiem co to 😮 😁
u mnie będzie tort i dwie sałatki he he

Ola a może Ty w ciąży jesteś ?? 😉 😜 ponoć niektórym kobietom to przechodzi w drugim trymestrze
a poważnie to trzymaj sie , ponoć mdłości i rzyganko oznaczają że z ciążą i hormonami wsio OK


Monika a bo ja już nie wiem co i komu mam napisac
tak w skrócie to dalej nic nie wiemy
Ph- metria dopiero za miesiac
ataki są raz słabsze raz mocniejsze
ta morfo mnie martwi
stopa OK , nawet w poniedziałek byliśmy u ortopedy , tzn ciut inaczej wygląda ale ja już tego nie naciągnę , oby tylko w chodzeniu mu to nie przeszkadzało
od 6 ciu tyg nie robił kupy tj robił raz w tyg tylko po czopku i raz mu się zdarzyło bez czopka a był już na debridacie i ma specjalne mleko , masakra jakaś , niby mu to nie dokucza ale tak już 5go dnia robi się niespokojny, 6go wyje i pierdzi a 7go podaję czopek
i co się wczoraj stało , po czopku nic, mineło chyba 5 godzin i ja głupia zapodałam drugi , a wtedy zrobił maleńką zieloną plamkę, noszz ręce opadają , sama nie wiem co jeszcze mogę zrobić

mhm co do uśmiechania , to coś tam próbuje , największego banana ma z rana jak zaglądam do łóżeczka , normalnie jakby zacieszał n amój widok he he
z gadaniem też próbuje , ale to raczej jak jest zmęczony i próbuje się żalić
ma ponoć słabsze napięcie , ale cholera mała tak podnosi głowę leżąc na plecha że szok , nawet LENA mówi że "Antoś siada" nie wiem czym to jest spowodowane ale wygląda to strasznie , on już przez to z kanapy mi może spaść, albo z przewijaka, bo z kazdym podniesieniem głowy trochę się przesuwa
a do tego to nieprawdopodobne jak dzieci potrafią być "różne"
LENA tylko jadła i spała , miała jakieś tam swoje ataki i z kupami te był problem i z alergiami ale ONA mnie w ogóle nie potrzebowała , zajmowała się sama sobą , Antek za cholerę nie zostanie sam , jakby mial jakiś CZUJNIK jak tylko znikam WYJE , do tego tez nie był noszony na rękach/ bujany a popłudniami uwielbia siedzieć ( i to dosłownie) na kolanach , on musi wszystko widzieć itp . itd ogólnie jest bardzo spokojny
nie mamy jakieś stałego rytmu dnia (poza tym że pada jak mucha około 21.00) a tak to każdy dzień jest inny , czasem duzo śpi , czasem w ogóle , czasem kwęka i marudzi, czasem wyje
teraz już mało cyca je po jednak po cycku bardziej rzygał i miał inne problemy , teraz sobie tylko chwilę ciumka i zaraz dostaje butlę z zagęszczaczem
mhm co by tu jeszcze
aa moja LENA pożegnała się bezboleśnie ze smoczkiem 3 mce temu i dziś wychodzę z łazienki i oczom nie wierzę , miała w buzi Antosiowego smoka i to jaka zadowolona , no myślałam że wyjdę z siebie ale nie powiem śmiać mi się chciało 🙃 nie wiem co jej przyszło do głowy, nigdy tego nie robiła, nawet zainteresowana nie była , no chyba że tym żeby mu go na siłę wsadzić albo wydrzeć ehhh
a i dziś jeszcze chciała mu dać kanapkę bo usłyszała jak mówiłam że Antoś głodny , dobiegłam w ostatniej chwili
Boże z nią to trzeba miec oczy w głowie i dupie 😉
a popołudniu wpadła w pokrzywy , matko jaki był lament , ale ma nauczkę i już więcej w te krzaki nie wlezie 😉
do do chrzcin to nie chce mi się jak jasna cholera, nie lubię takich imprez w ogóle to ja chyba nic nie lubię
całe szczęście późno wyszło więc jak wrócimy to tylko na szybko kawa , tort i flaszka i tylko my , mama , chrzestni i ich osoby towarzyszące i wujek z kuzynem, a w niedziele przywieziemy tylko nasze babcie na obiad i ciacho
u nas z chrzestnymi też był problem i była wojna i niestety chrzestną będzie P. siostra ( ta którą lubię najmniej) i mój sąsiad 😉 przynajmniej fajny , spokojny, pracowity człowiek ( oby się wdał w chrzestnego )
matko opisałam już chyba wszystko
wgrywam jeszcze filmik na yout ale coś kiepsko idzie więc watpię żeby się udało
cieszę sie Monika że napisałaś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a reszta kwietniówiek i lipcówek się OBIJA czy co ??

a mam taką fotkę A. w ubraniu do chrztu ale chyba nie wypada jeszcze wstawiać co ??? , wstawię jakieś sobotnie , jak w ogóle coś zrobimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry (póki co 🤢 )

Matylda - no tak mi się właśnie wydaje, że w ciąży jestem, zwłaszcza że wczoraj pierwszy raz zawisłam nad kibelkiem 🥴 Echhh, a dopiero 6 tydzień skończyłam, przeraża mnie to, nie wiem jak ja to przeżyję 🤢
Tosiek fajny, słodki i wygląda na bardzo spokojne dziecko, nadal nie wiem do kogo podobny 🤔 Pomieszany chyba, bo i trochę P. w nim widzę i Ciebie też...

