Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola całum sercem jestem z Tobą i maliszkiem - trzymajcie się dzielnie. Czasami musi być przez chwilę gorzej, żeby mogło być później LEPIEJ. Mam nadzzieję, że wkrótce wyjdzie wszystko na prostą i będzieci mogli się nacieszyć sobą w domu.:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka!
Olcia, tak b. Ci współczuję. Pomodlę się za Danielka rzecz jasna. W takiej chwili życzę synkowi duuuużo zdrówka. A Tb siły. Już kiedyś chyba pisałam, że jak moja przyjaciółka miała b. mało szans na donoszenie ciąży to wtedy wręczyłam jej Nowennę do św. Judy Tadeusza. Pomogło.
Jeśli ewentualnie chciałabyś to wklejam linka: http://adonai.pl/modlitwy/?id=84

Mati co Ty gadasz, że źle zrobiłaś??? Przecież dzieci chorują, tym bardziej jeśli masz dwójeczkę, jedno od drugiego w mig złapie jakieś świństwo. Kiedy będziesz miała nowe uzębienie? Jak to zrobią? Jak Antoś. Lena jest taka ładna 🙂 I taka duuuża!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Mój nabył wstrętnego kataru, którego nie możemy się pozbyć.
Wczoraj byliśmy u laryngologa odnośnie mowy Jasia, laryngolog powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego. Dostaliśmy skierowanie do foniatry. Wizyta na 30. 12. 😲
Przy czym najpierw tego samego dnia należy wykonać badanie słuchu, ale Pani odpowiedziała mi ,że nie wiadomo czy ktoś zrobi mu to badanie bo to okres między świętami i z pewności ktoś będzie na urlopie.... Chore??? Chore!!!! mam nadzieję, że do tego momentu rozbuja się z mową, bo aż strach tam jechać. Chyba będę szukała jakiegoś prywatnego foniatry, jeśli wiecie coś o kimś to b. proszę napiszcie.

Ola super, że jesteście już w domu! Mati co Ty taka milcząca? Andziucha, współczuję choroby Małego, mam nadzieję, że szybko przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
ten sam post jest na czerwcówkach więc wybaczcie...


Ja od 26 czerwca znów koczuję w szpitalu z dzieckiem, nadal częstoskurcze i to dość uporczywie nawracające, teraz będą zmieniać lek bo po jednym silnym jaki dostaje pojawiły się jakieś częstoskurcze o innym charakterze - mniemam że gorsze skoro odstawiają mu ten lek 😞 Generalnie to nie mam już sił, nie jem, nie śpię, mam jadłowstręt i chyba depresję poporodową bo myśli mam czarne okropnie... Potrzebuje specjalisty, a najchętniej wyszłabym z domu i zostawiła wszystko za sobą 😞 Pobyt w szpitalu uzmysławia człowiekowi jakie to szczęście mieć zdrowe dziecko... Uczy pokory, ale nie życzę takiej szkoły nikomu. Jestem przemęczona, koczujemy dniami i nocami przy dziecku w warunkach urągających człowiekowi 😞 🥴 Nie chcę się wdawać w szczegóły ani obarczać Was własnymi problemami, przyszłam tylko zameldować, że żyję choć byłoby chyba bardziej wiarygodnie gdybym napisała, że wegetuję 🥴 bo żyć to mi się coraz częściej nie chce.. Zapowiada się długi pobyt w szpitalu, a ja już teraz nie mam sił... I tylko ciągle ciśnie mi się pytanie - dlaczego ja? Dlaczego my? 😞

