Skocz do zawartości

Kopie ! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 539
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂
Tak, ta napływająca fala to dzidziuś a twardnienie brzuszka to on sam...się wypina 🙂)) Mój tak robi ciągle, czasem mam wrażenie, ze już mi skóra nie wytrzyma i pęknie...
No i w ogóle od kilku dni urządził sobie z mojego brzucha salę treningową...to co wyrabia, to szok 😁.
Może już szykuje się na powitanie świata, w końcu kończę 37 tydzień, to już niedługo może mu się zachcieć wyłazić 🙂))
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja jestem w 37 tyg a mój synek ani na moment nie ograniczył sobie ruchow...jest dosyć duzy juz i ma mało miejsca ...ciągle sie rozpycha najczęściej pcha nogi pod żeberka albo wypina tyłeczek tak mocno ze mogę schować tego garba na brzuszku pod cala dłonią 🙂 moja skora przechodzi prawdziwa katorgę jest rozciągnięta na maksa...jak patrze nieraz na brzuszek to nie dość ze jest zdeformowany bo przybiera ciągle to inny kształt to jeszcze czasami widze jak synus szybko oddycha ... ojjj będzie mi tego uczucia brakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikusia napisał:
ja jestem w 37 tyg a mój synek ani na moment nie ograniczył sobie ruchow...jest dosyć duzy juz i ma mało miejsca ...ciągle sie rozpycha najczęściej pcha nogi pod żeberka albo wypina tyłeczek tak mocno ze mogę schować tego garba na brzuszku pod cala dłonią 🙂 moja skora przechodzi prawdziwa katorgę jest rozciągnięta na maksa...jak patrze nieraz na brzuszek to nie dość ze jest zdeformowany bo przybiera ciągle to inny kształt to jeszcze czasami widze jak synus szybko oddycha ... ojjj będzie mi tego uczucia brakowało 🙂


Jak się budzę rano to zanim wstanę lubię sobie popatrzeć trochę na brzusio-synek budzi się jakoś tak jak ja-czasem dopiero po 10 minutach zaczyna kopać.Kocham ten widok krzywego i skaczącego brzusia i nawet kocham te kopniaki po pęcherzu
Mi również będzie tego brakowało-nawet wczoraj tak myślałam,że sobie tego nie wyobrażam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...