Marina
- zwariowałaś naprawdę z tym jedzeniem, masz trójkę dzieci... Ja bym w życiu nic nie robiła, teraz też w knajpie obiad zamówię i po obiedzie goście do domu. Ja spokojna, w domu porządek i cisza i już. Miałam Cię pytać skąd Ty papaję weźmiesz? Ja szukałam w marketach bo też mi zasmakowała jak byłam na Fuerteventurze, ale nie znalazłam nigdzie.. No chyba, że jakąś z puszki... Chociaż znając Cię - nie sądzę, by to przeszło 😉
Dzieciaki piękne, a Wojtuś 😮 Matko - to na pewno Twój syn? On wcale do Was nie jest podobny, nic a nic.. Ani usta, ani oczy, ani kolor włosów - no NIC, przyglądałam mu się, ale wiem na bank, że nie jest do Was rodziców wcale podobny 🤨 Za to Józek caaaały P. - no nie wyparłby się go za Chiny 😉

Idę zupę gotować zanim wybije godzina zero tzn południe - wtedy zaczynają mi się mdłości i trwają do końca, aż spać nie pójdę 🤢
Trzymta się dziewuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola robię wszystko sama 🙂 lubie to!
Ha ha co do Wojtka to 50% mówi, ze to mała Anielka kolejne 50 mówi, ze to cały Józek. Oczywiście jak byli w jego wieku, tacy maluścy. No cóż i tak właśnie jest. On jest co prawda większy od nich. I ma jasniejsze włosy, bo Anielka z Józkiem mieli jeszcze czaaaaarne 🙂
Papaję załatwi mi mój tata w takim delikatesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/66933371078719900419.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/38683943079156172078.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/47000145375586776861.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/86607555605957402950.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marina - rzeczywiście Wojtuś na ostatnim (na dole) foto najbardziej do Józia podobny 🙂 I wiem, że to maleństwo w bluzce w paski to Aniela 😉 Matko czasem chciałabym mieć trójkę dzieci, ale ja już za stara jestem.. Żebym chociaż 30-tke teraz miała to może zdecydowałabym się na trzecie.. A tak, raczej nie... Ty młodziutka jesteś to potem fajnie będziesz mieć - dom pełen dzieci i Ty jeszcze młoda będziesz. Oby Ci się tylko zdrowo chowały dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
U nas już wszystko dobrze, Wojtuś był chory, 3 dni gorączkował, katar i kaszel, dostał antybiotyk i jest dobrze, w poniedziałek już do żłobka 🙂 Poza tym zaczyna więcej gadac, troszeczkę wygrzeczniał i jest faaajny 🙂 Teraz jak pracuję to nie mogę się nim nacieszyć 🙂

Marina piękne masz te dzieciaczki ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak na szybciutko 😉
Ola gratulacje i nie zazdroszczę rzyganka 🤢 🤢 będzie córcia !
Marina nie umiem rozpoznać kto na którym zdjęciu 😉 ale dzieciaczki cudne
Antoś mega fajny i bardzo grzeczny!! 🙂
U nas różnie, Liwia nie wiem co przechodzi ale jakiś bunt 2,5latka, 3 latka nie wiem!?!?!?!?!?
Ale robi dziwne akcje w domu, zaczyna się od marudzenia, dochodzi buczenie, po czym wpada w histerie i krzyczy 40 min, właściwie o nic, raz mówi że nie wie o co płacze, raz że o papcie, kończy mi się czasami cierpliwość,raczej z nudów to nie jest, atrakcji ma multum, jak nie chodzimy na tańce dla maluszków, to na plastykę dla smyka,to spacery po żłobku, place zabaw, bajery, żeby jak najwięcej jej pokazać ciekawych rzeczy, w domu robimy ludziki z kasztanów, malujemy, wycinamy, przyklejamy itp. a Liwcia i tak marudzi, mam nadzieję że z tego wyrośnie!!! 🥴
Ja nie wyobrażam sobie być w ciąży, nie , nie , nie , nie przy Liwci 🥴 😮 poza tym mam awans w pracy więc do 2015 odpada ciążą, bo przepadnie mi wszystko 🤔
buziaki i 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
tak na szybciutko 😉
Ola gratulacje i nie zazdroszczę rzyganka 🤢 🤢 będzie córcia !

buziaki i 😉

Ee tam ja w to nie wierzę... To, że rzygam to wynik wysokiego poziomu HCG, jak ktoś ma mniej to nie wymiotuje.. Z drugiej strony im więcej HCG tym mniejsza szansa na utratę ciąży.. Ale myślę, że i tak będzie dziewuszka, bo wyglądam jak ostatnia padaczka, zresztą co będzie to będzie, byle zdrowe było.. No i niech te mdłości się już skończą bo i ja się skończę, nie mam już sił 🥴 🤢
W każdym razie dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki
To ja Tyminka ale za chiny nie mogłam się zalogować na swoim kącie i założyłam nowe 🙂
Z ostatnich postów jakie zdążyłam przeczytać to gratulacje Marinka ! 🙂
Ola dla Ciebie również 🙂 ależ się bąbelków wysypało 🙂
U mnie dużo zmian tak dużo, że nie będę pisać 😞
Vanesia rośnie jak na drożdżach 😉 łobuzuje na maksa! ale zaraz krzyczy Kocham Cie! 🙂 i wymiękam haha

Ewelinaaleks - jeśli będziesz na forum odezwij sie albo podaj maila mam sprawę do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...