Trzymajcie się.. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo:/

Ola,sił dużo wysyłam i pomodlić się pomodlę.
I ja proszę o wsparcie,choć jeszcze niedawno nie u Boga szukałabym pomocy. 4 letnia córka mojej bardzo bliskiej kuzynki ma czerniaka złośliwego. Wyhodował się na źle zagojonej ranie po szczepieniu na ramieniu.
Daj Boże siłę rodzicom a dzieciom zdrowie i szczęśliwe dzieciństwo,bo to co teraz się dzieje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laseczki 🙂 ja tylko info zostawiam i już zmykam 😁 .....Matylda na fejsie na priv napisałam info w temacie cośmy ostatnio pisały ... zaglądaj tam czasem bo może co jeszcze się dowiem
trzymam kciukasy &&&& i dawaj od czasu do czasu jakies znaki dymne bo ja tu barrrrrdzoooooooo rzadko jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hellołł łu nas bez zmian
LENA szatan .......
Antonio skończył rok i nawet nie siedzi a diagnozy brak 😞
a ja jednak straciłam trzy zęby i koszty zrobienia TEGO mnie przerażają więc chyba wyrwę całą górę i zrobię sobie sztuczną szczękę w wieku 28 lat 😉
POZDRAWIAMY zdrowia i wszelakiej pomyślności życzymy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
o widzę że sezon urlopowy w pełni he he takie pustki na forum 😁






u nas źle , baaaaaaardzo źle ale o tym kiedy indziej
mam pytane macie Frytę-Anetę na fbku ??? czy usunęła konto bo szpieg GIZELDA ma pewne wątpliwości
aha i żeby nie było jak wiem kto pojawia się na brzuszku i kiedy więc trochę przykro że się nie odzywacie 😞
POZDRAWIAMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati, ja zaglądam z sentymentu. U nas nic takiego się nie dzieję. Męczę się z pracą magisterską, nie wiem kiedy ją obronię, bo nie mogę czasu znaleźć na nic ;/
Nie mam Fryty w znajomych.
Co się dzieję, że bardzo źle? Mam nadzieję, że dzieci mają się dobrze? No i Ty z mężem 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz rzadko zaglądam, jakoś ciągle jestem przygnębiona, brak chęci na cokolwiek, aczkolwiek z młodym lepiej o tyle, że leki działają i jak na razie (tfu tfu) nie ma częstoskurczy. Rośnie, śmieje się, gada po swojemu, ale podejrzewam słabe napięcie mięśniowe. Tzn ma stwierdzone przez pediatrę już, więc zapisałam go do neurologa i pewnie trzeba się będzie rehabilitować. Niestety te leki, które otrzymuje potęgują to zjawisko, więc trochę do dupy. Ma 3 miesiące a nawet głowy nie unosi w pozycji gdy leży na brzuchu 🤢 No ale nic to.. Poradzimy sobie i z tym..
A Lena mądrala, z nią jak najbardziej w porządku..
Chciałabym, żeby było już 3 lata później, zmęczona jestem... O i tyle

Matylda - ja Fryty też nie mam i też o tym ostatnio myślałam, że chyba konto usunęła.. A co znów u Was.. bo zawsze napiszesz coś i nie skończysz o co kaman 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w kocu jakiś odzew
u nas nic , wiecej napiszę we wrześniu będziemy po szpitalu , młody znowu rezonans , eeg , badania metaboliczne, genetyczne, okulista i stała obserwacja psychologa , jest źle i tyle
jak zaczynaliśmy rehabilitację w kwietniu był jakieś 3 mce fizycznie do tyłu , teraz jest jakieś pół roku do tyłu
intelektualny rozwój na jakimś 7-8 mcu a ma skończone 13 !!!!!!!
nie kuma nic a nic , jedyne pozytywy to to że mamy z nim kontakt wzrokowy i reaguje na swoje imie i tyle
LENA szatan i tu nic nie dodam , Antonia nigdy nie zaakceptuje jest wściekła , zagubiona że jemu muszę poświęcać więcej czasu , w zasadzie cały mój czas
a ciekawostek właśnie w tym wszystkim P. mnie opuszcza i wyjeżdża do Afga***anu
zębów nie robię bo nie mam na to ani czasu ani kasy , zostało mi mi jakiś 5 wizyt i 3000 do wydania ale teraz nie mam jak bo Antonio ważniejszy
no to chyba tyle
pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na ile on tam jedzie? I why teraz? 😲 😮 🤔
Jak sobie dasz radę z dwójką małych dzieci w tym z jednym wymagającym większej uwagi i opieki lekarskiej? 🤔
Nie chcę tego oceniać, ale nie podoba mnie się to, nawet jeśli jedzie zarobić na Was... 🥴
Pisz na bieżąco co tam się dzieje u Was.. Jeśli nie tu na na fb bo tu rzadko bywam raczej.. Widzę, że u dziewczyn dużo zmian, mam na myśli Magdę z Łodzi i Ewelinę z Wawy, ale to dobrze.. Po co tkwić w układzie bez przyszłości.. Niech korzystają z życia, młode są 🙂
Magda z Pruszkowa też przestała się odzywać, a wiem że młodsza córka miała podejrzenie jakiejś wady lub choroby serca.. Nie odzywa się, nie wiem co u nich.. 🥴

