Skocz do zawartości

Kopie ! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malutka_ nam też ciążę przepowiedziała babcia męża, ale jakoś tak z wyprzedzeniem 😉 bo wg jej wyliczeń i zapowiedzi, nasze maleństwo urodzi się w 12 miesiącu 😉 od listopada do listopada, a co 🤪 jak szaleć to szaleć 😉

i jestem załamana, bo z 'rozpoznamiem' płci musimy czekać do 32/33 tc 😞 😞 😞 poprzednim razem miało nas gdzieś 😠 oby teraz było łaskawsze ... gdzieś tam w głębi czuję, że to baba 🙃 najwyżej, jak będzie chłopczyk, będzie śmigał na różowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siema smilektg ogoolnie dobrze .. skurcze sa nareszcie ale to jeszcze nie to .. babka mowi tzn polozna ze moze juz cos sie zaczyna chociaz lekarka zalaman rozwarciem czyli 1,5 cm nic sie nie zmienilo .. eh sad pierwszy raz badala mnie pani ginekolog i nie polecam ech wole mojego
leakrza bo nic nie czulam ..a ona troche mocniej ale glowka tez musi jakos przejsc wiec musialam dac rade. No ale w poniedzialek jak nie urodze to na indukcje ogolnie jezeli ciesnienie bede miala wieksze niz 140/90 tez jechac wczesniej ale przyszlam do domu uspokoillam sie i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...