Reszta też zapomniała o forum całkowicie.. I pomyśleć jak tu kiedyś fajnie było i że dzień zaczynał się od właczenia kompa i brzuszka... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati strasznie Ci współczuję, naprawdę. Życzę Ci duuużo wytrwałości, a Antoniemu zdrówka jak najwięcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ola cieszę, się, że lepiej u Was 😆
U nas, Jaś od 1 września do przedszkola, ma póki co zdiagnozowane opóźnienie mowy, czekamy na psychologa jeszcze... W każdym bądź razie będzie uczęszczał do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w celu wczesnego wspomagania rozwoju.
Całuję Was serdecznie!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł
mój Antek jest pod opieką OWI z którego jestem bardzo zadowolona ale sama nie wiem jak będzie od stycznia jak P. wyjedzie to nie chce mi się tu siedzieć z dziećmi całą zimę SAMEJ !!!!!!!!!! masakra jakaś
Lena też niby od 1go idzie do przedszkola ale będzie teraz chodziła w kratkę bo P. już nie ma ciągle jest na szkoleniach i poligonach , potem idę z A. do szpitala więc ....
ah sama nie wiem jak to wszystko ogarnąć
a Nina mojej szwagierki mały skończył w sierpniu 3 lata , nie mówił ani słowa , już myśleli że to zburzenia integracji sensorycznej , porozumiewał się za pomocą "gestów" a teraz po 3 mcach w przedszkolu gęba mu się nie zamyka , gada bez przerwy i wszystko więc bądź dobrej myśli
Ola mój P. niby nie chce jechać ale zgłosił się sam , bo tam już praktycznie NAS nie ma tylko 300 osób i pakowanie i sprzątanie a teraz takie cuda się dzieją w GAZIE, IRAKU i na UKRAINIE że w razie CO to jest najbezpieczniejsze miejsce 😞
jeju to chyba wszystko ale jeszcze wiecej chciałabym WAM napisać i jeszcze więcej dowiedzieć się od WAS
pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 7 lata później...
W dniu 5.01.2011 o 10:16, Gość napisał(a):

no ja jestem chwilowo i złapałam doła, zostałam wrobiona w niańczenie dziecka a nie chce mi się ona zdominuje mój TV już od 14.30 😮 i jeszcze muszę jej coś ugotować a przecież nie umiem
o deserach nawet nie myślę, teraz mam odrzut do słodkiego jakoś tak po świętach mnie zmuliło
no jutro święto ja się tylko w chlebek zaopatrzyłam i mamusi będzie robiła gołąbki, gorzej ze w piątek jedzie do szpitala i może tam zostać nawet tydzień 🥴 jak ja sobie bida poradzę, zemrę z głodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a właśnie co do siuśków ja mam też nieliczne bakterie w moczu pierwszy raz w życiu- myślicie że to już sygnał że jest jakies zapalenie mimo że nic mi nie dolega????????

Jeśli chodzi o ten temat, to polecam również wątek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...